Економіка

В компанії Жеваго затвердили непогані дивіденди

11 червня, 08:01 • Економіка

Річні збори акціонерів британської гірничорудної компанії Ferrexpo plc з активами в Україні затвердили рекордні дивіденди за підсумками роботи в 2018 році - 0,231 долара за акцію, що на 40% перевищує рівень дивідендів за 2017 рік (0,165 долара за акцію).

Українські продукти попливуть в супермаркети Катару

10 червня, 23:32 • Економіка

Погоджено низку ветеринарних сертифікатів на експорт м'яса та м'ясопродуктів, молока та молочних продуктів, столових яєць та яєчних продуктів, риби та рибопродуктів та інших харчових продуктів з України до Катару.

Зміни на часі: країни G20 хочуть реформувати правила оподаткування технологічних гігантів

10 червня, 01:11 • Економіка

Велика двадцятка боротиметься з посиленням напруження в торговельній сфері в світі та хоче змінити міжнародну податкову систему для великих технологічних компаній.

Добре літають тільки красиві літаки: чи полетить нідерландський Flying-V

09 червня, 09:02 • Економіка

Нідерландські розробники представили незвичайний концепт авіалайнера майбутнього. Літак являє собою величезне "літаюче крило", яке в задній частині роздвоюється, утворюючи V-образну структуру.

Робота в Німеччині - правила спроститись

08 червня, 21:30 • Економіка

Ухвалений Бундестагом законопроект передбачає спрощення правил прийому на роботу кваліфікованих працівників з-за меж ЄС. Зокрема, роботодавець не перевірятиме, чи претендують на вакансію громадяни ФРН та країн-членів ЄС.

5