Головне

20 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

20 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

33 роки тому президент Франції Франсуа Міттеран і прем'єр-міністр Великобританії Маргарет Тетчер підписали договір про будівництво тунелю під протокою Ла-Манш. Тунель з'єднав континентальну Європу з Великобританією, ставши символом об'єднаної Європи.

19 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

19 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

На Богоявлення розпочалася активна фаза Революції Гідності. На вулиці Грушевського активісти вступили в жорстке протистояння із силовиками Януковича, спалили спец-техніку і почали зведення барикад. За місяць Янукович побіжить в Московію.

Патріарх Теофіл III спростував наклепницьку інформацію щодо протидії Юлії Тимошенко отриманню Україною Томосу

14 січня, 21:08 • Політика

Нещодавно була розповсюджена заява президента Ющенка, у якій він звинувачував Юлію Тимошенко в тому, що вона у 2017 році зверталася до Єрусалимського Патріарха з проханням призупинити визнання Православної церкви.

Символ духовної ідентифікації та стимул до єдності, – Юлія Тимошенко привітала підписання Томосу

05 січня, 15:45 • Політика

Підписання Вселенським патріархом Варфоломієм Томосу про автокефалію Православної церкви України – визначна та світла подія нашої національної історії.

Звернення Юлії Тимошенко з нагоди Нового року та Різдва Христового!

31 грудня 2018, 12:00 • Суспільство

Зазвичай ми чекаємо від нового року оновлення, здійснення мрій, реалізації планів та задумів. Але зараз у нас дуже непрості часи. На жаль, проблеми приходять до нас значно частіше, ніж радість та спокій.

Тимошенко – лідер президентського, ВО «Батьківщина» - партійного рейтингів, - дослідження (ВІДЕО)

26 грудня 2018, 16:12 • Політика

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко є лідером президентського рейтингу, яку готові підтримати 20,8% українців, а її політична сила очолює рейтинг партій, яку готові підтримати на виборах 21,7% респондентів.

Порошенко готує провокації та займається репресіями під вибори до ОТГ, – депутати «Батьківщини» (ВІДЕО)

21 грудня 2018, 12:01 • Політика

Силові структури та місцеві чиновники на Черкащині виконують замовлення президента Петра Порошенка і влаштовують політичні репресії проти опозиції.