Культура

Львів: у музеї Андрея Шептицького вдалися до "експериментальних методів" подачі мистецтва

14 березня, 08:19 • Культура

Музей Митрополита Андрея Шептицького представив мультимедійну виставку "Художники дипломати - перехресні стежки". Задум спрямований на взаємодію класичних форм мистецтва з експериментальними методами їх подачі.

Шевченко поза часом, він досі дає Силу, – Юлія Тимошенко в День народження Кобзаря

09 березня, 10:40 • Культура

Тарас Шевченко народився 9-го, а помер 10-го березня. Символізм навіть у цьому. Життя, як один день, як мить, як спалах свічки. Життя коротке й надзвичайно складне, мученицьке й трагічне.

Інформація від інсайдера: Гілларі Клінтон напише політичний триллер State Of Terror

08 березня, 17:56 • Культура

Політикиня, колишня державна секретарка США та кандидатка в президенти Гілларі Клінтон разом з письменницею Луїзою Пенні працюють над книжкою в жанрі політичного трилера «Держава Терору» (State Of Terror).

Найважливіші книжкові виставки весни та літа 2021 року

07 березня, 17:15 • Культура

Задля безпеки відвідувачів та учасників деякі міжнародні книжкові події були вимушені перейти в онлайн. Однак, на щастя видавців та книголюбів, організатори обіцяють, що низка книжкових подій цього року таки відбудеться

Постпам'ять та Ресентимент: в Україні створили словник для роботи з минулим і колективною пам’яттю

05 березня, 07:39 • Культура

Платформа культури пам'яті «Минуле / Майбутнє / Мистецтво» започаткувала створення базвого словника понять і термінів українською мовою, які використовуються в роботі з минулим і колективною пам'яттю.

Цифра до цифри: на аукціоні Chritie's витвір мистецтва продано за $6,6 млн у криптовалюті

01 березня, 18:34 • Культура

В понеділок твір цифрового художника Майка Вінкельманна, який творить під псевдо Beeple, було продано за еквівалент у 6,6 мільйона доларів на криптовалютній біржі Nifty Gateway. Оплату проведено в криптовалюті «етеріум».

10