Культура

У Довженко-Центрі відвідувачі можуть долучитися до активної радянської пропаганди 1920-30-х років

02 серпня, 15:29 • Культура

У Музеї кіно Довженко-Центру відкрили виставку українського кіноплакату 1920-30-х років «Кричати! Кликати! Горіти!» - спільний проєкт Довженко-Центру та Національної бібліотеки імені В.І.Вернадського.

Лувр та інші в часи пандемії: як тепер працюють музеї у світі (ФОТО)

02 серпня, 12:39 • Культура

Спалах коронавірусу досі залишається надзвичайною ситуацією. ВООЗ попереджає що пандемія коронавірусу буде довготривалою. У масках і за записом, але музеї поновлюють свою роботу.

Опублікували шорт-лист фотоконкурсу, присвяченому здоров’ю та медицині (ФОТО)

02 серпня, 07:39 • Культура

Благодійний фонд Wellcome Trust опублікував шорт-лист свого фотоконкурсу, присвяченого медицині. Наразі до списку увійшли 25 проєктів. Загальних переможців оголосять 19 серпня 2020 року.

Найактуальніше питання нашого часу: Виставка креативних захисних масок відкрилася у Празі (ВІДЕО)

01 серпня, 20:41 • Культура

Маскам у Чехії вирішили навіть присвятити цілу виставку. У працівників чеського Національного музею в столиці Празі вже від початку пандемії з'явилася ідея зберегти пам'ять про часи коронавірусу і зібрати найекстравагантніші маски.

Ще один тріумф "Чорнобиля": серіал зібрав 9 з 14 «Бронзових масок» премії BAFTA

01 серпня, 16:45 • Культура

Британська кіноакадемія (BAFTA) провела онлайн-церемонію нагородження переможців своєї премії в галузі телебачення (британської версії американської «Еммі»). Нагороду у номінації «Найкращий мінісеріал» отримав «Чорнобиль» від HBO.

Скупа держава: Суд стягує понад 5 мільйонів з неіснуючого музею Івана Марчука за оренду землі

28 липня, 20:34 • Культура

Господарський суд Києва постановив стягнути понад п’ять мільйонів гривень із ТОВ "Виставковий центр-музей художника Івана Марчука" на користь Київської міської ради за несплату оренди земельної ділянки.

4