Київ

Карантинні вимоги? Ні! Це декого не стосується

26 червня, 13:40 • Київ

Державна служба з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів перевірила понад чотири тисячі закладів громадського харчування і встановила, що кожен четвертий порушує вимоги протиепідемічних заходів.

Спалах коронавірусу на речовому ринку «Троєщина» та ситуація в столиці - Кличко розповів подробиці

26 червня, 12:25 • Київ

Кількість мешканців Києва, в яких за минулу добу виявили захворювання на коронавірус, збільшилась на 115 людей. На речовому ринку «Троєщина» підтвердили захворювання у п'яти працівників.

Київ: стан захворюваності на COVID-19 та проблеми будинку на Позняках (ВІДЕО)

24 червня, 12:26 • Київ

Кількість мешканців Києва, в яких за минулу добу виявили захворювання на коронавірус, збільшилась на 99 людей. Про це та багато іншого мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

До "моста Кличко" можуть приробити готельний комплекс - жадібності вистачить

23 червня, 17:15 • Київ

Міністерство культури та інформаційної політики України вважає неприпустимими будь-які дії органів державної влади, які сприятимуть незаконній забудові в охоронній зоні об'єкта Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО - Софії Київської та Києво-Печерської лаври.

Рятувальники виявили в будинку на вул. Соломії Крушельницької тіло ще одного загиблого - Кличко

22 червня, 22:45 • Київ

Рятувальники виявили під завалами на четвертому поверсі будинку на вул. Соломії Крушельницької 1/5 тіло ще одного загиблого, попередньо – чоловічої статі. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

Вибух будинку в Києві: "Київгаз" проводив повірку лічильників із демонтажем

21 червня, 17:56 • Київ

Повірка проводиться раз у 8 років: лічильники знімаються для того, щоб перевірити наскільки вони справні, на місце лічильника ставиться заглушка, далі йде перевірка на витоки газу.

Вибух багатоповерхівки в Києві: перекрили рух проспектом Григоренка, Кличко та ДСНС роз'яснюють ситуацію

21 червня, 13:55 • Київ

Через вибух у дев'ятиповерхівці на Позняках перекрито рух проспектом Григоренка. У багатоповерхівці на вулиці Соломії Крушельницької тіло однієї загиблої жінки ще знаходиться під завалами.

2