Культура

Дезинфекція і температурний скринінг - як перші відвідувачі до Шевченківського гаю у Львові потрапляли (ФОТО)

16 травня, 11:27 • Культура

У Львові поновив роботу Музею народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького у послабленому карантинному режимі. Кожен, хто заходить на територію, повинен пройти дезінфекцію і температурний скринінг.

Побачення з Євробачення: сьогодні відбудеться перший онлайн-концерт спеціального шоу

12 травня, 20:35 • Культура

Скасоване через пандемію COVID-19 "Євробачення-2020" відбудеться у вигляді онлайн-концертів. Їх покажуть у дні півфіналів 12 та 14 травня. А на день фіналу організатори готують спеціальне музичне шоу.

Невідома Україна: Придорожні хрести - традиція, подяка, пам'ять

10 травня, 09:31 • Культура

У скасені Музею народної архітектури і побуту у Львові збережено пам'ятки народної архітектури, зокрема й сакральної, які привезені сюди з різних історико-етнографічних регіонів Західної України.

Їх багато, але вони різні: Меморіали Другої світової війни в різних країнах світу (ФОТО)

09 травня, 16:03 • Культура

Численні меморіали й пам'ятники в усьому світі увічнюють пам'ять героїв і жертв Другої світової війни, яка завершилася в Європі 8 травня 1945 року перемогою союзних військ над нацистською Німеччиною.

Український "Оскар" оголосив переможців

03 травня, 21:35 • Культура

Українська кіноакадемія оголосила переможців кінопремії «Золота Дзиґа». Лауреатів четвертої національної кінопремії було названо у неділю, 3 травня на церемонії, яка цього року вперше в історії відбулась в онлайн-форматі.

Міжнародний онлайн-флешмоб від Влада Троїцького та ДахаБраха запрошує: #TogetherAtTheSameTime

03 травня, 15:01 • Культура

Режисер Влад Троїцький, ГогольFEST, ДахаБраха та ЦСМ ДАХ 19 квітня провели перший онлайн-флешмоб #TogetherAtTheSameTime. Сьогодні, 3 травня, о 15:30 відбудеться третій етап флешмобу.

Кінофестиваль Docudays UA оголосив переможців

03 травня, 11:24 • Культура

17-й Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA оголосив переможців. Українська стрічка «Земля блакитна, ніби апельсин» Ірини Цілик отримала дві головні нагороди - в Міжнародному конкурсі DOCU/СВІТ та Національному конкурсі DO

4