Головне

27 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

27 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У двадцять сьомий день осені гетьман П.Дорошенко здобув Кам'янець-Подiльський, побачив світ перший номер української щоденної газети "Рада", з'явився перший документ вітчизняного самвидаву - "Відкритий лист в ООН" та запрацювала ЧАЕС.

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» категорично проти законів, які порушують трудові права українців

21 вересня, 12:22 • Політика

Фракція «Батьківщина» виступає проти законопроєктів, які зазіхають на трудові права працюючих людей і якими монобільшість планує розпочати глобальну ревізію Трудового кодексу України.

Юлія Тимошенко назвала три кроки для розв’язання тарифної кризи

20 вересня, 12:44 • Політика

Направити газ вітчизняного видобутку на потреби українців, забезпечити субсидіями кожну родину, яка її потребує, та підтримати місцеві бюджети дотаціями з центральної казни – ось ці три кроки, які захистять людей перед тяжким опалювальним періодом.

Юлія Тимошенко: Уряд не розуміє, що веде країну до енергетичного колапсу, а людей вганяє у крайню бідність

10 вересня, 13:22 • Суспільство

Об’єднавши зусилля, опозиційні фракції домоглися зміни порядку денного Години запитань до уряду, однак чиновники продемонстрували абсолютну розгубленість і непрофесійність напередодні важкого опалювального сезону.

«Батьківщина» вимагає від Верховної Ради негайного ухвалення двох законів

09 вересня, 11:20 • Політика

Заплановане на осінь підвищення тарифів удвічі є сучасним геноцидом, який влада свідомо чинить відносно української нації. Парламенту треба негайно ухвалити розроблені «Батьківщиною» закони, які зможуть виправити ситуацію.

Заради захисту людей: Юлія Тимошенко запропонувала план зниження тарифів та збільшення субсидій

07 вересня, 11:15 • Суспільство

Підвищення тарифів на тепло і газ вдвічі не витримають 80% людей в країні, тому парламенту слід об’єднатися довкола найголовніших нині питань – зниження цін на комірне й виплату субсидій.

Юлія Тимошенко: Українці мають взяти долю країни у власні руки

24 серпня, 06:45 • Суспільство

Боротьба з олігархами, деофшоризація, створення рівних правил для всіх стануть реальністю, коли українці усвідомлять, що від кожного їхнього вибору залежить майбутнє країни та її курс розвитку.

Проведення Всеукраїнського референдуму по землі, ініційованого Тимошенко - страшний сон "зеленої" влади

16 серпня, 18:48 • Політика

Як тільки справа дійшла до реальної можливості виявлення народовладдя, влада руками ЦВК припинила всі п'ять ініціатив щодо проведення всеукраїнського референдуму.

«Батьківщина» Юлії Тимошенко продовжує нарощувати підтримку, а команда Зеленського – втрачає, – опитування КМІС

04 серпня, 13:28 • Суспільство

Політична сила Юлії Тимошенко стабільно збільшує кількість прихильників, а «слуги народу» втрачають підтримку серед населення.