Київ

“Батьківщина” проконтролює реконструкцію скверу ім. Чкалова на прохання киян

10 жовтня, 19:00 • Київ

"Батьківщини" звернулися 70 видатних киян - герої України, академіки, професори, лауреати Національних премій, народні артисти, дипломати, письменники, художники, журналісти з проханням допомогти зберегти та привести до ладу сквер ім. Чкалова

Коронавірус у Києві: Кличко звернувся до уряду за допомогою, в столичних лікарнях закінчуються місця

09 жовтня, 13:09 • Київ

Мер Києва Віталій Кличко звернувся до прем'єр-міністра України і міністра охорони здоров'я надати ліжковий фонд і медиків для лікування хворих на коронавірус у державних медустановах, розташованих у столиці.

Першим кроком “Батьківщини” буде старт програми капітального ремонту застарілого житла в Києві

08 жовтня, 17:56 • Київ

Першим кроком на посаді міського голови Києва буде визнання боргу КМДА перед споживачами за зайві нарахування в платіжках на утримання прибудинкових територій.

В «Батьківщині» гарантують 20-кратне збільшення бюджету на капітальний ремонт застарілих будинків

06 жовтня, 10:51 • Київ

Відновлення програми капітальних ремонтів застарілого житла – найголовніший пріоритет мій та «Батьківщини». Така програма має бути прийнята на державному рівні.

Монобільшість закладає в бюджет мільярди гривень на проблеми енергоринку, і нуль на проблеми “комуналки”, – “Батьківщина” Києва

03 жовтня, 14:15 • Київ

Уряд й Андрій Герус вимагають закласти в бюджет 10-ки мільярдів гривень на проблеми енергоринку і нуль на проблеми "комуналки".

Столична “Батьківщна” закликає виплатити обіцяні гроші лікарям

02 жовтня, 15:20 • Київ

Кандидат на посаду мера Києва від “Батьківщини” Олексій Кучеренко прокоментував попередження про страйк працівників інфекційного відділення Теофіпольської лікарні, які за час карантину не отримали обіцяних коштів.

Олексій Кучеренко: 25% опалення міста може виробляти сміттєпереробний завод

01 жовтня, 13:45 • Київ

Полігони переповнені. Без розбудови термінових сміттєпереробних заводів по радіусу Києва проблема не буде вирішена. Про це заявив кандидат в мери Києва від "Батьківщини" Олексій Кучеренко.

Я знаю, як розв'язати транспортний колапс Києва, - Кучеренко

30 вересня, 21:25 • Київ

1 із 3 дорожніх смуг відвели під громадський транспорт, звичайні автівки “втиснулися” в інші 2 ряди, і автоматично потрапили в затори. На жаль, у нас закрили цю смугу і громадського транспорту не додали.

4