Статті

Полковник Глен Грант: як Україна повинна будувати військо аби перемогти Путіна

02 лютого 2018, 15:05 • Статті

Британський військовий експерт, полковник Глен Грант (Glen Grant) епізодично працював в Україні з 2010 року, а від початку війни з Росією - працює в нашій країні постійно. Цей матеріал у KyivPost - неоціненний дружній та критичний погляд на стан речей.

Неодмінна місія влади в Україні: повністю відновити територіальну цілісність держави станом на 1 січня 2014 року

21 січня 2018, 15:05 • Статті

Двадцять сім років тому, 20 січня 1991 року, у Кримській області УРСР відбувся референдум щодо відновлення автономного статусу півострова. На підставі цього волевиявлення, ВР УРСР 02.1991ухвалила Закон про відновлення Кр. АРСР у складі УРСР.

Сергій Дацюк: знати реальний стан в економіці

09 січня 2018, 20:03 • Статті

Дізнатися реальний стан справ в економіці сьогодні практично неможливо. І не те, щоб було неможливо дізнатися якісь цифри, які так чи інакше щось там покажуть. З цих цифр неможливо дізнатися загальний стан економіки.

Помолимось за Україну: країна стояла за крок від прірви

07 грудня 2017, 15:16 • Статті

В ніч на четвер, 7 грудня Україна ледь не перетнула червону лінію у відносинах з Брюсселем. Лінію неповернення. До чого ще можуть довести нашу країну нічим не обмежені апетити владної верхівки та її обслуги?

Володимир Яворівський: Відкритий лист Президентові України Петрові Порошенку

07 грудня 2017, 12:41 • Статті

Вже три з половиною роки, як українці вознесли Вас на самісіньку вершину влади. Залишилося всього півтора року каденції. Я постійно пам’ятаю, яку ціну заплатив закривавлений Майдан за п’ятого Президента України.

Британський аналітик Джеймс Шерр: Мета Кремля – не Донбас, а повернення впливу над Україною

07 грудня 2017, 10:34 • Статті

Джеймс Шерр, аналітик Королівського інституту міжнародних відносин Чатем-Хаус (Велика Британія), про геополітичні торги Кремля, прагнення федералізувати Україну і блокування інтеграції з ЄС та НАТО.

Чому папу Франциска не люблять у Ватикані

28 листопада 2017, 09:34 • Статті

Хоча поза Церквою папа Франциск надзвичайно популярний як діяч, що відрізняється чи не підкресленою скромністю і смиренням, у Ватикані його погляди спровокували ненависть консерваторів та поборників ортодоксальної віри.

"Люди в Україні не відчувають плодів євроінтеграції", - Юлія Тимошенко

26 листопада 2017, 14:50 • Статті

Один з лідерів опозиції в Україні, лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко розкритикувала українську владу за те, що, за її словами, «люди в Україні не відчувають плодів євроінтеграції».

Електоральна соціологія. Розрив між народом і владою зріс

30 жовтня 2017, 17:55 • Статті

Результати вчорашніх виборів - холодний душ для тих, хто розраховував приховати реальні настрої у суспільстві через маніпуляції так званими "опитуваннями" думки громадян. Після передвиборчої "війни соціологій" вибори у неділю показали, хто плодить брехню.

Економічний "геноцид" на Київщині досягнув свого апогею? (ФОТО)

19 жовтня 2017, 10:39 • Статті

Тривала протизаконна блокада правоохоронцями казначейських рахунків, саботаж депутатської фракції «Солідарність» У Київській облраді та політичний тиск зі сторони ОДА – призвели до зриву фінансування обласних програм соціально-економічного розвитку.

9