Культура

Український тиждень моди вже почався: вперше онлайн, розклад показів

06 лютого, 09:35 • Культура

Цьогорічний перший у цьому сезоні український тиждень моди вперше за 23 роки можна відвідати онлайн. Він розпочався 5 лютого у столичному Мистецькому арсеналі й триватиме до 8 лютого.

Досконала самоізоляція: шведська медсестра виграла конкурс на перегляд фільмів на острові

31 січня, 21:55 • Культура

Вона проведе тиждень на безлюдному острові і подивиться 60 фільмів програми фестивалю. Енрот, яка працювала у палатах з хворими на ковід, каже, що зможе насолодитися "тижнем в абсолютно іншій реальності".

Краса з Півночі: неймовірні фото північного сяйва над Шотландією (ФОТО)

25 січня, 00:40 • Культура

Північне сяйво або полярне сяйво з'являється у вигляді мерехтливих світлових хвиль. Це явище відбувається, коли верхні шари атмосфери стикаються з зарядженими частинками сонячного вітру.

Рожеві гойдалки на кордоні США і Мексики визнали «Дизайном 2020 року»

24 січня, 16:37 • Культура

Інсталяція архітектурної студії Rael San Fratello - рожеві гойдалки «Teeter-Totter Wall» на кордоні США та Мексики - визнали «Дизайном 2020 року» у щорічному конкурсі від лондонського Музею дизайну.

Археологи встановили хобі царя Ірода

20 січня, 09:01 • Культура

Археологи, які проводили дослідження на місці одного з садів біблійного царя Ірода, який відомий своєю жорстокістю, в Єрихоні, поблизу Мертвого моря, дійшли висновку, що в його палаці ще 2 тисячі років тому росли мініатюрні дерева - бонсаї.

2