Київ

Плутанина в Офісі президента - в "Слузі народу" з'явилося багато претендентів на головний престол Києва

09 червня, 22:11 • Київ

Ставленик глави Офісу президента Андрія Єрмака нардеп Микола Тищенко раніше розглядався як основний кандидат на мера столиці від партії влади. Після низки скандалів Тищенка дещо знизилися.

Похід у мери: Кличко у карантин вночі "шастає" в ресторан

06 червня, 18:35 • Київ

У мережі опублікували чергове гучне відео з мером Києва Віталієм Кличком. На кадрах столичний міський голова нібито вночі 6 червня відвідав один із київських ресторанів. Більше того, він там побував на дні народження однієї молодої жінки.

Як українці у США боронять власний бізнес від мародерств і як ставляться до протестів

06 червня, 07:01 • Київ

64% від усіх американців підтримують мирний протестний рух. Чи беруть участь у демонстраціях українці, які живуть у США, як вони захищають свої компанії від мародерів і що українським громадянам радить посольство?

Київська влада наполягає на скасуванні ДПА для учнів випускних класів

05 червня, 19:14 • Київ

Київська міська державна адміністрація наполягає, що у зв’язку з ускладненням епідеміологічної ситуації в Києві має право ухвалити рішення про скасування державної підсумкової атестації для учнів 11-х класів.

Сьогодні в центр Києва - зась. Активісти анонсували одразу 4 акції за відставку Авакова

05 червня, 07:01 • Київ

Активісти на 5 червня анонсували проведення чотирьох акцій під стінами Верховної Ради та Кабінету міністрів, на яких вимагатимуть відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

4