Головне

16 липня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

16 липня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

"В ім'я Аллаха, милостивого та милосердного..." у 16 день липня, 1300 з гаком років тому розпочався календар Хіджі, десь 350 років тому голландці відкрили о.Сахалін, який московити уперто називають своїм... ВР ухвалила Декларацію незалежності України.

Юлія Тимошенко: Розслідування Рахункової палати допоможе зупинити крадіжку української ГТС (ВІДЕО)

01 липня, 13:29 • Політика

Рахункова палата ухвалила рішення взяти до розгляду і розпочати перевірку документів про доведення до банкрутства вітчизняної газотранспортної системи.

Юлія Тимошенко із молоддю розгорнули найбільший прапор України (ВІДЕО)

30 червня, 16:08 • Суспільство

Найбільший прапор України у світі - розгорнула українська молодь на Михайлівській площі у Києві з нагоди свого свята - Дня молоді. Його розміри: 60 на 40 метрів, площа - 2400 квадратних метрів, і його занесено до Книги рекордів України.

Юлія Тимошенко: Зростання доходів українців – це найбільша інвестиція в нашу економіку

25 червня, 10:31 • Економіка

Підвищення доходів людей, працююча за європейськими стандартами банківська система, деофшоризація і нова податкова система – це ті кроки, які допоможуть нам підняти економіку досить швидко.

Прес-конференція Юлії Тимошенко (ВІДЕО)

21 червня, 12:03 • Політика

У п'ятницю, 21 червня, о 12.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" відбулась прес-конференція лідерки партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко з актуальних питань виборчої кампанії. Трансляція каналу INTV .

Юлія Тимошенко закликає негайно зупинити спробу «тіньового привласнення» ГТС України (ВІДЕО)

18 червня, 13:00 • Політика

Юлія Тимошенко звернулась до президента щодо необхідності перевірити та припинити доведення ГТС України до штучного банкрутства задля її подальшого тіньового продажу за безцінь, а її команда передає заяви до ДБР та НАБУ щодо цих злочинних дій.

З'їзд політичної партії «Батьківщина» (ВІДЕО)

10 червня, 12:00 • Політика

У понеділок, 10 червня, відбувся з’їзд партії «Батьківщина». «Батьківщина» готова об'єднатися в сильну коаліцію дій з новим президентом і разом зробити все, щоб вже за 100 днів кожен українець відчув зміни. Про це заявила Голова партії Юлія Тимошенко.

Юлія Тимошенко: Треба відкласти всі другорядні питання та зосередитися на змінах в інтересах людей (ВІДЕО)

03 червня, 12:31 • Політика

Вибори пройшли, але люди й досі чекають змін. Всупереч очікуванням українців, при владі залишився старий уряд. І з 1 червня він знову підвищує ціни на газ.

Юлія Тимошенко: Влада має повернутися до реальних дій і негайно ухвалити бюджетну резолюцію (ВІДЕО)

30 травня, 13:35 • Політика

Юлія Тимошенко звернулася до президента, парламенту і уряду вийти зі ступору всіх політичних подій, які зараз відбуваються, і включитися в роботу над бюджетною резолюцією, розпланувавши таким чином стратегію життя держави на 3 роки.

Юлія Тимошенко: Потрібно змінити виборче законодавство та ключових посадовців, не чекаючи розпуску Ради (ВІДЕО)

21 травня, 15:11 • Політика

Для розпуску Верховної Ради є всі правові підстави, але перед цим депутати зобов'язані змінити виборче законодавство, призначити нових силовиків та керівництво Національного банку.