Статті

Британський аналітик Джеймс Шерр: Мета Кремля – не Донбас, а повернення впливу над Україною

07 грудня 2017, 10:34 • Статті

Джеймс Шерр, аналітик Королівського інституту міжнародних відносин Чатем-Хаус (Велика Британія), про геополітичні торги Кремля, прагнення федералізувати Україну і блокування інтеграції з ЄС та НАТО.

Чому папу Франциска не люблять у Ватикані

28 листопада 2017, 09:34 • Статті

Хоча поза Церквою папа Франциск надзвичайно популярний як діяч, що відрізняється чи не підкресленою скромністю і смиренням, у Ватикані його погляди спровокували ненависть консерваторів та поборників ортодоксальної віри.

"Люди в Україні не відчувають плодів євроінтеграції", - Юлія Тимошенко

26 листопада 2017, 14:50 • Статті

Один з лідерів опозиції в Україні, лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко розкритикувала українську владу за те, що, за її словами, «люди в Україні не відчувають плодів євроінтеграції».

Електоральна соціологія. Розрив між народом і владою зріс

30 жовтня 2017, 17:55 • Статті

Результати вчорашніх виборів - холодний душ для тих, хто розраховував приховати реальні настрої у суспільстві через маніпуляції так званими "опитуваннями" думки громадян. Після передвиборчої "війни соціологій" вибори у неділю показали, хто плодить брехню.

Економічний "геноцид" на Київщині досягнув свого апогею? (ФОТО)

19 жовтня 2017, 10:39 • Статті

Тривала протизаконна блокада правоохоронцями казначейських рахунків, саботаж депутатської фракції «Солідарність» У Київській облраді та політичний тиск зі сторони ОДА – призвели до зриву фінансування обласних програм соціально-економічного розвитку.

Премії за знищення майбутнього

11 жовтня 2017, 15:00 • Статті

Депопуляція робочої сили в найближчі 10 років призведе до її скорочення з поточних 9 млн. громадян, зайнятих продуктивною працею до 5 млн. При цьому, податкові, цінові, тарифні навантаження на цих 5 млн. лише зростатимуть! Економіка зупиниться.

Виклики мінливого світу: чи готова до них Україна?

20 вересня 2017, 13:24 • Статті

Світ невпинно змінюється та набуває нових форм. Штучний інтелект, подорожі на Марс, безпілотні електрокари, інші новітні технології – те, про що кілька десятків років тому людство могло прочитати лише в книгах у жанрі фантастики.

Василь Базів: Подія тисячоліття

19 вересня 2017, 14:45 • Статті

Світова інтелектуально-наукова еліта вперше провела мозковий штурм щодо вироблення нової стратегії розвитку земної цивілізації у третьому тисячолітті і формулювання парадигми входження на планету неолюдства.

Українські реформи сприяють зростанню злочинності? (ФОТО)

15 серпня 2017, 12:12 • Статті

Результатом економічних «реформ» стало падіння ВВП від 2013 року до 2016-го більше ніж удвічі, зменшення доходів населення майже втричі й зниження курсу національної валюти. До 80% українців стали бідними - збільшилася кількість злочинів проти власності.

Рецепти виживання України у війні з лютим ворогом (дуже розумний текст)

05 серпня 2017, 10:29 • Статті

Напередодні можливого візиту очільника Пентагону Джима Маттіса до Києва рецептом з допомоги Україні в оборонній сфері поділився Майкл Карпентер, голова аналітичного Центру Байдена та колишній заступник помічника міністра оборони США.

Чому найгірший ворог України – не Путін

17 травня 2017, 13:35 • Статті

Процес пошуку ворогів став для України популярним. Не дивно, що Росія була першою, хто значився в списку після того, як Кремль відмовився від слов’янського братстві і вдерся в країну, пише Пітер Дікінсон (Peter Dickinson) у виданні Atlantic Council.

Василь Базів: Насіровщина, як вища стадія азаровщини

22 березня 2017, 12:30 • Статті

Збирач данини і розмаїтих податків та мит — напевно, найогидніший образ не лише у державній практиці людства впродовж тисячоліть, а й у літературі і навіть міфології. Не усі мідяки із рук службовця потрапляють у державну казну ...

Борис Беспалий: ...прокинулись, стрепенулись

21 березня 2017, 16:25 • Статті

Не пройшло й півроку від ініціювання Блокади ОРДЛО 26 грудня і два місяці від її розгортання 25 січня, як до блокади доєдналась влада. 15 березня РНБО прийняла відповідне Рішення, а президент ввів його Указом в дію.

9