Культура

«Культура гармонії» – відтепер й українською (ВІДЕО)

29 січня, 17:05 • Культура

29 січня 2019 року у Національній бібліотеці України імені Вернадського відбулась презентація друкованого видання книги відомого китайського сучасного філософа та культуролога Ван Ге - «Культура гармонії».

Пригоди "Оскара": доля найбажанішої у світі статуетки

27 січня, 23:02 • Культура

Загубив, украли, поставив у туалеті: що роблять з "Оскаром" його володарі. Хтось тримає статуетку на видному місці в будинку, хтось ховає її в туалеті, а дехто взагалі загубив. Утім, доля деяких "Оскарів" є ще дивнішою.

Жіночий голос в чоловічій історії: «Стежечка» для фільму «Крути 1918» (ВІДЕО)

27 січня, 14:01 • Культура

Молода та водночас популярна співачка Христина Соловій оприлюднила на своїй YouTube-сторінці нове відео до пісні «Стежечка» (на слова Івана Франка із авторською адаптацією виконавиці), яка стала саундтреком української стрічки «Крути 1918»

Найстильніший "Оскар - 2019" (ФОТО)

26 січня, 19:02 • Культура

22 січня кіноакадемія назвала номінантів премії "Оскар 2019", церемонія вручення нагород якої відбудеться 24 лютого. Одна з найцікавіших для модного світу номінацій - "Найкращі костюми", в якій цього року триває неабияка боротьба.

У Брюсселі показали документальний фільм про “українську Венецію” (ВІДЕО)

21 січня, 13:32 • Культура

Брюсселі в рамках міжнародного проекту «Bridges. East of West» з успіхом пройшов показ документального фільму Олександра Течинського «Дельта», який присвячений життєвому укладу жителів "української Венеції" Вілково у дельті Дунаю.

6