Головне

01 грудня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

01 грудня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У перший день зими далекого вже 1991 року на першому Всеукраїнському референдумі 90% виборців, що брали участь у голосуванні (76% дієздатних громадян), схвалили Акт проголошення Незалежності України. Слава Україні! Слава нашим Героям! Слава Nації!

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» – альтернатива чинній владі

23 листопада, 13:07 • Суспільство

Офіційні дані ЦВК свідчать, що «Батьківщина» посіла друге місце за кількістю депутатів по всій країні, поступившись лише «Слугам народу». А це означає, що люди чітко сказали, кого бачать альтернативою чинній владі.

Маємо зробити все можливе, аби малий та середній бізнес міг працювати, жити та годувати власні сім’ї, – Юлія Тимошенко

17 листопада, 11:53 • Суспільство

Сьогодні потрібно піти назустріч підприємцям та ухвалити в парламенті закони, які скасовують необхідність введення касових апаратів, спеціальних нових фіскальних правил для малого та середнього бізнесу.

Юлія Тимошенко: Маємо підтримати малий та середній бізнес в умовах світової пандемії та кризи

16 листопада, 13:29 • Суспільство

Мале та середнє підприємництво - це наша надія на розвиток вітчизняної економіки. Тому сьогодні потрібно зробити все можливе, аби в умовах пандемії малий та середній бізнес мав можливість працювати та надавати робочі місця.

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» проголосувала за бюджет, щоб доопрацювати його на користь людей до другого читання

05 листопада, 14:37 • Суспільство

Країна зараз в такому стані, що потрібно припинити політичні сварки та з’ясування стосунків і дати ще один шанс на єднання в інтересах людей – доопрацювати бюджет таким чином, аби він служив кожному громадянину.

Мусимо поновити антикорупційну систему і не допустити знищення Конституційного суду, – Юлія Тимошенко

30 жовтня, 19:38 • Політика

«Батьківщина» виступає категорично проти антиконституційного законопроєкту президента №4288 про розпуск КС, який є спробою узурпувати владу.

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» надала владі алгоритм захисту від КОВІД. Тепер справа за президентом та урядом

20 жовтня, 16:05 • Політика

Команда «Батьківщини» застосувала весь свій успішний досвід протидії епідеміям та надала владі фаховий план боротьби із КОВІД, невідкладне виконання якого мусять забезпечити президент та його ставленики.

Юлія Тимошенко: Першочергове завдання парламенту – затвердження плану боротьби з КОВІД, який дозволить вберегти життя та здоров’я десятків тисяч людей

19 жовтня, 13:10 • Суспільство

Прийняття Верховною Радою на позачерговому засіданні 20-го жовтня постанови «Батьківщини» №4228 дозволить зробити боротьбу з епідемією ефективною, захисти і пацієнтів, і медиків.

Юлія Тимошенко: Місцеві вибори – це справжній референдум щодо ставлення до президента і його політики

18 жовтня, 18:22 • Політика

Настав час зняти нарешті рожеві окуляри та припинити шукати виправдання тому, що замість обіцяних змін Україна отримала від президента лише безглузді й небезпечні експерименти з життям людей.

Юлія Тимошенко: 25 жовтня – день доленосних місцевих виборів, а не фальшивого опитування від президента

16 жовтня, 13:46 • Політика

Сьогодні стає очевидним, що президента не хвилюють ані ситуація в країні, ані економічна криза, яка б’є по добробуту людей, ані ковід, який загрожує здоров’ю українців.

COVID-19: 5 невідкладних кроків від Юлії Тимошенко

07 жовтня, 14:09 • Суспільство

Лідер «Батьківщини» закликала президента Зеленського негайно створити та очолити Національний штаб боротьби із КОВІД і запропонувала перелік невідкладних дій, які треба здійснити, щоб уникнути найгіршого сценарію і захистити українців від пандемії.