Культура

Справа "Скіфського золота": історія в деталях (ФОТО)

02 вересня, 16:08 • Культура

Ці стародавні вироби мають велику історичну та культурну цінність для України і світу, говорять дослідники. Експонати повинні були провести півроку в музеї Аллард Пірсона в Амстердамі і повернутися назад. Але все змінили події весни 2014 року.

Оригінал картини Рембрандта сплив в підвалі Ешмолеанского музею мистецтва

31 серпня, 09:05 • Культура

Картина «Голова бородатого чоловіка», що десятиліття зберігалася в і археології Оксфордського університету, через те що її вважали підробкою під Рембрандта, насправді може бути його твором.

Виявлено уривок рідкісного релігійного рукопису XV століття

30 серпня, 19:16 • Культура

Команда археологів, що працює на розкопках у Великобританії, виявила частину рідкісного релігійного рукопису XV століття, а також інші артефакти, що належать до періоду правління Тюдорів.

Тризуби Володимира та двозуби Святополка: В Україні знайдено скарб національного значення (ФОТО)

28 серпня, 13:20 • Культура

В Україні знайшли скарб національного значення, що став сенсаційним історичним відкриттям. Унікальні монети, які були знайдені на Житомирщині передадуть у музей.

В онлайн виклали дійство «Міф Роду», присвячене Василю Сліпаку

24 серпня, 19:10 • Культура

У Львові на День Незалежності митці презентували онлайн першу частину опери «Ukraine – Terra Incognita», присвяченої оперному співакові, Героєві України Василю Сліпаку, який захищав Україну на Донбасі і загинув від кулі снайпера.

6