Культура

Christie's вперше виставить на торги предмет мистецтва, який не має фізичного втілення

17 лютого, 23:07 • Культура

Аукціонний дім Christie`s вперше продасть цифровий твір мистецтва - колаж "Everydays - The First 5000 Days" (Кожен день: перші 5000 днів) американського цифрового художника і дизайнера Майка Вінкельманна, відомого під псевдонімом Beeple.

Волинь, Київ, Лондон... Святкуємо 150 років Лесі Українки: лекції, конкурси, вистави

17 лютого, 07:01 • Культура

Найбільше заходів заплановано в Житомирській, Волинській областях і Києві. Також є ініціативи в Лондоні, США та Будапешті. За форматом - це й офлайн-події, і віртуальні, і змішані.

День святого Валентина - давня історія популярного свята

14 лютого, 12:42 • Культура

Цей день, коли згадують ім'я святого, за популярністю може позмагатися хіба що з Днем Святого Миколая. Щодо святого Валентина, як нібито покровителя закоханих, то початок його вшанування має давню історію.

Все має автентичний сенс: представили айдентику до 150-річчя Лесі Українки

07 лютого, 17:56 • Культура

«Леся Українка: 150 імен» - це проєкт агенції Postmen у співпраці з Міністерством культури та інформаційної політики, мета якого - мотивувати читати, слухати та дивитися літературні твори письменниці, привернути увагу до листів, фото та аудіозаписів.

Український тиждень моди вже почався: вперше онлайн, розклад показів

06 лютого, 09:35 • Культура

Цьогорічний перший у цьому сезоні український тиждень моди вперше за 23 роки можна відвідати онлайн. Він розпочався 5 лютого у столичному Мистецькому арсеналі й триватиме до 8 лютого.

8