Економіка

Московські хакери вважають болгарський уряд розумово відсталим

16 липня, 20:01 • Економіка

Хакери викрали тисячі особистих фінансових даних болгар і поширили їх з російської електронної пошти "Яндекс" в результаті атаки, ймовірно, пов'язаної з придбанням Софією нових винищувачів F-16 зі Сполучених Штатів.

Говори-не говори - гарне місто Бровари, а тепер ще й з сонячною енергетикою

15 липня, 22:01 • Економіка

Поблизу Броварів у Київській області норвезька компанія Norsk Solar AS збудує сонячну електростанцію потужністю 9 МВт, яка протягом наступних десятиліть забезпечить понад 5 тисяч домогосподарств відновлюваною енергією.

Звучить як вирок: пришвидшіть реформи або втратите населення

14 липня, 23:28 • Економіка

Державний міністр Німеччини у справах Європи вважає, якщо Східна Європа не прискорить реформи, то ризикує зіткнутися з масовою еміграцією молоді, яка шукатиме кращого життя в Західній Європі.

У Мінфіні США достроково закінчился гроші

14 липня, 14:31 • Економіка

Міністр фінансів США Стівен Мнучин звернувся з офіційним листом до спікера Палати представників США, у якому попередив, що американський уряд ризикує вичерпати готівку раніше ніж очікувалося і просить дозволити нові запозичення.

Юлія Тимошенко: «Ощадбанк» нахабно приватизують просто на очах народу і нового президента

13 липня, 21:29 • Економіка

Сьогодні ми бачимо, як кланова система намагається «перемолоти» та підпорядкувати собі нову владу. І якщо президент Зеленський не зможе змінити кредитно-фінансову політику держави, це означатиме, що стара система його перемогла.

1