Київ

COVID-19 в Києві не відступає, незаконна забудова наступає - Кличко про ситуацію в столиці

03 липня, 12:31 • Київ

Кількість мешканців Києва, в яких за минулу добу виявили коронавірус, збільшилась ще на 105 людей. Кількість тестувань на коронавірус у столиці збільшується, оскільки все більше людей звертаються до медиків із симптомами коронавірусу.

19 "рамок-освіжувачів" роздаватимуть в столиці прохолоду

30 червня, 18:35 • Київ

З настанням спекотної погоди фахівці районних комунальних підприємств з утримання зелених насаджень встановили рамки-освіжувачі для комфортного перебування відвідувачів у парках і скверах Києва

Рано чи пізно судді не доведуть автентичність Києва

29 червня, 11:55 • Київ

Департамент містобудування та архітектури Київської міської держадміністрації видав містобудівні умови та обмеження на реконструкцію історичної садиби кінця XIX століття, розташованої на вулиці Антоновича, 7

Мер Києва кличе на допомогу генпрокуратуру, СБУ і ДБВ у боротьбі з мафією забудовників

27 червня, 18:35 • Київ

Віталій Кличко звернувся з офіційною заявою до Офісу Генпрокурора, СБУ та ДБР щодо розслідування фактів корупції забудовників, викладених у матеріалах журналістів.

Карантинні вимоги? Ні! Це декого не стосується

26 червня, 13:40 • Київ

Державна служба з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів перевірила понад чотири тисячі закладів громадського харчування і встановила, що кожен четвертий порушує вимоги протиепідемічних заходів.

8