Економіка

"Нафтогаз" підозрює в пропозиціях "Газпрому" підступ і "підводні течії"

08 червня, 14:32 • Економіка

Глава НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв підозрює у пропозиціях "Газпрому" про нібито готовність знизити ціну на газ для України наявність неприйнятних умов і наполягає на тристоронньому форматі переговорів за участю представників Євросоюзу.

Німеччина допоможе постраждалим від війни на Донбасі

07 червня, 22:31 • Економіка

Федеральний уряд Німеччини і надалі надаватиме кошти на здійснення заходів невідкладної допомоги постраждалим внаслідок конфлікту на сході України через Спілку робітничих самаритян Німеччини (СРС).

Суд приземлив російські "Руслани"

07 червня, 21:03 • Економіка

Подільський районний суд Києва 28 травня за клопотанням Головного управління Національної поліції у Києві заарештував і заборонив експлуатацію п'яти цивільних транспортних літаків Ан-124-100 авіакомпанії "Волга-Дніпро" (Росія).

Мінекономрозвитку вирішило питання публічних закупівель для виборів до ВРУ

07 червня, 19:00 • Економіка

Міністерство економічного розвитку та торгівлі дозволило Центральній виборчій комісії (ЦВК) укладати прямі договори для підготовки до позачергових виборів до Верховної ради.

У САП розповіли, про розслідування "Укроборонпрому"

07 червня, 18:34 • Економіка

Детективами НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури в 2015-2019 роках проводилося досудове розслідування у 12 кримінальних провадженнях за можливими фактами зловживань на підприємствах "Укроборонпрому".

Маріонетка Кремля дозволила собі звинувачувати Штати в затримці "Північного потоку-2"

07 червня, 15:04 • Економіка

Герхард Шредер, ексканцлер Німеччини та глава комітету акціонерів Nord Stream, заявив, що основною причиною затримки з будівництвом "Північного потоку-2" є тиск США на Данію.

З часів російської імперії нічого не змінилося: традиційно бюджет будуватимуть на горілці

06 червня, 23:32 • Економіка

Підвищити мінімальні оптово-відпускні та роздрібні ціни на горілку і лікеро-горілчані вироби на 10,7%; віскі, ром і джин - на 7,3%; коньяк - на 9,1-9,5% і вина - на 7,4-10,2% пропонує Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ).

6