Економіка

Прийшла осінь, настало чергове урядове "покращення", як за часів Азарова

11 жовтня, 11:39 • Економіка

В Україні з початком опалювального сезону знову виростуть суми в квитанціях на оплату житлово-комунальних послуг (ЖКП). У платіжки оскільки додасться одна з основних статей витрат на "комуналку" - опалення.

Макропрогноз: Якщо чесно - то одним шляхом, а якщо продавати землю і робити це нечесно - то іншім

10 жовтня, 23:55 • Економіка

Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства працює над двома макропрогнозами: обидва передбачають зростання економіки в 2020 році

Існує ризик скупки земель іноземцями, спершу слід подбати про запобіжники, - експерт (ВІДЕО)

10 жовтня, 17:15 • Економіка

Під час відкриття ринку сільськогосподарських земель існує проблема щодо збереження державності і території України через ймовірну скупку земель з боку інших країн.

У Держбюджеті-2020 слід передбачити належну підтримку фермерським господарствам, - В.Івченко (ВІДЕО)

10 жовтня, 14:19 • Економіка

Українські фермерські господарства повинні отримати належну державну підтримку, а для цього необхідно створити належні державні програми, які будуть ефективними для кожного.

Аграрний комітет рекомендує провести парламентські слухання щодо ринку землі 4 грудня (ВІДЕО)

10 жовтня, 09:02 • Економіка

Комітет Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики рекомендує провести парламентські слухання на тему: «Земельна реформа: вітчизняна модель обігу земель сільськогосподарського призначення» 4 грудня 2019 року.

Уряд не дає нам перекуру

09 жовтня, 17:55 • Економіка

Найбільші гравці тютюнового ринку України розглядають можливість скорочення виробництва і подальшого закриття фабрик на території України через прийняття Верховною Радою законодавчої норми про державне регулювання торгової націнки на їхні товари.

Криза виноробної галузі: в Україні масово викорчовують виноградники

09 жовтня, 14:20 • Економіка

Українська виноробна галузь перебуває у важкій ситуації. За інформацією з південних регіонів, близько 500 га виноградників цього року викорчовується на Одещині, 200 га - на Миколаївщині.

10