Культура

Їх багато, але вони різні: Меморіали Другої світової війни в різних країнах світу (ФОТО)

09 травня, 16:03 • Культура

Численні меморіали й пам'ятники в усьому світі увічнюють пам'ять героїв і жертв Другої світової війни, яка завершилася в Європі 8 травня 1945 року перемогою союзних військ над нацистською Німеччиною.

Український "Оскар" оголосив переможців

03 травня, 21:35 • Культура

Українська кіноакадемія оголосила переможців кінопремії «Золота Дзиґа». Лауреатів четвертої національної кінопремії було названо у неділю, 3 травня на церемонії, яка цього року вперше в історії відбулась в онлайн-форматі.

Міжнародний онлайн-флешмоб від Влада Троїцького та ДахаБраха запрошує: #TogetherAtTheSameTime

03 травня, 15:01 • Культура

Режисер Влад Троїцький, ГогольFEST, ДахаБраха та ЦСМ ДАХ 19 квітня провели перший онлайн-флешмоб #TogetherAtTheSameTime. Сьогодні, 3 травня, о 15:30 відбудеться третій етап флешмобу.

Кінофестиваль Docudays UA оголосив переможців

03 травня, 11:24 • Культура

17-й Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA оголосив переможців. Українська стрічка «Земля блакитна, ніби апельсин» Ірини Цілик отримала дві головні нагороди - в Міжнародному конкурсі DOCU/СВІТ та Національному конкурсі DO

Роздивитися зблизька: 5 віртуальних виставок для тривалих вихідних

02 травня, 18:34 • Культура

Віртуальний тур знаменитим Блакитним будинком Фріди Кало й онлайн-екскурсія виставкою-блокбастером «Крістіан Діор: Дизайнер мрії»... Можливо, ми уявляли собі тривалі травневі вихідні інакше, але, погодьтеся, цей варіант по-своєму привабливий.

Від Мельбурна до онлайн Кейптауна: 30 квітня відбудеться міжнародний концерт, присвячений Міжнародному дню джазу (ВІДЕО)

30 квітня, 01:12 • Культура

У зв'язку пандемією COVID-19 щорічне святкування Міжнародного дня джазу і традиційний концерт, провести який планувалося в Кейптауні, ПАР, відбудуться в режимі онлайн. У такому ж форматі пройдуть і багато інших заходів, заплановані по всьому світу.

Пропустити це точно не можна: 7 найцікавіших фільмів онлайн-фестивалю Docudays UA 2020

25 квітня, 14:29 • Культура

Вчора, 24 квітня, в Україні почався фестиваль документального кіно Docudays UA 2020. Один з найсильніших кінофестивалів у країні цього року експериментує з форматом і проводить всі покази, а також зустрічі з режисерами й кінематографістами онлайн.

13