Культура

Доля "скіфського золота" може вирішитись впродовж кількох місяців

22 квітня, 19:15 • Культура

Якщо Апеляційний суд м. Амстердам залишить чинним рішення суду першої інстанції на користь України, то юридичний радник кримських музеїв, імовірно, подасть касаційний позов до Верховного суду Нідерландів.

Про найгучніше музейне пограбування XX століття Netflix представив серіал (ВІДЕО)

18 квітня, 17:37 • Культура

На платформі Netflix вийшов документальний серіал «Це пограбування! Найбільша крадіжка картин в світі» - захоплююча розповідь про найгучніше в історії пограбування творів мистецтва.

Золотий парад фараонів. Як давньоєгипетські мумії переїхали до нового музею

04 квітня, 10:37 • Культура

Ввечері 3 квітня в столиці Єгипту - Каїрі влаштували церемонію урочистого транспортування 22 мумій з Єгипетського музею до нового Національного музею єгипетської цивілізації.

Володіннями роду князів Острозьких тепер можна мандрувати онлайн

03 квітня, 11:15 • Культура

Інтерактивна карта володінь князів Острозьких тепер доступна для всіх охочих. Це діджитал-платформа для представлення культурної спадщини територіальних володінь князів Острозьких (XII-XVII ст.).

Велике переселення: Єгипет готується до "параду мумій"

03 квітня, 08:52 • Культура

Єгипет готується провести церемонію урочистого транспортування понад двох десятків мумій від Єгипетського музею, розташованого на площі Тахрір до Національного музею єгипетської цивілізації у Фустаті.

Біблеїсти підрахували, скільки грошей за сучасними мірками отримав би Юда за зраду Ісуса

02 квітня, 23:11 • Культура

Чому Юда зрадив Ісуса? Чи йому йшлося про гроші? Науковці вирахували, скільки він отримав за свою зраду, і визначили, чи велику суму він дістав за свої старання.

5