Культура

Нідерланди представили ведучих "Євробачення-2020"

15 січня, 17:15 • Культура

Міжнародний пісенний конкурс "Євробачення-2020" у Роттердамі (Нідерланди) вестимуть актриса та ведуча Шанталь Янзен, ведуча, співачка та двічі учасниця "Євробачення" Едсілія Ромблі та співак, ведучий і коментатор Ян Сміт.

Маланка любить забаву. Де на Прикарпатті чорти кидають перехожих у сніг, лякають дітей й жартують з молодицями

13 січня, 16:01 • Культура

Так уже склалося, що зимові місяці багаті на обрядові свята. Цикл розпочинається з 4 грудня – зі свята Введення, а закінчується аж 15 лютого – на Стрітення.

Сьогодні маємо Щедрий Вечір і свято Маланки

13 січня, 13:49 • Культура

За тиждень після коляди, напередодні Нового Року (за старим стилем) - Щедрий Вечір. За християнським календарем - це день преподобної Меланії. В народній традиції обидва свята об'єднались, і тепер маємо Щедрий Вечір або свято Маланки.

Красноїльська Маланка. Відродження Карнавалу (ФОТО, ВІДЕО)

12 січня, 13:45 • Культура

Буковина вважається територією, де чи не найкраще в усій Україні збереглися давні традиції святкування новорічних свят. Найбільша й найвідоміша з усіх буковинських Маланок відбувається в селищі Красноїльськ, що на кордоні з Румунією.

Пожежі не стали на заваді фестивалю шанувальників Елвіса Преслі (ФОТО)

12 січня, 12:15 • Культура

У маленькому австралійському містечку Паркс з 1993 року у першій половині січня проводиться незвичайний фестиваль, на який двійники прибувають на спеціальному поїзді "Елвіс Експрес", який відправляється з Сіднея.

1