Економіка

В Апеляційному суді округу Свеа у Швеції поки що все спокійно

12 жовтня, 17:15 • Економіка

Апеляційний суд округу Свеа у Швеції слухає вступне слово НАК "Нафтогаз України" щодо апеляції російського ПАТ "Газпром" на рішення Стокгольмського арбітражу, відповідно до якого російська сторона має виплатити $2,56 млрд з відсотками

НКРЕКП: ДТЕК Ахметова блокує імпорт електроенергії

12 жовтня, 15:01 • Економіка

Антимонопольний комітет відкрив справу за ознаками порушення законодавства про захист економічної конкуренції та зловживанням монопольним становищем "ДТЕК Західенерго" на ринку електричної енергії у межах торгівельної зони Бурштинського "енергоострову".

Прийшла осінь, настало чергове урядове "покращення", як за часів Азарова

11 жовтня, 11:39 • Економіка

В Україні з початком опалювального сезону знову виростуть суми в квитанціях на оплату житлово-комунальних послуг (ЖКП). У платіжки оскільки додасться одна з основних статей витрат на "комуналку" - опалення.

Макропрогноз: Якщо чесно - то одним шляхом, а якщо продавати землю і робити це нечесно - то іншім

10 жовтня, 23:55 • Економіка

Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства працює над двома макропрогнозами: обидва передбачають зростання економіки в 2020 році

Існує ризик скупки земель іноземцями, спершу слід подбати про запобіжники, - експерт (ВІДЕО)

10 жовтня, 17:15 • Економіка

Під час відкриття ринку сільськогосподарських земель існує проблема щодо збереження державності і території України через ймовірну скупку земель з боку інших країн.

У Держбюджеті-2020 слід передбачити належну підтримку фермерським господарствам, - В.Івченко (ВІДЕО)

10 жовтня, 14:19 • Економіка

Українські фермерські господарства повинні отримати належну державну підтримку, а для цього необхідно створити належні державні програми, які будуть ефективними для кожного.

3