Головне

23 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

23 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У прохолодний двадцять третій день осені в щойно "звільненому" від поляків Бресті відбувся спільний парад радянських і німецьких військ. Хижаки святкували розділ Польщі. Цього факту цілком достатньо аби розуміти миролюбну визвольну політику Московії.

22 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

22 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У двадцять другий день вересня згадуємо почесного громадянина США, шведського дипломата Рауля Валенберга, котрий в роки ІІ Світової війни врятував тисячі євреїв у окупованій нацистами Європі і загинув у катівнях радянських спецслужб.

«Батьківщина» оприлюднила докази брудних технологій Банкової проти Юлії Тимошенко

07 вересня, 17:07 • Політика

Прес-конференція, під час якої заступник керівника фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв оприлюднив докази використання Адміністрацією Президента брудних технологій проти Юлії Тимошенко.

Тимошенко йде у відрив, «Батьківщина» незмінно очолює рейтинг партій, - соцопитування (ВІДЕО)

04 вересня, 15:45 • Політика

Серед кандидатів на пост президента України останнім часом суттєво зріс рейтинг Юлії Тимошенко: серед респондентів, які мають намір брати участь у виборах - з 13,3% у травні до 17,8% у серпні.

Юлія Тимошенко закликала кандидатів у президенти підписати Меморандум про європейську інтеграцію

03 вересня, 13:05 • Політика

Юлія Тимошенко закликала всіх кандидатів у президенти та лідерів фракцій підписати Меморандум щодо незмінності європейського та євроатлантичного вибору, протидії російській агресії та відновлення територіальної цілісності України.

Юлія Тимошенко розпочала обговорення «Нового курсу України» в регіонах (ВІДЕО)

28 серпня, 15:14 • Суспільство

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко вирушила в триденну поїздку південними областями України – Херсонська, Миколаївська та Одеська — для обговорення «Нового курсу України» з місцевими фахівцями, підприємцями, громадськими діячами.

Презентація нового суспільного договору та концепту Нової народної Конституції (ВІДЕО)

24 серпня, 19:30 • Політика

Національна платформа «Новий суспільний договір» презентує громадськості проект суспільного договору та концепт Нової народної Конституції. Трансляцію наживо веде Інтернет-телебачення INTV.

Юлія Тимошенко зустрілася з радником президента США Джоном Болтоном

24 серпня, 16:20 • Політика

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко зустрілася з радником з питань національної безпеки президента США Дональда Трампа Джоном Болтоном, який перебуває в Україні з коротким візитом.

Юлія Тимошенко: Нова Конституція зробить народ справжнім господарем країни, а владу – підконтрольною

24 серпня, 16:09 • Суспільство

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко упевнена, що настав час для підготовки та ухвалення Нової народної Конституції України, яка дасть людям реальні механізми впливу на владу.