Головне

21 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

21 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 21-й день січня 2015-го року, після 242 діб героїчної оборони Українські вояки залишили зруйновані термінали Донецького аеропорту... Слава нашим Українським Кіборгам і Вічна Пам'ять полеглим Героям.

Урядовці-дилетанти, вітчизняні корупціонери та міжнародні спекулянти: Юлія Тимошенко назвала винних у підвищенні тарифів

12 січня, 12:26 • Політика

Замість реалізації стратегії зі збереження економіки, підтримки власних громадян і впровадження національного патріотизму в усі сфери суспільного життя, влада підвищує і без того захмарні тарифи та вдосконалює корупційні схеми попередників.

Юлія Тимошенко: Люди не мають платити за газ більше, аніж він обійшовся державній монополії

11 січня, 16:48 • Суспільство

Юлія Тимошенко вимагає припинити знущання з українців і постачати людям газ за цінами, не вищими за ті, за якими його було закачано у підземні сховища влітку.

Сергій Соболєв: Для «Батьківщини» медицина й освіта є пріоритетами в бюджеті-2021

15 грудня 2020, 11:14 • Суспільство

Сьогодні є очевидним, що система охорони здоров'я, яка недофінансовується майже на 40 мільярдів гривень, та система освіти, яка недофінансовується майже на 15 мільярдів гривень, на межі колапсу.

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» – альтернатива чинній владі

23 листопада 2020, 13:07 • Суспільство

Офіційні дані ЦВК свідчать, що «Батьківщина» посіла друге місце за кількістю депутатів по всій країні, поступившись лише «Слугам народу». А це означає, що люди чітко сказали, кого бачать альтернативою чинній владі.