Головне

Єдність нам сьогодні потрібна, як ніколи – Юлія Тимошенко привітала українців із Днем Соборності

22 січня, 12:02 • Суспільство

У час, коли українська держава веде велику й священну боротьбу за істинну незалежність, ціною життів своїх воїнів, найкращих своїх синів і дочок, нам як ніколи необхідний патріотизм, справжня самопожертва і високі ідеали.

22 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

22 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

В сумний 22-й день січня 2014-го з'явилися перші загиблі на Майдані. Від куль снайпера загинули 2 протестувальники: Сергій Нігоян та Михайло Жизневський. Ще один чоловік помер раніше після падіння з колонади стадіону. Пам'ятаємо...

Юлія Тимошенко: Урядовий проєкт Трудового кодексу порушує права кожного українця

15 січня, 19:50 • Суспільство

Влада проштовхує проєкт Трудового кодексу, який спрямований на жорстке згортання прав працівників, знищення профспілкового руху та порушення міжнародних трудових стандартів.

Юлія Тимошенко: Закон про розпродаж землі треба зняти з розгляду до проведення всеукраїнського референдуму

14 січня, 11:45 • Суспільство

Верховна Рада мусить дослухатися до вимог українського суспільства – повернутися до розгляду земельного закону за процедурою, вказаною в Меморандумі, та не вносити закон у сесійну залу до проведення референдуму.

Не забудемо ніколи, – Юлія Тимошенко вшанувала пам’ять жертв голодоморів

23 листопада 2019, 10:48 • Суспільство

Лідер «Батьківщини» закликала запалити ввечері 23-го листопада свічку у вікні та згадати мільйони жертв геноциду, влаштованого комуністичним режимом, що не міг змиритися з прагненням українців буди господарями на власній землі.