Культура

Українське закордоння: місце народження нашого гімну (ВІДЕО)

09 березня, 10:49 • Культура

4 березня цього року відзначали 205-ту річницю із дня народження автора музики українського гімну Михайла Вербицького. Історія нашого славня тісно пов’язана зі селом Млини, що розташоване біля Перемишля недалеко від українського кордону.

Українські жінки у фокусі ООН: Ми не слабка стать. ми сильні (ФОТО)

08 березня, 10:50 • Культура

«Жінки можуть виконувати професійні завдання нарівні з чоловіками. Ми не слабка стать. Ми сильні », - каже пожежник-рятувальник Державної служби України з надзвичайних ситуацій Анастасія Клочко, учасниця фотопроєкту, присвяченого Міжнародному жіночому дню

Ватикан приступає до завершальної фази реставрації куполу базиліки св. Петра

08 березня, 01:11 • Культура

Повернути початкову велич і зміцнити конструкцію - мета реставрації барабана купола базиліки св. Петра, спроектованого відомими Мікеланджело Буонарроті і Джакомо делла Порта.

Тривають дискусії щодо майбутнього вигляду собору Нотр-Дам

07 березня, 15:31 • Культура

У Франції досі триває дискусія щодо того, як мають відбудувати собор Нотр-Дам, спалений майже рік тому. Головний архітектор відстоює відновлення його колишнього вигляду, тоді як уряд Макрона вибирає більш сучасний вигляд.

У Парижі запрошують до "Подорожі Середземномор'ям" (ВІДЕО)

01 березня, 11:29 • Культура

2018 року в Парижі, на території колишнього ливарного заводу, відкрили цифровий музей Atelier des Lumières, де вже встигли показати виставки Ван Гога і Клімта, а 2020 рік почався з виставки імпресіоністів.

8