Архів новин

Вийшов офіційний трейлер драми Донбас - претендента від України на Оскар (ВІДЕО)

26 вересня, 18:00 • Культура

Опубліковано офіційний український трейлер драми Сергія Лозниці Донбас - картини, яку український оскарівський комітет обрав у якості національного претендента на премію Оскар за найкращий фільм іноземною мовою.

«Батьківщина» і Ю. Тимошенко рівномірно покривають усю територію України, - політтехнолог (ВІДЕО)

26 вересня, 15:35 • Політика

Ймовірність перемоги Юлії Тимошенко на президентських виборах 2019 року зростає. Підтримка лідера «Батьківщини», а також партії, яку очолює політик, рівномірно покриває усю територію України.

Українці підтримають досвідченого, а не новачка, - політолог про шанси кандидатів у президенти (ВІДЕО)

26 вересня, 14:30 • Політика

Під час виборчих перегонів на посаду президента українці віддадуть перевагу досвідченому і потенціальному кандидату, а не «абсолютному новачку».

Тимошенко формує порядок денний виборчої кампанії і відривається від конкурентів, - В.Фесенко (ВІДЕО)

26 вересня, 13:32 • Політика

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко представленням змін Конституції і нового економічного курсу України задає порядок денний виборчої кампанії, а також формує принциповий відрив від найближчих політичних конкурентів.

Підходи ЄС до застосування санкцій проти Росії є незмінними, - Могеріні

26 вересня, 12:32 • Політика

ЄС залишається на позиціях повної та безумовної підтримки суверенітету та територіальної цілісності України у міжнародно визнаних кордонах, а підходи ЄС до застосування санкцій проти Росії є незмінними.

Розвиток середнього класу та державна підтримка найменш захищених – Юлія Тимошенко про соціальну ринкову економіку

26 вересня, 12:05 • Суспільство

Соціальна ринкова економіка створить умови для гармонійного поєднання вільного підприємництва з інтересами суспільства, забезпечить розвиток малого та середнього бізнесу і гарантує допомогу громадянам, які її найбільше потребують.

Вадим Івченко: Новий курс Юлії Тимошенко – захистити фермерів

26 вересня, 11:33 • Суспільство

Запровадження Нового курсу України змінить ситуацію в аграрному секторі: монополії замінить чесна конкуренція, земля даватиметься тим, хто на ній працюватиме, запрацюють інвестиційні проекти, буде підтримка малим формам господарства, доступні дотації.