Культура

Найактуальніше питання нашого часу: Виставка креативних захисних масок відкрилася у Празі (ВІДЕО)

01 серпня, 20:41 • Культура

Маскам у Чехії вирішили навіть присвятити цілу виставку. У працівників чеського Національного музею в столиці Празі вже від початку пандемії з'явилася ідея зберегти пам'ять про часи коронавірусу і зібрати найекстравагантніші маски.

Ще один тріумф "Чорнобиля": серіал зібрав 9 з 14 «Бронзових масок» премії BAFTA

01 серпня, 16:45 • Культура

Британська кіноакадемія (BAFTA) провела онлайн-церемонію нагородження переможців своєї премії в галузі телебачення (британської версії американської «Еммі»). Нагороду у номінації «Найкращий мінісеріал» отримав «Чорнобиль» від HBO.

Скупа держава: Суд стягує понад 5 мільйонів з неіснуючого музею Івана Марчука за оренду землі

28 липня, 20:34 • Культура

Господарський суд Києва постановив стягнути понад п’ять мільйонів гривень із ТОВ "Виставковий центр-музей художника Івана Марчука" на користь Київської міської ради за несплату оренди земельної ділянки.

Посольство США привітало повернення до України вкраденої під час Другої світової війни картини

22 липня, 17:55 • Культура

Посольство США привітало повернення до України вкраденої під час Другої світової війни картини "Коханці" відомого французького майстра 18-ого століття П'єра Гудро.

Богородиця з дитям та Христос-Учитель повернуться до вірних з глибин віків

21 липня, 23:55 • Культура

Врятований іконостас повернеться до храму наприкінці року. Але перед тим його частини разом з детальною демонстрацією всіх реставраційних процесів та досліджень мають скласти зміст поважної реставраційної виставки у Львові.

Концерти і фестивалі відкладаються до 2022 року, принаймі у США - прогноз

19 липня, 07:05 • Культура

У США не буде масових концертів чи фестивалів принаймні до 2022 року, - прогнозує співзасновник одного з найвідоміших американських музичних фестивалів Лоллапалуза Марк Гайгер, у зв'язку з пандемією коронавірусу.

Єдиний вцілілий рукопис Шекспіра виклали онлайн

17 липня, 23:37 • Культура

Британська бібліотека виклала електронну копію єдиного вцілілого до нашого часу рукопису Вільяма Шекспіра — уривок із п’єси «Сер Томас Мор». Про це бібліотека повідомила у своєму офіційному блозі.

Свята Софія: уряд Туреччини підписав протокол та розділив відповідальних. А перевіряти хто буде

16 липня, 23:42 • Культура

У Стамбулі підписали протокол про захист Святої Софії, в якому вказується, що за здійснення релігійних обрядів відповідатиме управління у справах релігій Туреччини, за захист та реставрацію - Мінкультури та туризму.

8