Культура

Найвідвідуваніший музей світу втратив через пандемію 90 мільйонів євро

16 січня, 21:58 • Культура

Через введення обмежень в зв’язку з пандемією COVID-19 відвідуваність одного з найвідоміших музеїв світу – Лувра в 2020 році знизилася на 72%, повідомляє адміністрація культурної установи.

Щедрик-ведрик: сьогодні маємо Щедрий вечір і свято Маланки

13 січня, 17:57 • Культура

За тиждень після коляди, напередодні Нового Року (за старим стилем) — Щедрий Вечір. За християнським календарем — це день преподобної Меланії. В народній традиції обидва свята об'єднались, і тепер маємо Щедрий Вечір або свято Маланки.

Віртуальні продажі: Найдорожчі роботи, що були продані на аукціонах у 2020 році (ФОТО)

10 січня, 22:43 • Культура

У безпрецедентному році, коли фактично всі великі аукціони відбувались віртуально, високі ціни є свідченням того, що найбагатші колекціонери цього світу не розглядали 2020 рік як перешкоду для витрачання великих грошей на мистецтво.

Суцвіття класики: романи Вулф, Кафки, Фіцжеральда, Агати Крісті стали суспільним

07 січня, 19:15 • Культура

З 1 січня 2021 року нова група захищених авторським правом творів - звичайно, не лише літератури, але й кіно та музики - увійшла до суспільного надбання. Серед творів романи Вірджинії Вулф, Скотта Фіцжеральда, Франца Кафки й Агати Крісті.

«Добрий вечір тобі, пане господарю!» В Андріївській церкві виконали одну із найвідоміших колядок (ВІДЕО)

06 січня, 20:35 • Культура

У період карантинних обмежень колядники на Різдво будуть рідкими гостями. Водночас ситуацію можна розрадити, послухавши одну із найвідоміших колядок «Добрий вечір тобі, пане господарю!», яку виконали у відреставрованій Андріївській церкві.

3