Культура

Роботу Бенксі, що "самознищилась", вперше покажуть у музеї

19 січня, 07:03 • Культура

Після продажу на Sotheby's художник змінив назву з «Дівчина з повітряною кулькою» на «Любов у сміттєвому відрі», а покупець не відмовився від неї, а вирішив навіть зберегти твір в його «допрацьованій» формі.

Мистецтво розлучення: екс-дружина мільярдера викрала й продала оригінал Пікассо

13 січня, 23:00 • Культура

Екс-дружина американського інвестора Білла Гроса зуміла вправно обманути свого колишнього чоловіка, замінивши картину Пабло Пікассо на копію, що сама створила, а оригінал продала нещодавно на аукціоні Sotheby's.

Варті подорожі: 9 найцікавіших виставок 2019 року

12 січня, 21:01 • Культура

Виставка-блокбастер Леонардо да Вінчі, ретроспектива культового модного фотографа Тіма Волкера і фотографії Дори Маар, що увійшла в історію як "муза Пабло Піккассо" в центрі Помпіду: 9 виставок, заради яких цього року варто вирушити хоч на край світу.

Як "ганьба Італії" стала культурною столицею Європи-2019

12 січня, 20:01 • Культура

Тривалий час південноіталійська Матера асоціювалося з бідністю й забуттям. Нині ж культурна столиця Європи-2019 дивує старою історією й новими ідеями, а туристів запрошують до "абсолютно унікального" міста.

Виступ українського гурту вразив оглядачку The New York Times (ФОТО, ВІДЕО)

12 січня, 19:01 • Культура

Український театрально-музичний гурт Dakh Daughters виступив на фестивалі Global Fest. У огляді фестивалю журналістка видання The New York Times поставила фото з виступу Dakh Daughters як заголовне фото до всієї статті.

7