Економіка

Достойна відповідь російському газу: Ізраїль, Кіпр і Греція працюють над проєктом поставок природного газу в ЄС

08 серпня, 07:40 • Економіка

Після зустрічі в Афінах міністри трьох країн висловили надію на швидке підписання договору про прокладання газопроводу. Проєкт передбачає транспортування газу зі Східного Середземномор'я.

Міномети "Молот" складалися з різних частин, частку яких постачали підприємства "регіоналів"

07 серпня, 21:35 • Економіка

Печерський районний .суд міста Києва надав дозвіл слідчим військової прокуратури вилучити у Міністерства оборони таємний державний контракт від 2015 року на постачання міномету "Молот"

Мінфін озвучив суму боргу України

06 серпня, 07:02 • Економіка

У серпні-грудні 2019 року Україні потрібно виплатити за державним боргом 169 мільярдів гривень, з них 71,4 мільярда гривень - гривневі борги, а решта - валютні. При цьому у Мінфіні констатують, що наразі бюджет України не виконується у повному обсязі.

Нафтогаз звітує про умови нормального проходження опалювального сезону

05 серпня, 14:50 • Економіка

До підземних сховищ газу України закачали вже понад 16 мільярдів кубометрів газу. Для безпроблемного проходження опалювального сезону взимку необхідно закачати менше 4 мільярдів кубометрів.

Нові фінансові санкції США запровадили проти РФ

04 серпня, 17:31 • Економіка

США запроваджують часткові санкції проти російського держборгу: банкам США заборонять купувати єврооблігації (крім рублевих) уряду РФ і, ймовірно, держкомпаній, але лише при первинних розміщеннях.

5