Культура

Посольство США привітало повернення до України вкраденої під час Другої світової війни картини

22 липня, 17:55 • Культура

Посольство США привітало повернення до України вкраденої під час Другої світової війни картини "Коханці" відомого французького майстра 18-ого століття П'єра Гудро.

Богородиця з дитям та Христос-Учитель повернуться до вірних з глибин віків

21 липня, 23:55 • Культура

Врятований іконостас повернеться до храму наприкінці року. Але перед тим його частини разом з детальною демонстрацією всіх реставраційних процесів та досліджень мають скласти зміст поважної реставраційної виставки у Львові.

Концерти і фестивалі відкладаються до 2022 року, принаймі у США - прогноз

19 липня, 07:05 • Культура

У США не буде масових концертів чи фестивалів принаймні до 2022 року, - прогнозує співзасновник одного з найвідоміших американських музичних фестивалів Лоллапалуза Марк Гайгер, у зв'язку з пандемією коронавірусу.

Єдиний вцілілий рукопис Шекспіра виклали онлайн

17 липня, 23:37 • Культура

Британська бібліотека виклала електронну копію єдиного вцілілого до нашого часу рукопису Вільяма Шекспіра — уривок із п’єси «Сер Томас Мор». Про це бібліотека повідомила у своєму офіційному блозі.

Свята Софія: уряд Туреччини підписав протокол та розділив відповідальних. А перевіряти хто буде

16 липня, 23:42 • Культура

У Стамбулі підписали протокол про захист Святої Софії, в якому вказується, що за здійснення релігійних обрядів відповідатиме управління у справах релігій Туреччини, за захист та реставрацію - Мінкультури та туризму.

Українська режисерка — учасниця студентської конкурсної програми Каннського кінофестивалю

12 липня, 21:15 • Культура

Єлизавета Письмак братиме участь у міжнародній студентській конкурсній програмі Cinéfondation 2020 Каннського кінофестивалю. Пройшла конкурсний відбір анімаційна короткометражка режисерки під назвою «Ja i moja gruba dupa».

Одещина: на розкопках Аккерманської експедиції археологи знайшли 300-річний ісламський оберіг (ФОТО)

12 липня, 18:12 • Культура

Учасники археологічної експедиції, які нині розкопують ділянку в Цивільному дворі Білгород-Дністровської фортеці, дістали із землі паперовий тумар (оберіг - згорнутий в трикутник листочок паперу з рядками з Корану) віком не менше 300 років.

5