Економіка

Юлія Тимошенко: Неприйнятні для України умови меморандуму з МВФ скасовуватимемо через Конституційний суд (ВІДЕО)

05 червня, 11:25 • Економіка

Президент, маючи абсолютну владу, на жаль, обрав шлях передачі України в управління зовнішнім силам. Черговим свідченням цьому є умови, на які погоджується влада у перемовинах із МВФ.

Безробітних в Україні може бути більше мільйона – експерт

03 червня, 16:15 • Економіка

Юрист громадської організації “Трудові ініціативи” Георгій Сандул вважає, кількість безробітних в Україні може бути більше мільйона, а не півмільйона, як каже Державна служба зайнятості.

Про Україну в МВФ забули і включили нас у чергу за кредитом - Шмигаль в розпачі

03 червня, 14:45 • Економіка

Міжнародний валютний фонд не включив питання про нову кредитну програму stand by для України до порядку денного засідань ради директорів на початок червня. Відповідна інформація розміщена на сайті МВФ.

Олексій Кучеренко: Поки в країні зростають борги за комунальні послуги, про підвищення тарифів не може бути й мови (ВІДЕО)

03 червня, 13:35 • Економіка

Неприпустимо маніпулювати підвищенням і без того високих комунальних тарифів, як умовою отримання чергового запозичення від МВФ.

Міжбанк середи: курс "замерз", але це сигнал для ринку

03 червня, 11:55 • Економіка

Середа продовжила тенденцію цього тижня в частині зростання активності операцій клієнтів на міжбанку. Вже вчора на торгах не спостерігалося значного перевищення пропозиції над попитом, а Нацбанку навіть не знадобилося вдруге виходити на ринок з викупом $.

9