Головне

«Батьківщина» оприлюднила докази брудних технологій Банкової проти Юлії Тимошенко

07 вересня, 17:07 • Політика

Прес-конференція, під час якої заступник керівника фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв оприлюднив докази використання Адміністрацією Президента брудних технологій проти Юлії Тимошенко.

Тимошенко йде у відрив, «Батьківщина» незмінно очолює рейтинг партій, - соцопитування (ВІДЕО)

04 вересня, 15:45 • Політика

Серед кандидатів на пост президента України останнім часом суттєво зріс рейтинг Юлії Тимошенко: серед респондентів, які мають намір брати участь у виборах - з 13,3% у травні до 17,8% у серпні.

Юлія Тимошенко закликала кандидатів у президенти підписати Меморандум про європейську інтеграцію

03 вересня, 13:05 • Політика

Юлія Тимошенко закликала всіх кандидатів у президенти та лідерів фракцій підписати Меморандум щодо незмінності європейського та євроатлантичного вибору, протидії російській агресії та відновлення територіальної цілісності України.

Юлія Тимошенко розпочала обговорення «Нового курсу України» в регіонах (ВІДЕО)

28 серпня, 15:14 • Суспільство

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко вирушила в триденну поїздку південними областями України – Херсонська, Миколаївська та Одеська — для обговорення «Нового курсу України» з місцевими фахівцями, підприємцями, громадськими діячами.

Презентація нового суспільного договору та концепту Нової народної Конституції (ВІДЕО)

24 серпня, 19:30 • Політика

Національна платформа «Новий суспільний договір» презентує громадськості проект суспільного договору та концепт Нової народної Конституції. Трансляцію наживо веде Інтернет-телебачення INTV.

Юлія Тимошенко зустрілася з радником президента США Джоном Болтоном

24 серпня, 16:20 • Політика

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко зустрілася з радником з питань національної безпеки президента США Дональда Трампа Джоном Болтоном, який перебуває в Україні з коротким візитом.

Юлія Тимошенко: Нова Конституція зробить народ справжнім господарем країни, а владу – підконтрольною

24 серпня, 16:09 • Суспільство

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко упевнена, що настав час для підготовки та ухвалення Нової народної Конституції України, яка дасть людям реальні механізми впливу на владу.

Привітання Юлії Тимошенко до Дня Незалежності України

23 серпня, 17:25 • Суспільство

Сьогодні нам – 27 років. В історичних хроніках стільки часу не означає майже нічого. Мить, спалах, секунда…Але для нас у цих 27-ми роках – біль і гнів, любов і надія, розчарування та сподівання на краще… А ще – віра!

Юлія Тимошенко про створення незалежної системи судочинства (ВІДЕО)

22 серпня, 09:35 • Суспільство

Юлія Тимошенко презентувала концепцію перезавантаження судової системи. Країна ніколи не буде успішною, демократичною і щасливою, доки не буде створено справді незалежну систему судочинства.