Київ

Танки змінили схему руху громадського транспорту в центрі столиці

20 серпня, 18:32 • Київ

У столиці 20 та 22 серпня орієнтовно із 15:00 до завершення репетиції військового параду із проходженням механізованої колони військової техніки буде внесено зміни у роботу громадського транспорту.

На московському болоті ще жаби кумкали, а у нас митні пломби виготовляли (ФОТО)

19 серпня, 22:01 • Київ

На території Києво-Печерського заповідника в Митрополичому саду відкрили для огляду залишки фортифікаційної стіни, зведеної за часів Київської Русі до монгольської навали.

«Порушення генплану, недбалість влади і діяльність людини», - В.Бондаренко (ВІДЕО)

18 серпня, 11:35 • Київ

Затоплення Києва відбулось через поєднання низки факторів, як то порушення генерального плану Києва, активна діяльність людини у порушення вимог функціонування великого міста, і безвідповідальність столичної влади.

Повалені дерева та зірвані дахи: ДСНС ліквідовує наслідки негоди у Києві (ФОТО, ВІДЕО)

16 серпня, 10:30 • Київ

Через сильну зливу, яка накрила Київ у ніч на четвер, затопило автомобільний тунель на перехресті вулиць Теліги та Щусєва біля станції столичного метро "Дорогожичі". У Деснянському районі зірвало металеву вишку мобільного зв'язку на житловому будинку.

Саме у День археолога виникли проблеми у розкопок на Поштовій площі

15 серпня, 23:35 • Київ

Розкопки на Поштовій площі в Києві відновлять. Роботу продовжуватиме Інститут археології НАН України. Угоду на проведення розкопок підписали з КП Дирекція будівництва дорожньо-транспортних споруд.

5