Головне

26 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

26 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

29 років тому, у 26-й день лютого на семінарі в CERN, Швейцарія) англієць Тім Бернерс-Лі продемонстрував роботу першого веб-браузера. Вже за два роки Веб став одним з найпопулярніших інформаційних середовищ і зараз ви читаєте ці рядки завдяки пану Тіму.

25 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

25 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У різні роки 25 лютого відбулася низка доленосних подій: М.Хрущов на партійному сходняку виступив із доповіддю про культ особи Сталіна, М.Горбачьов на збіговиську червоних попередив про застійні явища, а урка В.Янукович склав президентську присягу.

Юлія Тимошенко: Мусимо протистояти намаганням влади позбавити українців землі

05 лютого, 11:27 • Політика

Пропрезидентська монобільшість за скороченою процедурою хоче дозволити іноземним спекулянтам окупувати 72% української землі. Усі, кому не байдужі майбутнє та доля країни, мусять не допустити втілення антинародного плану.

«Батьківщина» вимагає негайного скликання наради голів фракцій з урядом та президентом

03 лютого, 13:55 • Політика

Політика президента Зеленського та його парламентсько-урядової більшості веде країну в протилежному інтересам держави та її громадян напрямку – нищить економіку та звужує права людей.

Єдність нам сьогодні потрібна, як ніколи – Юлія Тимошенко привітала українців із Днем Соборності

22 січня, 12:02 • Суспільство

У час, коли українська держава веде велику й священну боротьбу за істинну незалежність, ціною життів своїх воїнів, найкращих своїх синів і дочок, нам як ніколи необхідний патріотизм, справжня самопожертва і високі ідеали.

Юлія Тимошенко: Урядовий проєкт Трудового кодексу порушує права кожного українця

15 січня, 19:50 • Суспільство

Влада проштовхує проєкт Трудового кодексу, який спрямований на жорстке згортання прав працівників, знищення профспілкового руху та порушення міжнародних трудових стандартів.

Юлія Тимошенко: Закон про розпродаж землі треба зняти з розгляду до проведення всеукраїнського референдуму

14 січня, 11:45 • Суспільство

Верховна Рада мусить дослухатися до вимог українського суспільства – повернутися до розгляду земельного закону за процедурою, вказаною в Меморандумі, та не вносити закон у сесійну залу до проведення референдуму.