Головне

Юлія Тимошенко: Майдан – це щеплення від диктатури

21 листопада, 10:30 • Суспільство

Україна ніколи не була нацією безмовних поневолених рабів. Воля, Дикий степ, пороги Дніпра, Січ, свобода людського Духу, Честь та Гідність – це наш генетичний код, що береже країну, націю і державу, всупереч всім викликам долі та історії.

21 листопада. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

21 листопада, 00:10 • Щоденник Української Кліо

"21 листопада буде нова влада". Двадцять перший листопадовий день "поховав" таки двічінесудимого кримінальника Януковича. Те, що не доробили у 2004-му - Українці зробили у 2014-му. Вічна Слава і Пам'ять Героям Небесної Сотні.

Відсутність тепла в населених пунктах України – це свідчення непрофесійності влади, – Юлія Тимошенко

13 листопада, 13:33 • Політика

Юлія Тимошенко закликає членів команди «Батьківщина» по всій Україні стати на захист людей і навести лад у питанні забезпечення їх теплом в опалювальний період.

Влада намагається зірвати вибори в 34-х ОТГ, – заява «Батьківщини»

08 листопада, 20:33 • Суспільство

Президент Порошенко руками підконтрольних йому депутатів, суддів та членів ЦВК намагається заблокувати проведення призначених на 23-те грудня виборів у 34-х об’єднаних територіальних громадах по всій країні.

«Батьківщина» наполягає на негайному скасуванні підвищення ціни на газ, – Ю. Тимошенко (ВІДЕО)

05 листопада, 15:04 • Політика

Юлія Тимошенко вимагає від Верховної Ради негайно скасувати урядову постанову про збільшення на 23,5% вартості газу для населення та наполягає на запровадженні мораторію на подорожчання газу українського видобутку.

Десятки тисяч людей по всій країні приєдналися до ініційованого Юлією Тимошенко руху проти підвищення ціни на газ (ВІДЕО)

24 жовтня, 13:09 • Політика

Оголошені «Батьківщиною» акції із вимогою до президента скасувати рішення про підвищення на 23,5% ціни на газ відбуваються сьогодні у 160 містах України, а участь в них загалом беруть десятки тисяч людей.

Тимошенко: я вражена тим, як президент захищається від свого власного народу (ВІДЕО)

24 жовтня, 12:29 • Політика

Лідер «Батьківщини» залишилась враженою від великої кількості силовиків біля Адміністрації Президента на вулиці Банковій під час проведення мітингу проти скасування рішення уряду щодо підвищення вартості газу на 23.5% з 1 листопада 2018 року.

Зупинити підвищення тарифів: «Батьківщина» вимагає позачергового засідання ВРУ (заява партії)

22 жовтня, 16:16 • Політика

19 жовтня 2018 року на засіданні Кабміну було ухвалено рішення про підвищення ціни на газ для громадян на 23,5% вже з 1 листопада. Це означає, що пропорційно зростуть тарифи на тепло, на гарячу воду та інші комунальні послуги.