Культура

YouTube Rewind скасовується: у 2020 нема підсумків (ВІДЕО)

14 листопада, 08:52 • Культура

Щорічне відео Rewind від YouTube за участю популярних блогерів та описом до головних подій року, що минає у 2020 році скасовується. Причина скасування офіційно не повідомляється, але очевидно, справа у пандемії коронавірусу.

Бібліотека Ватикану звернулася до фірми з кіберзахисту для захисту 80 тисяч видань

08 листопада, 23:16 • Культура

Апостольська бібліотека Ватикану розпочала співпрацю з фірмою з кіберзахисту для захисту 80 тисяч видань. Таке рішення було ухвалено через надходження близько сотні погроз біліотеці на місяць.

"В історію важко увійти, але легко вляпатись". Незабутні афоризми Жванецького

06 листопада, 19:57 • Культура

6 листопада на 87 році життя помер Михайло Жванецький - радянський, російський та український письменник-сатирик, який подарував своїм глядачам, слухачам і читачам сотні мініатюр.

Ненависна Медведчукові книга вийшла з рішенням суду на форзацах

02 листопада, 23:37 • Культура

Видавництво Vivat випустило новий наклад книги Вахтанга Кіпіані “Справа Василя Стуса”, опублікувавши на її форзацах рішення Дарницького суду Києва за позовом Віктора Медведчука.

Іван Малкович стане автором тексту Радіодиктанту національної єдності

01 листопада, 18:41 • Культура

Іван Малкович стане автором тексту для ювілейного ХХ Радіодиктанту національної єдності. Його традиційно проведе UA: Українське радіо у День української мови та писемності.

Чи навмисний підпал, чи необережність - чеська поліція з'ясовує причини знищення унікальної церкви в Празі 17 століття, привезеної з України

28 жовтня, 21:54 • Культура

Празькі пожежники прибули у парк Кінського у Празі, де знаходиться православна дерев'яна церква св. Михаїла. Вогонь повністю зруйнував церкву.

В Мінську вистави почалися із затримкою: Національна опера та Філармонія доєднались до акцій (ВІДЕО)

27 жовтня, 21:35 • Культура

В Національному театрі опери і балету Білорусі був запланований показ опери «Царська наречена». Перед її початком в театрі відбулася акція солідарності.

2