Київ

Олексій Кучеренко: Відновлення житлово-комунальної інспекції збереже життя українців від нещасних випадків

17 жовтня 2020, 15:46 • Київ

Кандидат в мери Києва від "Батьківщини" Олексій Кучеренко прокоментував з місця подій нещодавній випадок по вулиці Літинській, коли обірвався ліфт із медиками швидкої, які приїхали на терміновий виклик.

Олексій Кучеренко: Штрафи за неправильне паркування мають йти на будівництво паркінгів, а не на прибутки приватним евакуаторам

16 жовтня 2020, 17:36 • Київ

В Києві не так давно запрацювала система з евакуювання автівок. Це європейський досвід, але я не бачив, щоб в Європі все відбувалося так, як у нас. В Києві - це бізнес.

Олексій Кучеренко: Немає кінця епохи бідності – Уряд підтримав передачу місцевим органам влади права на встановлення тарифів

15 жовтня 2020, 12:10 • Київ

Днями Кабмін схвалив законопроєкт про передачу місцевій владі права встановлювати тарифи на тепло і воду в найбільших містах.

На Покрову у центрі Києва обмежать рух транспорту та перевірятимуть громадян

14 жовтня 2020, 11:01 • Київ

Поліція спільно з Нацгвардією посилено охороняє центр Києва перед запланованими масовими заходами з нагоди Дня захисника України. 14 жовтня на центральних вулицях столиці через масові заходи буде частково обмежено рух.

“Батьківщина” проконтролює реконструкцію скверу ім. Чкалова на прохання киян

10 жовтня 2020, 19:00 • Київ

"Батьківщини" звернулися 70 видатних киян - герої України, академіки, професори, лауреати Національних премій, народні артисти, дипломати, письменники, художники, журналісти з проханням допомогти зберегти та привести до ладу сквер ім. Чкалова

Коронавірус у Києві: Кличко звернувся до уряду за допомогою, в столичних лікарнях закінчуються місця

09 жовтня 2020, 13:09 • Київ

Мер Києва Віталій Кличко звернувся до прем'єр-міністра України і міністра охорони здоров'я надати ліжковий фонд і медиків для лікування хворих на коронавірус у державних медустановах, розташованих у столиці.

5