Головне

Хай горить свіча у нашому вікні. Вічна пам'ять полеглим, замученим, закатованим, - Юлія Тимошенко

27 листопада, 14:26 • Суспільство

Минуло вже 88 років з тої страшної пори, а рани пам'яті досі ятряться й не заживають. Нам досі гірко, нам досі болить... Деякі події нашої історії не піддаються задавненню.

27 листопада. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

27 листопада, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Радянська космічна станція "Марс-2" досягла планети, але спеціальний посадковий модуль розбився об її поверхню, ставши, однак, першим предметом з Землі, що досягнув Марса. В принципі, це все, що потрібно знати про радянську космонавтику.

Юлія Тимошенко: Через бездарність влади всі українські підприємства зазнають колосальних збитків

26 листопада, 15:40 • Суспільство

Напередодні опалювального сезону уряд мусив виконати два головні завдання – закачати газ і покласти на склади вугілля. І через те, що цього не було зроблено, вся країна опинилася в енергетичному колапсі.

Юлія Тимошенко: Демографічну кризу можна приборкати лише комплексним підходом

26 листопада, 15:18 • Суспільство

Запровадження страхової медицини, кваліфікована медична допомога родинам у народженні дітей і відчутна фінансова підтримка при народженні малюка – такий комплекс заходів допоможе Україні вийти із затяжної демографічної кризи.

Юлія Тимошенко: Треба розібратися, хто довів енергетику країни до кризового стану

25 листопада, 14:31 • Суспільство

Через те, що вчасно не було закачано достатньо газу в газові сховища та не покладено на склади вугілля, країна опинилася в стані реального енергетичного колапсу.

Ситуація критична, – Юлія Тимошенко озвучила План невідкладних дій задля порятунку енергетики

22 листопада, 17:25 • Економіка

В енергетичній сфері України склалась надзвичайна ситуація. На опалювальний сезон дефіцит вугілля складає мінімум 2,5 мільйони тонн, дефіцит газу - щонайменше 2 мільярди кубів.

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» оскаржуватиме у Конституційному суді черговий «земельний» закон

16 листопада, 12:48 • Політика

Якщо парламент не скасує ухвалений монобільшістю законопроєкт про Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві (№3205-2), який насправді забирає у селян землю, фракція «Батьківщина» звертатиметься до Конституційного суду.

Юлія Тимошенко: Захист життя і здоров’я українців мають бути пріоритетом для влади

16 листопада, 11:50 • Політика

Влада остаточно втратила мораль, честь і совість, адже в той час, як епідемія коронавірусу масово забирає життя людей, монобільшість списує 2,5 мільярда гривень на будівництво доріг, а не на порятунок українців.

Мусимо об’єднатися і змусити владу працювати в інтересах людей, – Юлія Тимошенко

12 листопада, 20:04 • Суспільство

За непрофесіоналізм і безпорадність влади українці сьогодні розраховуються власним життям та здоров’ям. «Батьківщина» має план дій, необхідних для виправлення ситуації, і наполягатиме на якнайшвидшому його втіленні в життя.

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» буде підтримувати медиків і захищати українців

11 листопада, 15:55 • Суспільство

Страшна хвиля епідемії коронавірусу шириться всією країною, а медики ще й досі не отримали 300% доплат до окладу, в лікарнях не вистачає ліжок, кисню й противірусних препаратів.