Головне

В Україні за минулу добу зафіксовано 5 336 нових випадків COVID-19, проведено 27 407 тестувань методом ПЛР

02 березня, 09:37 • Суспільство

Найбільше нових випадків коронавірусної хвороби зареєстрували в Івано-Франківській (649), Чернівецькій (504) Вінницькій (453), Закарпатській (438) областях та в м.Києві (463).

02 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

02 березня, 00:10 • Політика

Чорний день для України - це друге березня. 6700 мирних жителя села Корюківка на Чернигівщині не побачили весняного сонця - вони прийняли страшну смерть від німецьких нацистів. За кількістю жертв це найбільший такий злочин нацистів в Європі.

Юлія Тимошенко: Провал вакцинації та «тарифний» грабіж – наслідки корупції та некомпетентності влади

01 березня, 13:25 • Політика

Вже настала друга весна, коли українці чекають виконання обіцянок президента про закінчення епохи бідності, припинення корупції і покарання злочинців.

Юлія Тимошенко: Уряду бракує професіоналів, а не корупціонерів

23 лютого, 13:52 • Політика

«Батьківщина» не дала жодного голосу за пропоновані президентом зміни до закону про державну службу, які фактично були покликані «пожиттєво» призначити Юрія Вітренка виконуючим обов’язки першого віцепрем’єра з повним спектром повноважень.

«Батьківщина» готова скликати позачергове засідання щодо тарифів

18 лютого, 11:15 • Політика

На наступній Погоджувальній раді «Батьківщина» вимагатиме включення до порядку денного всіх «тарифних» законопроєктів і визначення спеціального дня, коли всі вони будуть розглянуті в залі.

Юлія Тимошенко: Парламент узгодить тарифні закони, а корупцію на ринку газу розгляне ТСК (ВІДЕО)

16 лютого, 12:49 • Суспільство

На скликаній на вимогу «Батьківщини» нараді голови фракцій домовилися про пошук компромісного рішення щодо справедливої ціни на газ, яке заплановано обговорити у четвер, 18 лютого.

Юлія Тимошенко: Без нашого закону про дешевий газ корупція з тарифами тільки зростатиме (ВІДЕО)

16 лютого, 11:01 • Суспільство

За минулий тиждень команда «Батьківщини» проаналізувала платіжки, які отримують люди по всім областям України, і виявила два цинічні обмани влади.

16 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

16 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 16-й день лютого прийшов у Світ Божий Микола Макаренко, археолог, музеєзнавець і мистецтвознавець. Страчений окупаційною владою через відмову (1934) підписати акт на знесення Михайлівського Золотоверхого монастиря. Царство йому Небесне і вічна подяка.

Юлія Тимошенко: Стратегічна власність має залишатися під контролем держави – це питання безпеки країни

04 лютого, 12:12 • Політика

«Батьківщина» не підтримує законопроєкту 4543, 4543-1 «Про внесення змін до закону про приватизацію державного і комунального майна» щодо приватизації об’єктів великої приватизації.

Юлія Тимошенко: Першочергове завдання нової сесії парламенту – зниження тарифів для людей

02 лютого, 11:25 • Суспільство

Роботу Верховної Ради треба починати не з красивих слів про служіння людям та ходьби по колу, а з реальних кроків в інтересах українців. І першим має стати невідкладне зниження тарифів.

Юлія Тимошенко: Законопроєкт про газ за три гривні підтримають усі, хто справді на боці людей

29 січня, 13:38 • Політика

Розроблений «Батьківщиною» законопроєкт № 1177, у якому передбачається встановлення ціни на газ не вище трьох гривень, допоможе владнати штучно створену владою тарифну кризу.