Головне

Це нова точка відліку нашої свободи, – Юлія Тимошенко привітала українців зі створенням Помісної Церкви

15 грудня 2018, 19:30 • Суспільство

Створення Єдиної Української Православної Церкви та обрання митрополита Епіфанія її першим предстоятелем – це віколомна подія, до якої українська нація йшла століттями.

Юлія Тимошенко: Корупцію в Україні буде подолано

09 грудня 2018, 16:33 • Суспільство

Нова влада забезпечить справедливе правосуддя в Україні, наведе порядок в економіці та на митниці, у державному управлінні, ліквідує монополії в усіх сферах життя. А головне – матиме для всіх цих змін політичну волю.

Юлія Тимошенко зустрілася з президентом Міжнародного республіканського інституту

05 грудня 2018, 17:50 • Політика

Сьогодні в межах робочого візиту до США Юлія Тимошенко провела зустріч із президентом Міжнародного республіканського інституту (IRI) Деном Твайнінгом та регіональним директором інституту з питань Євразії Стівеном Ніксом.

Юлія Тимошенко зустрілася зі спеціальним представником Держдепу США Куртом Волкером

05 грудня 2018, 10:32 • Політика

У рамках робочого візиту до США Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч зі спеціальним представником Державного департаменту США з питань України Куртом Волкером.

Зимові політичні етюди №34

03 грудня 2018, 11:00 • Політичні етюди

Сьогодні в студію каналу INTV до автора політичних етюдів Костянтина Матвієнка завітала Ольга Михайлова, історик, кандидат політичних наук і автор нарисів до політичного портрету гетьмана Павла Скоропадського.

Юлія Тимошенко. Заява з приводу російської атаки на Азовському морі

25 листопада 2018, 22:39 • Суспільство

Азовське море. Захоплені українські судна з нашими моряками, є інформація про поранених українців. Командування військово-морських сил констатує, що Росія веде прицільний вогонь на ураження.

Це був смертний вирок, проголошений цілому народу, – Юлія Тимошенко

24 листопада 2018, 10:30 • Суспільство

Голодомор – це був відвертий, не бачений досі геноцид, свідоме і цілеспрямоване винищення цілої нації. Це був смертний вирок, проголошений цілому народу – народу України.

Юлія Тимошенко: Фінансування освіти – це інвестиції в людський капітал і гарантії національної безпеки (ВІДЕО)

23 листопада 2018, 16:08 • Політика

Адекватні норми витрат на освіту кожної дитини, відродження системи професійно-технічної освіти, осучаснення стипендій, модернізація учбових закладів та гідні зарплати для вчителів – це основні пріоритети нової влади в галузі освіти.

Юлія Тимошенко: Майдан – це щеплення від диктатури

21 листопада 2018, 10:30 • Суспільство

Україна ніколи не була нацією безмовних поневолених рабів. Воля, Дикий степ, пороги Дніпра, Січ, свобода людського Духу, Честь та Гідність – це наш генетичний код, що береже країну, націю і державу, всупереч всім викликам долі та історії.