Культура

Варті подорожі: 9 найцікавіших виставок 2019 року

12 січня, 21:01 • Культура

Виставка-блокбастер Леонардо да Вінчі, ретроспектива культового модного фотографа Тіма Волкера і фотографії Дори Маар, що увійшла в історію як "муза Пабло Піккассо" в центрі Помпіду: 9 виставок, заради яких цього року варто вирушити хоч на край світу.

Як "ганьба Італії" стала культурною столицею Європи-2019

12 січня, 20:01 • Культура

Тривалий час південноіталійська Матера асоціювалося з бідністю й забуттям. Нині ж культурна столиця Європи-2019 дивує старою історією й новими ідеями, а туристів запрошують до "абсолютно унікального" міста.

Виступ українського гурту вразив оглядачку The New York Times (ФОТО, ВІДЕО)

12 січня, 19:01 • Культура

Український театрально-музичний гурт Dakh Daughters виступив на фестивалі Global Fest. У огляді фестивалю журналістка видання The New York Times поставила фото з виступу Dakh Daughters як заголовне фото до всієї статті.

Топ-10 найдорожчих аукціонних продажів українського мистецтва (ФОТО)

12 січня, 18:02 • Культура

Останні дні грудня, коли всі аукціонні сезони року вже завершені, традиційно п'ятий рік поспіль підводиться підсумок відкритих торгів українського сучасного мистецтва, які відбулися як в Україні, так і за кордоном.

Таємне, що стало явним: шість найцікавіших фільмів про письменників 2018-го року (ВІДЕО)

06 січня, 15:02 • Культура

Активна боротьба за права жінок останніх років помітно відгукнулася у кінематографі. З'явилися перший фільм про супергероїню «Диво Жінка», жіноча версія «друзів Оушена» і низка реалістичніших феміністичних маніфестів.

2