Культура

Роздивитися зблизька: 5 віртуальних виставок для тривалих вихідних

02 травня, 18:34 • Культура

Віртуальний тур знаменитим Блакитним будинком Фріди Кало й онлайн-екскурсія виставкою-блокбастером «Крістіан Діор: Дизайнер мрії»... Можливо, ми уявляли собі тривалі травневі вихідні інакше, але, погодьтеся, цей варіант по-своєму привабливий.

Від Мельбурна до онлайн Кейптауна: 30 квітня відбудеться міжнародний концерт, присвячений Міжнародному дню джазу (ВІДЕО)

30 квітня, 01:12 • Культура

У зв'язку пандемією COVID-19 щорічне святкування Міжнародного дня джазу і традиційний концерт, провести який планувалося в Кейптауні, ПАР, відбудуться в режимі онлайн. У такому ж форматі пройдуть і багато інших заходів, заплановані по всьому світу.

Пропустити це точно не можна: 7 найцікавіших фільмів онлайн-фестивалю Docudays UA 2020

25 квітня, 14:29 • Культура

Вчора, 24 квітня, в Україні почався фестиваль документального кіно Docudays UA 2020. Один з найсильніших кінофестивалів у країні цього року експериментує з форматом і проводить всі покази, а також зустрічі з режисерами й кінематографістами онлайн.

Леді Ґаґа та всі зірки: солідарність, співчуття та гумор у концерті епохи COVID-19 (ВІДЕО)

19 квітня, 14:29 • Культура

Леді Ґаґа 18 квітня влаштувала онлайн-концерт з участю Біллі Айліш, Тейлор Свіфт, Елтона Джона, Пола Маккартні, Адама Ламберта й багатьох інших артистів. Пропонуємо долучитися до цього незабутнього концерту.

Уперше в історії української анімації усі Християнські свята покажуть в одному серіалі (ВІДЕО)

19 квітня, 10:01 • Культура

Яскравий мультфільм про найважливіше свято усіх християн - Воскресіння (Великдень).Анімаційна компанія «АРТ-Відео» спільно з Катехитичною комісією УГКЦ представляють прем'єру нового анімаційного серіалу «Святкове Намисто»

5