Головне

19 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

19 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 19-й весняний день у Венеції запровадили авторське право, в Штатах вперше пограбували банк, в Києві пройшла маніфестація за Україну вільну від Росії, героїв-крутянців перепоховали на Аскольдовій могилі і прийшла у Світ Божий геніальна Ліна Костенко.

Влада продовжує провокації проти команди Юлії Тимошенко, намагаючись залякати виборців, – заява «Батьківщини»

18 березня, 20:00 • Політика

До виборів Президента України залишається менше двох тижнів. І чим ближче до дня голосування, тим брудніші технології використовує чинна влада проти свого головного опонента – Юлії Тимошенко, сподіваючись відтягнути свій неминучий кінець.

''Або Україна, або Порошенко'' – велике інтерв'ю Юлії Тимошенко для Соні Кошкіної (ВІДЕО)

08 березня, 16:01 • Політика

Відеозапис цієї ґрунтовної розмови було опубліковано на ютуб-каналі провідної української журналістки Соні Кошкіної лише вчора. Проте, інтерв'ю вже викликало численні і, переважно полярні, коментарі у соціальних мережах та інших цифрових майданчиках комун

Гарантую виконання письмових Зобов’язань перед громадянами, - Ю.Тимошенко

07 березня, 14:42 • Політика

Юлія Тимошенко як кандидат в Президенти підписала письмове зобов'язання перед громадянами України на виконання після перемоги на президентських виборах чіткого плану дій, закладеного у «Новому курсі України».

«Чорний штаб» Порошенка працює методами Януковича, – заява партії

07 березня, 11:50 • Суспільство

Сьогодні, близько опівночі, патрульні міста Покровське на Дніпропетровщині, зупинили автомобіль ВАЗ 2109 (АН0526ВТ). У машині знаходилися двоє двадцятивосьмирічних мешканців Курахового (Донецька область) – Богомаз Олександр та Яремич Артем.

Юлія Тимошенко: Мета Нового курсу – якісна та доступна медицина (ВІДЕО)

27 лютого, 18:30 • Політика

Збільшення бюджету медичної галузі, запровадження медстрахування і спеціальних програм по окремих захворюваннях - це ключові структурні елементи концепції системи охорони здоров'я.

Юлія Тимошенко зустрілася зі спецпредставником Держдепу США Куртом Волкером

16 лютого, 13:32 • Політика

Сьогодні в межах участі у заходах Мюнхенської безпекової конференції Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч зі спеціальним представником Державного департаменту США з питань України Куртом Волкером.

Українці мають самі визначати, як їм жити, – Юлія Тимошенко про Нову Конституцію (ВІДЕО)

13 лютого, 17:22 • Політика

Нова Конституція – це головна умова для побудови справедливої та сильної України. У ній мають бути чітко прописані нові правила та порядки життя людей і формування влади.