Економіка

Північний потік-2 - це енергетичне порозумінням між РФ та Німеччиною

06 червня, 14:03 • Економіка

Маршал польського Сенату Станіслав Карчевський на саміті голів парламентів країн Цетрально-Східної Європи заявив, що російський газогін Північний потік-2 суперечить інтересам цього регіону

Приват звинувачує колишніх власників в рекордному "відмиванні"

06 червня, 11:01 • Економіка

У нещодавно поданому позові ПриватБанку проти колишніх власників Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова до США, банк звинувачує олігархів у відмиванні 470 мільярдів доларів через кіпрські компанії - сума, еквівалентна двом ВВП Кіпру.

Deutsche Bank AG заробив на порушенні Венесуелою умов кредитування

05 червня, 20:31 • Економіка

У 2016 році Венесуела дала німецькому банку Deutsche Bank AG 20 тонн золота під заставу на кредит у 750 мільйонів доларів. Нині фінустанова конфіскувала цінний метал через невиконання умов договору Каракасом.

У передвиорчий колотнечі екс-регіонали гріють руки на "Укрзалізниці"

05 червня, 14:02 • Економіка

Філія "Центр забезпечення виробництва" АТ "Укрзалізниця" уклала договір позики олив та мастильних матеріалів обсягом 840 тонн з компанією "Міроіл", яку контролює колишній регіонал, а нині депутат від "Волі народу" Олександр Пономарьов.

Європейські 500 мільйонів на дорозі не лежать

05 червня, 13:00 • Економіка

Україна готова виконати необхідні умови задля ухвалення Європейським Союзом рішення про надання країні коштів другого траншу у розмірі 500 млн євро в рамках четвертої програми макрофінансової допомоги ЄС.

Просунутий парламент: ВР спочатку забороняє СЕС, а потім кидається ті ж самі СЕС захищати

04 червня, 22:28 • Економіка

Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки 4 червня одноголосно підтримав законопроект 10357, покликаний захистити власників домашніх сонячних електростанцій.

Скандал із курятиною може змінити квоти для України

04 червня, 21:01 • Економіка

ЄС хоче збільшити квоти для безмитного ввезення м'яса птиці з України. Цьому посприяв скандал довкола компанії МХП, експансії якої побоюються європейські фермери. Та в Києві угоду перемогою не вважають.

7