Культура

Двері Ватиканських музеїв відчиняються після майже трьох місяців карантину (ВІДЕО)

23 травня, 14:30 • Культура

У змінах в правилах доступу та в розпорядках особливий наголос поставлено на безпеку для здоров’я відвідувачів. Відкривається також доступ до Ватиканських садів та Папського палацу в Кастель Ґандольфо.

Невідома Україна: Історії старовинних речей Покуття (ФОТО)

23 травня, 11:39 • Культура

Уже 15 років у третій четвер травня Україна та світ відзначає День вишиванки. Цьогоріч святкування припало на 21 травня. Пройшли вишивані флешмоби у соцмережах. Та, на жаль, дизайнерські варіації потроху стирають межі між класикою й тим, що просто модно.

Юлія Тимошенко у День вишиванки: Це – чиста енергетика й сила Українського Серця, Українського Духу

21 травня, 11:55 • Культура

Був у нашій країні час, коли вдягання вишиванки було громадянським вчинком, сповненим ризику. За це могли заарештувати або внести до списку «неблагонадійних».

Оголошено дати нового сезону Ukrainian Fashion Week

16 травня, 15:25 • Культура

Оргкомітет Ukrainian Fashion Week оголосив про проведення нового сезону показів, який відбудеться з 31 серпня по 4 вересня в «Мистецькому Арсеналі». Його концепція звучить як NO SEASON Season і буде присвячена позасезонності.

Дезинфекція і температурний скринінг - як перші відвідувачі до Шевченківського гаю у Львові потрапляли (ФОТО)

16 травня, 11:27 • Культура

У Львові поновив роботу Музею народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького у послабленому карантинному режимі. Кожен, хто заходить на територію, повинен пройти дезінфекцію і температурний скринінг.

Побачення з Євробачення: сьогодні відбудеться перший онлайн-концерт спеціального шоу

12 травня, 20:35 • Культура

Скасоване через пандемію COVID-19 "Євробачення-2020" відбудеться у вигляді онлайн-концертів. Їх покажуть у дні півфіналів 12 та 14 травня. А на день фіналу організатори готують спеціальне музичне шоу.

Невідома Україна: Придорожні хрести - традиція, подяка, пам'ять

10 травня, 09:31 • Культура

У скасені Музею народної архітектури і побуту у Львові збережено пам'ятки народної архітектури, зокрема й сакральної, які привезені сюди з різних історико-етнографічних регіонів Західної України.

1