Економіка

Німецька "Маша-растеряша": компанія загубила $1,9 млрд з свого розрахункового рахунку

22 червня, 21:15 • Економіка

Акції провайдера електронних платежів Wirecard впали більш ніж на 60% після того, як аудитори з Ernst & Young не змогли підтвердити наявність на рахунках компанії 1,9 мільярда євро.

Аналітики говорять про зниження курсу американської валюти

22 червня, 18:35 • Економіка

Протягом найближчого тижня очікується зниження курсу долара до гривні. Долар на міжбанку може торгуватися через тиждень поблизу 26,5 грн, а готівковий долар у банках може торгуватися близько 26,3/26,6 грн.

Конституційний суд України може скасувати систему гарантування вкладів та, як наслідок, націоналізацію ПриватБанку

22 червня, 16:07 • Економіка

Конституційний суд України несподівано відновив справу, якою може визнати неконституційним закон про Фонд гарантування вкладів фізичних осіб

В Польщі вважають неприйнятними протекціоністські практики української влади

22 червня, 15:07 • Економіка

Посол Польщі в Києві вважає неприйнятною ситуацію, коли європейський ринок відкривається на українську продукцію, а український закривається на імпорт європейських товарів

Міжбанк понеділка: курс може стати швидкозмінним

22 червня, 11:50 • Економіка

Починаючи з понеділка ситуація на валютному міжбанку почне знову досить швидко змінюватися. Більш того, є фактори, які здатні в якійсь мірі підіграти гривні навіть на фоні майбутніх виплат відшкодувань ПДВ експортерам з боку держави.

Кабмін послабив карантин в ТРЦ, кафе, готелях та закладах культури

22 червня, 10:35 • Економіка

Кабмін виключив з постанови щодо продовження карантину з 22 червня до 31 липня пункт про заборону роботи закладів громадського харчування, ТРЦ, фітнес-центрів, готелів, баз відпочинку і установ культури.

На жаль, Верховна Рада однобоко спрямована на визнання діяльності НБУ незадовільною

19 червня, 21:54 • Економіка

Рішенням комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової і митної політики "Про доповідь Голови Національного банку України про діяльність Національного банку України" як спробою покритикувати НБУ парламент робить вирок сам собі.

4