Економіка

Через поправку Геруса на ринку розпочались демпінг, свавілля і руйнування галузі теплогенерації

21 листопада, 21:55 • Економіка

Необмежений імпорт електроенергії з Росії та Білорусі , який почався з ініціативи голови комітету ВР з питань енергетики Андрія Геруса, знищує вітчизняну теплову генерацію і вуглевидобувні галузі.

Сенатор-республіканець вигадав спосіб аби зупинити "Північний потік-2"

21 листопада, 17:15 • Економіка

Сенатор-республіканець Тед Круз заявив, що американські санкції можуть на понад рік затримати введення в експлуатацію газопроводу "Північний потік-2", або навіть зупинити будівництво трубопроводу.

Вадим Івченко: Депутати «Батьківщини» працюють над правками до земельних законів (ВІДЕО)

21 листопада, 16:27 • Економіка

Автори земельних законопроектів (2178-10, 2194, 2195 - прим.) «поквапились» та внесли до парламенту «сирий» матеріал. На їх доопрацювання у депутатів є декілька тижнів.

Нарощуючи транзит газу зараз, Газпром готується до припинення транзиту через Україну з 1 січня 2020 року

21 листопада, 13:40 • Економіка

Російський газовий монополіст Газпром готується перекрити український маршрут постачання газу до Європи з 1 січня 2020 року, коли спливе термін дії чинного контракту на транзит.

Гроші "Калашникова" забруднили поважний шведський банк

20 листопада, 18:35 • Економіка

Виконавчий директор Swedbank Єнс Генріксон пообіцяв у середу "докопатися до суті" ймовірного переказу банком коштів російського виробника озброєння "Калашников", що було б порушенням міжнародних санкцій проти Росії.

Судно з американським скрапленим природним газом для України прибуло до Європи

20 листопада, 13:20 • Економіка

До польського СПГ-термінала у Свіноуйсьце у вівторок прибуло судно, що перевозило американський скраплений природний газ для України, повідомляє посольство США в Україні.

1