Головне

23 червня. Щоденник української Кліо (ФОТО)

23 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

20 років тому на запрошення Президента України, єпископів УГКЦ та РКЦ розпочався триденний офіційний візит Папи Римського Івана Павла II в Україну. "Благослови Боже Україну, її воїнство і весь нарід наш. І подаруй нам Перемогу над ворогом. Амінь!"

Юлія Тимошенко: Ми вимагатимемо від влади негайно скасувати 50%-ве підвищення ціни на газ

17 червня, 16:14 • Суспільство

Сьогодні НАК «Нафтогаз», до якого нещодавно було призначено нового керівника, зробив офіційне повідомлення про те, що з 1 червня газ для населення дорожчає на 50%.

Юлія Тимошенко: Команда «Батьківщини» захищатиме кожного українця, проти кого буде задіяний механізм позбавлення землі

16 червня, 14:58 • Суспільство

Учасники велелюдного народного віча, яке відбулося у Полтаві, ухвалили звернення до президента Володимира Зеленського, в якому закликають провести референдум щодо продажу землі та до його проведення не вводити в дію вже ухвалені «земельні» закони.

Юлія Тимошенко: Влада заблокувала референдум, але «Батьківщина» продовжить захищати землю від розпродажу

14 червня, 13:15 • Політика

Попри обіцянки про народовладдя, представники «слуг народу» у ЦВК зірвали проведення «земельного» референдуму. «Батьківщина» оскаржуватиме це рішення у суді.

Юлія Тимошенко: ЦВК позбавила українців права вирішувати долю своєї землі

11 червня, 20:59 • Політика

Пославшись на формальні і суто надумані причини, 10 членів Центральної виборчої комісії, які представляють правлячу владу, фактично перекреслили право людей на проведення референдуму.

Юлія Тимошенко: Українська земля – для фермерів, а не аграрної олігархії

09 червня, 15:39 • Суспільство

Команда «Батьківщини» захищатиме українську землю і право українців бути господарями на власній землі, сприятиме розвитку вітчизняного фермерства як основи економічної незалежності країни.

Юлія Тимошенко: Ми подаємо заяву про злочин представників УДО, які зірвали розгляд «земельної» справи у КСУ

07 червня, 22:44 • Суспільство

Силовий недопуск двох суддів Конституційного Суду України на останнє засідання – це злочин Управління державної охорони, заяву про нього буде направлено у Державне бюро розслідувань.

Сергій Соболєв: «Батьківщина» зробить усе можливе, щоб захистити право українців на володіння землею

03 червня, 11:47 • Політика

Команда «Батьківщини» завжди відстоювала інтереси громадян, тому зараз готова діяти всіма доступними конституційними методами, щоб земля залишалася у власності тих, хто її обробляє.

«Батьківщина» передала до ЦВК усі необхідні для старту референдуму документи

01 червня, 17:53 • Суспільство

На брифінгу біля ЦВК Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко зазначила, що її команда зробила усе необхідне, щоб запобігти злочину - розпродажу сільськогосподарської землі.

Це буде перевірка для влади на готовність чути думку людей, – Сергій Соболєв про реєстрацію ініціативної групи

01 червня, 12:08 • Політика

Партія «Батьківщина» зробила все можливе для того, щоб підтримати згідно з новим законом про референдум ініціативу громадян розпочати процедуру проведення всенародного волевиявлення на захист землі.