Головне

15 грудня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

15 грудня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

П'ятнадцятого дня зими у Богом та людьми проклятому 1932-му в засипаній снігом Москві вирішили перевести всі українські газети і видання на російську мову, а київські комуняки припинили поставки продовольства у 82 райони України - розпочинався Голодомор.

14 грудня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

14 грудня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Цікаво, чи передбачав народжений у 14-й день грудня Нострадамус захоплення Московією Криму, депортацію кримських татар з їх Батьківщини, заборону мови корінного населення? ...навіть рідні назви в Криму заборонили московити...

Не забудемо ніколи, – Юлія Тимошенко вшанувала пам’ять жертв голодоморів

23 листопада, 10:48 • Суспільство

Лідер «Батьківщини» закликала запалити ввечері 23-го листопада свічку у вікні та згадати мільйони жертв геноциду, влаштованого комуністичним режимом, що не міг змиритися з прагненням українців буди господарями на власній землі.

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» боротиметься за інтереси українців усіма законними способами

19 листопада, 15:35 • Суспільство

Закони, ухвалені в першому читанні пропрезидентською більшістю Верховної Ради, суперечать інтересам і прагненням українців та позбавляють державу будь-якого впливу на стратегічну власність, прибутками від якої керуватимуть іноземці.

Юлія Тимошенко: Влада відкриває шлях до колонізації України (ВІДЕО)

13 листопада, 11:28 • Суспільство

Юлія Тимошенко закликала парламент не підтримувати у першому читанні законопроєкт №2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення», ухвалення якого означатиме колонізацію України.

Юлія Тимошенко вимагає зняти з розгляду законопроєкт про розпродаж землі, продовжити мораторій та провести референдум (ВІДЕО)

11 листопада, 13:10 • Політика

«Батьківщина» вимагає від президента та уряду зняти з розгляду законопроєкт №2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» та продовжити на рік відповідний мораторій.

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» захистила українську ГТС (ВІДЕО)

30 жовтня, 17:37 • Економіка

Команда «Батьківщини» домоглися ухвалення правок, які забороняють будь-як маніпуляції з ГТС – приватизацію, передачу в управління, оренду, залучення іноземців до управління системою.

Юлія Тимошенко: Мир, земля і доля стратегічної власності – це питання, які має вирішувати лише народ України (ВІДЕО)

15 жовтня, 12:26 • Суспільство

«Батьківщина» вимагає від влади спиратися на думку людей, ухвалюючи стратегічні рішення щодо питань, які становлять загрозу існуванню України, – розпродаж землі, нашої стратегічної власності, застосування формули Штайнмаєра.