Київ

Коронавірус: Київ без футболу та з можливими новими обмеженнями

17 березня, 22:24 • Київ

Комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій заборонила доступ глядачів на стадіони в Києві під час проведення футбольних матчів через складну ситуацію з новими зараженнями коронавірусів.

60 років Куренівської трагедії. Історики розповіли, що сталося у столиці в 1961 році

13 березня, 12:34 • Київ

13 березня виповнюється шістдесят років від Куренівської трагедії — техногенної катастрофи в Києві, яка призвела до численних жертв. Влада довгий час приховувала і применшувала наслідки аварії, а інформація про події піддавалася жорсткій цензурі

Київ має всі шанси потрапити у "помаранчеву" зону курантину, - Рубан

04 березня, 10:21 • Київ

У Києві за минулу добу зафіксували значне зростання захворюваності COVID-19 - виявили 868 випадків, тоді як днем раніше було 655. За словами Олега Рубана, це пов'язано з поширенням інфекції в сім'ях та організованих колективах.

Невідомий Київ: від англійської готики до «пам’ятки конструктивізму» столичного вокзалу

28 лютого, 08:19 • Київ

23 лютого Центральний залізничний вокзал столиці відзначив 89 річницю з дня свого відкриття. Як виглядав його попередник, чому на початку минулого сторіччя гостей міста тривалий час зустрічав тимчасовий дерев'яний барак.

Під скляним "мостом Кличка" російському забудовнику заборонили зводити ТРЦ

26 лютого, 22:05 • Київ

Департамент з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва 23 лютого відмовив компанії "Етрекс" у видачі дозволу на будівництво розважального центру на пагорбах біля Арки "Дружби народів" у Києві.

7