Головне

22 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

22 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У двадцять другий день вересня згадуємо почесного громадянина США, шведського дипломата Рауля Валенберга, котрий в роки ІІ Світової війни врятував тисячі євреїв у окупованій нацистами Європі і загинув у катівнях радянських спецслужб.

Юлія Тимошенко звернулася до делегатів Київської міської конференції партії "Батьківщини"

21 вересня, 12:30 • Політика

Юлія Тимошенко має намір брати безпосередню участь у агітаційному процесі. Місія виборчої кампанії - повернути країну на правильний шлях розвитку у національних інтересах.

Місцеві вибори завершаться перемогою Тимошенко та неминучим провалом Зеленського

18 вересня, 13:23 • Суспільство

На Президента та його партію чекає катастрофа - «слуги народу» не отримають жодного мера у великих містах та не зможуть завести в місцеві ради бодай другу-третю за чисельністю фракцію - експерт

Юлія Тимошенко хоче захистити ФОПів, але «слуги» вперто ігнорують її пропозиції, – політичний експерт

17 вересня, 14:07 • Політика

З 1 січня набуває чинності закон, яким «слуги народу» фактично знищують фізичних осіб-підприємців. Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко пропонує чіткий план порятунку малого підприємництва.

Порядок у секторі ЖКГ слід вирішувати терміново та комплексно, - О.Кучеренко

17 вересня, 13:33 • Суспільство

Фракція «Батьківщина» вимагає від чинної влади комплексно і принципово якісним чином реформувати галузь житлово-комунального господарства країни, що вкрай нагально потребує українське суспільство.

«Батьківщина» ухвалила офіційне рішення про участь партії у місцевих виборах 25 жовтня

04 вересня, 17:16 • Політика

Понад 45 тисяч кандидатів до місцевих рад, а також майже півтори тисячі кандидатів на очільників ОТГ – посади міських, сільських та селищних голів, представлятимуть партію «Батьківщина» на місцевих виборах, призначених на 25 жовтня 2020 року.

Юлія Тимошенко: Єдиним правильним рішенням для Білорусі є оголошення нових чесних виборів

15 серпня, 20:07 • Суспільство

Оголошені офіційні результати виборів у Білорусі не відповідають настроям суспільства. Адже протести розгорнулися не тільки у столиці, а по всіх містах, на всіх підприємствах країни.

Зеленський формує виборчі комісії старими методами, повністю узурпуючи владу в них, – заява «Батьківщини»

13 серпня, 20:15 • Політика

Територіальні виборчі комісії у Хмельницькій області сформовані таким чином, що керівні органи у всіх без винятку ТВК повністю контролює партія влади.

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» готує подання до Конституційного суду щодо скасування підписаного президентом закону про гральний бізнес

11 серпня, 14:35 • Суспільство

Зеленський підписав закон про гральний бізнес. Навіть попри те, що його ж депутати просили накласти вето, бо наголосували таких правок, які є взаємовиключними.

Парламентська місія Верховної Ради як шлях виходу з глухого кута Мінських перемовин

07 серпня, 11:01 • Суспільство

Ініціативу Юлії Тимошенко щодо утворення парламентської місії задля підтримки мирного процесу на Сході України зумовлено перед усім прагненням вивести з глухого кута багаторічні перемовини у Мінську.

Юлія Тимошенко: Депутати місцевих органів влади мають зупинити гральну мафію, якій дав зелене світло президент

30 липня, 21:10 • Суспільство

Представники місцевого самоврядування можуть протистояти експериментам, які сьогодні влада ставить над країною. Так, Юлія Тимошенко закликала місцеві ради ухвалювати рішення про заборону грального бізнесу на їхній території.

Юлія Тимошенко: Бути європейцем – це захищати інтереси людей і власну економіку, а не виконувати забаганки іноземних позичальників

24 липня, 23:55 • Політика

Події, що останніми днями відбулися в Луцьку та на Полтавщині, – це привід для людей задуматися не лише над ситуацією в країні, а й над тим, які дії влада намагається приховати в їхній «інформаційній тіні».