Культура

"Чорнобиль" підкорив ще одну вершину - європейську премію Rose d’Or Awards

02 грудня 2019, 23:55 • Культура

Мінісеріал "Чорнобиль" спільного виробництва американського кабельного каналу HBO та британського Sky Atlantic отримав одразу дві нагороди престижного міжнародного фестивалю телевізійної продукції Rose d'Or що пройшов 1 грудня у Лондоні.

З Вишеброду до Нью-Йорку: Метрополітен-музей за 6,2 мільйона євро придбав ікону чеського майстра (ВІДЕО)

02 грудня 2019, 23:15 • Культура

На аукціоні у Франції нью-йоркський Метрополітен-музей за 6,2 мільйона євро придбав унікальний витвір мистецтва XIV століття - «Мадонну з немовлям на троні», представлену як твір Майстра Вишебродського вівтаря.

Саркофаги і мумії - слідами вражаючих знахідок в Єгипті (ФОТО)

01 грудня 2019, 17:55 • Культура

Нещодавно вперше з кінця ХІХ століття в єгипетському Луксорі знайшли велику кількість дерев'яних трун, які добре збереглися. У по-багатому прикрашених саркофагах, імовірно, були поховані жерці - три тисячі років тому.

Слідами 12 друзів Оушена: найгучніші музейні крадіжки Європи (ФОТО)

30 листопада 2019, 07:30 • Культура

У ніч на понеділок, 25 листопада, у столиці Саксонії Дрездені пограбували музейну скарбницю "Зелене склепіння". Вартість викрадених об'єктів складає близько одного мільярда євро.

Музею Прадо виповнилось 200 років. Трохи історій ювіляра (ФОТО)

24 листопада 2019, 10:33 • Культура

Музей дель Прадо в іспанському Мадриді входить до найвідвідуваніших картинних галерей світу і є одним з найбільш значущих музеїв європейського образотворчого мистецтва. Googlе на честь 200-річчя від дня заснування музею випустив новий doodle.

6