Економіка

Новий транш. МВФ розгляне питання України у вересні

19 червня, 09:05 • Економіка

Директор пресофісу Міжнародного валютного фонду Джеррі Райс повідомив, що МВФ планує в вересні цього року провести перший огляд виконання Україною програми Stand-By, за результатами якого ухвалить рішення про виділення наступного траншу.

Рева: Законопроект про накопичувальну пенсійну систему - це фінансова піраміда

18 червня, 17:15 • Економіка

Законопроект про накопичувальну пенсійну систему в Україні, автором якого є голова комітету з питань соціальної політики Галина Третьякова, у разі його ухвалення може призвести до створення фінансової піраміди. Пенсіонери втратять свої накопичення.

Процес роздержавлення УКРСПИРТу депутати знову перенесли у світле майбутнє

18 червня, 07:40 • Економіка

Асоціація "Укргорілка" розкритикувала рішення фінкомітету Ради рекомендувати до прийняття законопроект №3443 про збереження держмонополії на виробництво спирту не до липня, а до жовтня.

Nord stream 2 оскаржив рішення німецького регулятора щодо директиви ЄС

17 червня, 19:55 • Економіка

Оператор "Північного потоку-2", Nord Stream 2 AG, подав апеляцію в суд Дюссельдорфа на рішення Федерального мережевого агентства Німеччини (BNA), яке відмовило у звільненні проєкту від вимог оновленої газової директиви ЄС.

Будні заробітчан: Тиждень голоду в Чехії у боротьбі за зарплату, бо "Іноземець не раб"

17 червня, 16:00 • Економіка

У чеському місті Добржіші українець Ярослав Чепа шість днів голодував під стінами заводу Bobcat на знак протесту через те, що українським заробітчанам не виплачували зарплату.

Олексій Кучеренко: Потрібно негайно розібратися з ситуацією, яка склалася на енергоринку

17 червня, 12:10 • Економіка

Над енергоринком сьогодні нависла велика проблема, якщо її негайно не вирішити, то на осінь вона набуде глобального характеру та покриє всю країну. Йдеться про мільярдні борги.

Валютна середа: коридор по долару на міжбанку буде у межах 26,60-26,85 гривень

17 червня, 11:50 • Економіка

Останні декілька днів ситуація на валютному ринку вже кардинально змінилася. Особливого надлишку валюти не спостерігається. І це при тому, що на початку тижня активно продавався Нафтогаз і починається період бюджетних платежів у клієнтів.

5