Київ

Кличко закликав кандидатів в мери Києва не витрачатись на "брудогенератори" та тримати дистанцію

15 червня, 12:29 • Київ

Кличко звернувся до майбутніх кандидатів в мери Києва: Не витрачайте грошей на розповсюдження брехні і маніпуляцій! Також мер столиці повідомив про стан захворюваності на коронавірус.

Повернення обмежень в Києві та скандальна забудова: коментарі Кличка (ВІДЕО)

12 червня, 12:26 • Київ

Кількість мешканців Києва, в яких підтвердили захворювання на коронавірус, збільшилася на 95 людей. Якщо показник захворюваності сягне 24 хворих на 100 тисяч людей, Київ буде змушений повернути частину обмежень.

Чому евакуатори в Києві працюють за принципом "російської рулетки", і що з цим робити

10 червня, 00:23 • Київ

Київ задихається від автомобілів – і від тих, які їдуть і від тих, які стоять припарковані. Міська влада, переслідуючи благородну мету зменшити кількість авто в місті, близько півроку тому активно почала евакуювати неправильно припарковані автомобілі.

Плутанина в Офісі президента - в "Слузі народу" з'явилося багато претендентів на головний престол Києва

09 червня, 22:11 • Київ

Ставленик глави Офісу президента Андрія Єрмака нардеп Микола Тищенко раніше розглядався як основний кандидат на мера столиці від партії влади. Після низки скандалів Тищенка дещо знизилися.

Похід у мери: Кличко у карантин вночі "шастає" в ресторан

06 червня, 18:35 • Київ

У мережі опублікували чергове гучне відео з мером Києва Віталієм Кличком. На кадрах столичний міський голова нібито вночі 6 червня відвідав один із київських ресторанів. Більше того, він там побував на дні народження однієї молодої жінки.

7