Економіка

МВФ готується до виняткових заходів у часи наближення "Великої депресії"

20 квітня, 22:35 • Економіка

Міжнародному валютному фонду, можливо, доведеться вийти з зони комфорту і розглянути «виняткові заходи», щоб допомогти країнам впоратися з пандемією коронавірусу і мінімізувати її економічні наслідки.

ДТЕК "привітав" Галичину з Великоднем високими цінами на електрику

20 квітня, 16:00 • Економіка

20 квітня у Бурштинському енергоострові зафіксована найвища ціна електроенергії на ринку на добу наперед з початку квітня - 1677,84 грн за МВт*год або 60 євро за МВт*год у період базового навантаження.

Польща протестує проти дерогації «Nord Stream 2» в законодавстві ЄС

19 квітня, 20:35 • Економіка

Згідно з оновленою газовою директивою, дія енергетичного законодавства Європейського Союзу поширюється на газопроводи з третіх країн, включаючи «Nord Stream 2». Прихильники цієї інвестиції шукають можливостей виключень з цього закону.

З китайської іскри розгорається світова пожежа

17 квітня, 14:29 • Економіка

Коронавірус занурив Китай у глибоку кризу. Друга найбільша економіка світу переживає найсерйозніше у сучасній історії падіння, свідчить попередня оцінка наслідків глобальної пандемії Covid-19. Це може призвести до проблем для всього світу.

Безробітними за перший місяць карантину стали 1 мільйон українців

16 квітня, 16:01 • Економіка

Кількість безробітних в Україні зросла на 1 мільйон осіб за час карантину. Тепер в Україні понад 2,5 мільйона безробітних.Цей показник не враховує кількості трудових мігрантів, що повернулися в Україну після початку пандемії.

Корупцію на 120 мільярдів гривень у податковій та на митниці розслідуватиме слідча комісія парламенту і Рахункова палата

16 квітня, 15:50 • Економіка

На вимогу «Батьківщини» керівники фракцій погодилися на створення слідчої комісії із розслідування фактів багатомільярдної корупції у податковій та на митниці, викритих колишнім міністром фінансів Ігорем Уманським.

Україна отримає додаткові ресурси від МВФ для боротьби з кризою

16 квітня, 14:40 • Економіка

Міжнародний валютний фонд продовжує переговори з Україною щодо нової програми і вони йдуть добре. Про це заявив на брифінгу 15 квітня директор європейського департаменту МВФ Пол Томсен.

11