Головне

Юлія Тимошенко: Наше завдання – повернути українцям право бути господарями на власній землі

31 березня, 01:35 • Політика

Зухвало й антиконституційно протягнутий закон про розпродаж землі – це злочин проти України. З його допомогою влада хоче позбавити нинішнє й наступні покоління українців права не тільки на свої чорноземи, а й на свою країну.

31 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

31 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

65 років тому СРСР звернувся до до НАТО з ініціативою прийняти його в члени організації. Північноатлантичний Альянс через деякий час відкинув цю пропозицію. "Умом Россию не понять", як писав класик. Втім, і СРСР теж.

Юлія Тимошенко: Влада лякає людей дефолтом, щоб якнайшвидше позбавити українців землі

30 березня, 19:41 • Суспільство

Прикриваючись карантином, Зе-команда за вказівкою президента намагається позбавити країну стратегічних ресурсів, а громадян їхньої власності, насамперед, найціннішої – землі.

Юлія Тимошенко: Наша команда прагне втілювати продуману стратегію розвитку держави

30 березня, 15:35 • Суспільство

Фракція «Батьківщина» є командою, яка визначає правильну стратегію подолання економічної кризи, тому не голосуватиме сьогодні за кадрові призначення, адже не хоче бути частиною влаштованого в державі хаосу.

Юлія Тимошенко: В умовах кризи неприпустимо вганяти країну в боргове ярмо – потрібна кардинальна зміна економічного курсу

30 березня, 15:00 • Економіка

Україна потребує негайної зміни економічного курсу, який сьогодні веде до знищення країни та нарощування боргів під приводом боротьби з епідемією і кризою.

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» готова разом захищати людей, але не «підставлятиме плече» пограбуванню держави під завісою епідемії

30 березня, 14:15 • Суспільство

Партія «Батьківщина» не голосуватиме за авантюри та здачу українських інтересів, які влада намагається протягнути, прикриваючись пандемією коронавірусу.

30 березня, Щоденник Української Кліо (ФОТО)

30 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

163 роки тому капітуляцією Московії завершилась Кримська війна - план розширення "русскава міра" на південь провалився. Паризький мир 1856 року позбавив Московію права мати військовий флот на Чорному морі, що вони традиційно невдовзі порушили.

Юлія Тимошенко: Під прикриттям епідемії влада провертає «аферу століття», віддаючи за безцінь українські чорноземи

29 березня, 23:12 • Суспільство

ВВ умовах пандемії та кризи, під прикриттям карантину, влада закритими кулуарними рішеннями намагається здати українську сільськогосподарську землю.

Юлія Тимошенко: Проштовхувати під час пандемії та економічної кризи розпродаж землі – це мародерство

28 березня, 10:59 • Суспільство

Україні потрібна мобілізація всіх ресурсів та полегшення боргового тягаря, а не продаж землі за безцінь. Протягування прямо зараз «земельного закону» – це злочин, який руйнує країну.

Юлія Тимошенко: Щоб захистити людей і економіку, треба діяти негайно, відклавши політичні суперечки

28 березня, 07:43 • Суспільство

В умовах поширення коронавірусу неприпустимо обирати між економікою та здоров’ям людей – треба дбати й про те, й про інше. «Батьківщина» запропонувала покроковий план, що дозволить підтримати українців та життя країни, й готова його втілювати.

Юлія Тимошенко: Українська економіка зараз під ударом, мусимо підтримати наших підприємців і середній клас

16 березня, 15:51 • Економіка

Пандемія коронавірусу та світова економічна криза вимагають негайного реагування на виклики. В непростих умовах влада мусить зробити все від неї залежне, аби надати підтримку дрібним та середнім підприємцям.

Досягнення миру не може містити навіть натяку на капітуляцію, – Юлія Тимошенко засудила «мінські протоколи»

13 березня, 22:53 • Суспільство

В Україні немає внутрішнього конфлікту. Є війна Росії проти України на Донбасі. Є окупований Росією Крим. Підписані ж документи знову декларують наявність неіснуючої «громадянської війни».

Правильне та своєчасне рішення, – Юлія Тимошенко про введення карантину в Україні

11 березня, 15:22 • Суспільство

Убезпечити українців від хвороби, що шириться світом, – першочергове завдання влади. І рішення щодо запровадження карантину в країні – правильний крок у протистоянні епідемії.

Юлія Тимошенко: Закон про розпродаж землі проштовхують рейдери та корупціонери, які щедро платять «слугам народу», – тепер це підтвердили й журналісти

10 березня, 14:10 • Суспільство

У країні склалася дика для цивілізованої держави ситуація: запровадженням «ринку» у нас займаються рейдери та латифундисти. Їхнє завдання – за безцінь скупити наші чорноземи, а що скупити не вдасться – банально відібрати.