Культура

Незвичайний випадок: Венеційський кінофестиваль відбудеться попри пандемію COVID-19

25 травня 2020, 20:35 • Культура

Через коронавірус чимало світових культурних заходів скасували чи перенесли на інші дати. Втім Венеційський міжнародний кінофестиваль пройде за графіком – з 2 по 12 вересня 2020 року.

Двері Ватиканських музеїв відчиняються після майже трьох місяців карантину (ВІДЕО)

23 травня 2020, 14:30 • Культура

У змінах в правилах доступу та в розпорядках особливий наголос поставлено на безпеку для здоров’я відвідувачів. Відкривається також доступ до Ватиканських садів та Папського палацу в Кастель Ґандольфо.

Невідома Україна: Історії старовинних речей Покуття (ФОТО)

23 травня 2020, 11:39 • Культура

Уже 15 років у третій четвер травня Україна та світ відзначає День вишиванки. Цьогоріч святкування припало на 21 травня. Пройшли вишивані флешмоби у соцмережах. Та, на жаль, дизайнерські варіації потроху стирають межі між класикою й тим, що просто модно.

Юлія Тимошенко у День вишиванки: Це – чиста енергетика й сила Українського Серця, Українського Духу

21 травня 2020, 11:55 • Культура

Був у нашій країні час, коли вдягання вишиванки було громадянським вчинком, сповненим ризику. За це могли заарештувати або внести до списку «неблагонадійних».

Оголошено дати нового сезону Ukrainian Fashion Week

16 травня 2020, 15:25 • Культура

Оргкомітет Ukrainian Fashion Week оголосив про проведення нового сезону показів, який відбудеться з 31 серпня по 4 вересня в «Мистецькому Арсеналі». Його концепція звучить як NO SEASON Season і буде присвячена позасезонності.

Дезинфекція і температурний скринінг - як перші відвідувачі до Шевченківського гаю у Львові потрапляли (ФОТО)

16 травня 2020, 11:27 • Культура

У Львові поновив роботу Музею народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького у послабленому карантинному режимі. Кожен, хто заходить на територію, повинен пройти дезінфекцію і температурний скринінг.

15