Економіка

Української гречки цього року стане ще менше

19 січня, 11:31 • Економіка

Сільгоспвиробники України продовжують скорочувати посіви гречки через інтервенцію неякісної та дешевої крупи походженням з РФ. Про це свідчать результати опитування, проведеного серед учасників громадської спілки "Всеукраїнська Аграрна Рада".

Внутрішній туризм під загрозою: "Укрзалізниця" значно підвищила ціну колективної броні квитків

19 січня, 08:34 • Економіка

"Укрзалізниця" з 15 січня збільшила оплату за резервування місць за заявками юридичних та фізичних осіб для групових перевезень пасажирів в 6,3 рази - з 32 гривень до 200 гривень за людину.

З квітня в Італії роздаватимуть гроші

18 січня, 12:33 • Економіка

Уряд Італії схвалив указ, який передбачає виконання двох ключових обіцянок його економічної програми - запровадження базового доходу для безробітних та зменшення пенсійного віку для окремих категорій громадян.

Об'єднання двох найбільших банків Німеччини стане успішним якщо не поховає їх

17 січня, 19:31 • Економіка

Міністерство фінансів Німеччини просить у Федерального відомства з нагляду за фінансовим сектором результати аналізу можливих наслідків злиття двох найбільших комерційних банків країни - Deutsche Bank і Commerzbank.

Основне завдання податкової реформи - це позитивний вплив на економіку з метою її сталого зростання (ВІДЕО)

17 січня, 19:01 • Економіка

У Києві відбулося чергове засідання Робочої групи з доопрацювання Нового економічного курсу України за напрямом «Оптимальна система оподаткування».

Підтверджена участь РФ в переговорах по транзиту газу

17 січня, 08:31 • Економіка

Тристоронні переговори щодо транзиту газу за участю України, ЄС і Росії відбудуться за планом 21 січня, тож неявка делегації Газпрому до Брюсселя на технічні консультації щодо цієї теми не вплинула на підготовку зустрічі.

1