Головне

27 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

27 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Вкритий козацькою славою липневий 27-й день. Гетьман Петро Дорошенко розбив поляків біля Четвертинівки - саме там, де за 20 років до цього Богдан Хмельницький розбив військо Речі Посполітої під горою Батіг.

Юлія Тимошенко уряду: Ваше завдання – підвищувати зарплати й пенсії, а не тарифи та ціни!

23 липня, 15:15 • Суспільство

«Батьківщина» вимагає запровадити мораторій на підвищення тарифів і негайно ухвалити наші законопроєкти, які пустять на потреби людей газ вітчизняного видобутку та найдешевшу атомну електроенергію.

Юлія Тимошенко: Українці мають взяти долю країни у власні руки

21 липня, 23:45 • Суспільство

Боротьба з олігархами, деофшоризація, створення рівних правил для всіх стануть реальністю, коли українці усвідомлять, що від кожного їхнього вибору залежить майбутнє країни та її курс розвитку.

«Батьківщина» відкрила гарячу телефонну лінію на захист землі

15 липня, 16:54 • Суспільство

Команда «Батьківщини» допомагатиме людям вирішувати проблеми, які виникають після старту розпродажу української сільськогосподарської землі, який запустили всупереч волі людей «слуги народу».

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» не дозволила протягти закон про легалізацію марихуани

13 липня, 19:52 • Суспільство

Цинічно прикриваючись медичними потребами, влада хотіла дозволити вирощувати, переробляти та продавати наркотик на території України. На щастя, депутати дослухалися переконливих аргументів колег і не проголосували за цей законопроєкт.

Юлія Тимошенко назвала п’ять актуальних для фермерів питань, які допомагатиме розв’язувати «Батьківщина»

08 липня, 19:55 • Суспільство

У фермерів немає грошей для викупу земель та доступу до дешевих кредитів, вони налякані можливими рейдерськими атаками та не знають, куди звертатися за захистом своїх прав.

«Батьківщина» Юлії Тимошенко вийшла на друге місце у партійному рейтингу, – опитування КМІС

05 липня, 12:57 • Суспільство

За останній місяць команду Тимошенко почали підтримувати ще 3% виборців. Сьогодні проголосувати за «Батьківщину» хочуть вже 15% серед тих, хто визначився та прийде на вибори.

Абсурд і профанація, – Юлія Тимошенко про президентський закон про олігархів

01 липня, 19:05 • Політика

Цей закон – це фактично легалізація олігархії, він лише імітує боротьбу з ними. Це принизливе шоу було влаштовано для того, щоб відвернути увагу українців від дійсно серйозних змін, які відбуваються в країні.

Юлія Тимошенко: Влада нищить середній клас новими поборами

01 липня, 14:20 • Політика

Монобільшість не підтримала подані народними депутатами від фракції «Батьківщина» проєкти постанов про скасування рішення Верховної Ради про ухвалення проєкту закону №5153 про так звану «податкову амністію» та №5156.