Київ

Влада Києва категорично проти перетворення Палацу спорту у мобільний шпиталь

23 листопада 2020, 22:10 • Київ

Директорка Департаменту охорони здоров’я Київської міської державної адміністрації Валентина Гінзбург виступила проти розгортання мобільних шпиталів у кількох містах, в тому числі у Києві у Палаці спорту.

Без концерту та фудкортів, але з сюрпризами: як у Києві гулятимуть Новий рік

18 листопада 2020, 15:36 • Київ

Святкування Нового 2021 року у Києві вперше планується без фудкортів, великих концентрів та масових гулянь через пандемію коронавірусу, однак сюрпризи для киян і гостей міста все ж готують.

В Києві планують розвантажити комунальні лікарні: хворих прийматимуть клініки НАН і Міністерства охорони здоров'я

11 листопада 2020, 19:21 • Київ

У Києві пацієнтів з неінфекційними хворобами відтепер будуть госпіталізувати в клініки Національної академії наук (НАН) України і Міністерства охорони здоров'я.

Смертельна ДТП на Хрещатику: проводяться першочергові слідчі дії, заявили у поліції Києва

30 жовтня 2020, 18:03 • Київ

На вулиці Хрещатик у Києві водій іномарки не впорався з керуванням та в'їхав у зупинку громадського транспорту: загинули двоє осіб та кілька людей отримали тілесні ушкодження. Водій, який збив людей на Майдані, за попередніми даними був тверезий.

У Києві весь тиждень фіксувалося перевищення допустимих значень забруднення повітря

28 жовтня 2020, 07:29 • Київ

У Центральній геофізичній обсерваторії імені Бориса Срезневського прозвітували, що у період з 20 до 26 жовтня у повітрі Києва було зафіксоване перевищення гранично допустимих значень забруднення повітря.

4