Головне

Юлія Тимошенко: Легалізуючи гральний бізнес, влада хоче узаконити грабунок людей

30 червня, 12:50 • Економіка

Замість підтримки людей під час коронавірусу, замість захисту регіонів від повені, для влади пріоритетним питанням є антинародний закон про гральний бізнес. Це ніщо інше як намагання витягнути останні гроші з кишень українців.

Юлія Тимошенко: Потрібно об’єднатися заради допомоги людям

27 червня, 10:20 • Політика

Надати ефективну, комплексну підтримку та працювати над відновленням регіонів, які постраждали внаслідок повеней у Західній Україні, треба спільними зусиллями. Пріоритетом має бути допомога людям.

Звернення Юлії Тимошенко до президента та прем‘єр-міністра з приводу повеней у Західній Україні

24 червня, 10:00 • Суспільство

В Україну прийшла біда. Західні регіони потерпають від повеней. Дощі та зливи, які не припиняються багато днів, розмили дамби й дороги, річки повиходили з берегів, поруйнували будинки, позаливали поля, городи й кладовища.

Юлія Тимошенко: Персональна відповідальність за безлад в країні й провали в державній політиці – на президенті Зеленському

18 червня, 13:00 • Політика

Володимир Зеленський списує свої провали в економіці на черговий уряд. Хоча всім очевидно – персональну відповідальність за все, що відбувається в країні, несе президент, який має абсолютну владу.

Юлія Тимошенко: Країні потрібна інша стратегія дій – покладатися на власні сили, підтримувати людей, захищати свою економіку

13 червня, 09:43 • Політика

Підтримка людей, підтримка вітчизняної економіки – такою має бути стратегія влади в умовах нинішньої кризи. Саме цього очікують українці.

Юлія Тимошенко: Президентський «закон про народовладдя» виявився черговою профанацією, що позбавляє людей права вирішувати долю країни

10 червня, 11:30 • Політика

Під тиском людей влада таки запропонувала обіцяний нею на виборах закон про народовладдя, але виявилося, що він не розширює можливості громадян, а обмежує їхні права.