Культура

Мистецька зима: 5 виставок Києва у грудні

08 грудня, 16:02 • Культура

Зворушливий спільний проєкт Марії Куликовської і шведської фотографині Александри Ларссон-Якобсон, мистецтво художників-емігрантів ХХ століття і новий проєкт Анни Звягінцевої - серед найцікавіших виставок грудня у Києві.

Колір зниження тривоги: головний колір 2020 року

07 грудня, 18:35 • Культура

Інститут кольору Pantone назвав головний колір 2020 року - це класичний синій. Леатріс Айзман, креативна директорка інституту, розповідає, що цей відтінок сприяє зниженню тривоги в світі, що переслідує сучасне суспільство.

"Чорнобиль" підкорив ще одну вершину - європейську премію Rose d’Or Awards

02 грудня, 23:55 • Культура

Мінісеріал "Чорнобиль" спільного виробництва американського кабельного каналу HBO та британського Sky Atlantic отримав одразу дві нагороди престижного міжнародного фестивалю телевізійної продукції Rose d'Or що пройшов 1 грудня у Лондоні.

З Вишеброду до Нью-Йорку: Метрополітен-музей за 6,2 мільйона євро придбав ікону чеського майстра (ВІДЕО)

02 грудня, 23:15 • Культура

На аукціоні у Франції нью-йоркський Метрополітен-музей за 6,2 мільйона євро придбав унікальний витвір мистецтва XIV століття - «Мадонну з немовлям на троні», представлену як твір Майстра Вишебродського вівтаря.

Саркофаги і мумії - слідами вражаючих знахідок в Єгипті (ФОТО)

01 грудня, 17:55 • Культура

Нещодавно вперше з кінця ХІХ століття в єгипетському Луксорі знайшли велику кількість дерев'яних трун, які добре збереглися. У по-багатому прикрашених саркофагах, імовірно, були поховані жерці - три тисячі років тому.

1