Культура

В Аккермані поновилася археологічні роботи: вже знайшли гарматне ядро і турецька кинджал, але головна мета - серце античної Тіри

11 липня, 13:07 • Культура

Міжнародна Білгород -Тірська археологічна експедиція 2020 офіційно стартувала в стінах пам'ятки національного значення - Аккерманській фортеці.

«Я відмовляюсь від адвоката Медведчука»: що ховається в справі проти книжки про Стуса

10 липня, 13:38 • Культура

Сьогодні у Дарницькому районному суді Києва - чергове засідання за позовом народного депутата від «Опозиційної платформи - За життя» Віктора Медведчука проти журналіста й історика Вахтанга Кіпіані та видавництва Vivat.

З бібліотек Гонконгу вилучили книги опонентів Пекіна і теоретиків автономії. Це теж закон про держбезпеку

06 липня, 08:57 • Культура

Публічні бібліотеки в Гонконзі призупинили видачу декількох політологічних та історичних праць для перевірки їх змісту на відповідність новому китайському закону про національну безпеку в Гонконзі.

Том Круз зробив "Місію здійсненною": британський уряд звільнить акторів від карантину для зйомок фільму

05 липня, 23:10 • Культура

Уряд Великої Британії погодився звільнити від обов’язкової 14-денної обсервації акторів зі США, які беруть участь у зйомках фільму «Місія нездійсненна-7».

Дві українські ілюстраторки потрапили до короткого списку World Illustration Awards 2020

27 червня, 17:15 • Культура

Українки Марія Кінович та Таня Якунова потрапили до короткого списку престижної премії для ілюстраторів World Illustration Awards 2020. Перелік фіналістів з'явився на офіційному сайті премії.

«Хрест з Кавардо»: у Гімалаях знайшли християнську реліквію віком у понад тисячу років

25 червня, 00:19 • Культура

Знайдений у Гімалаях «Хрест з Кавардо» - один з найбільших хрестів, виявлених на індійському субконтиненті. За першими оцінками, він має приблизно 1000-1200 років. Як він опинився на територіях, де панує іслам?

6