Головне

22 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

22 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

За кількістю народжених 22 травня служителів Мельпомени, цей день можна вважати днем актора: у Світ Божий прийшли Лоуренс Олів'є, Микола Гринько, Микола Олялін, Сергій Іванов та Шарль Азнавур.

Юлія Тимошенко: Потрібно змінити виборче законодавство та ключових посадовців, не чекаючи розпуску Ради (ВІДЕО)

21 травня, 15:11 • Політика

Для розпуску Верховної Ради є всі правові підстави, але перед цим депутати зобов'язані змінити виборче законодавство, призначити нових силовиків та керівництво Національного банку.

Зеленський вступив на пост Президента і оголосив перші кроки (ВІДЕО)

20 травня, 12:50 • Політика

Шостий президент України Володимир Зеленський присягнув на вірність українському народу на урочистому засіданні Верховної Ради. Так, поклавши руку на Конституцію України і Пересопницьке Євангеліє, він склав присягу.

Вибори минуть, а нам жити в одній країні: Юлія Тимошенко про телефонну розмову Порошенка та Зеленського

12 квітня, 14:01 • Політика

Якою б запеклою та безжальною не була політична боротьба, потрібно завжди пам’ятати про певні моральні «маркери», за які не можна заступати. Усім треба залишатися людьми, які мріють про заможну та щасливу Україну.

Юлія Тимошенко: Я дивлюсь з оптимізмом у майбутнє, але нас очікує велика робота (ВІДЕО)

11 квітня, 18:03 • Суспільство

Хто б не переміг на президентських виборах, Юлія Тимошенко та її команда готові, засукавши рукава, відповідально працювати заради майбутнього України та щастя її людей.

Юлія Тимошенко: Доступні кредити та єдиний податок дозволять селянам стати господарями на власній землі (ВІДЕО)

10 квітня, 16:58 • Політика

Держава повинна створити умови для розвитку малих і середніх сільськогосподарських фермерських підприємств, замість того, щоб захищати інтереси великих латифундистів.

Юлія Тимошенко: Наша боротьба за демократичну Україну не завершена (ВІДЕО)

02 квітня, 13:41 • Політика

Команда Юлії Тимошенко продовжує свою роботу над побудовою демократичної та сильної України. Покрокова реалізація Нового курсу, стратегії розвитку держави, дозволить на парламентських виборах зрештою перезавантажити політичну систему.