Архів новин

Оксфордська вакцина проти COVID-19 ефективна для людей будь-якого віку

28 жовтня, 21:15 • Суспільство

Клінічні випробування вакцини, розробленої Оксфордським університетом спільно з британо-шведською компанією AstraZeneca, підтвердили, що препарат викликає у людей похилого віку таку ж імунну відповідь, як і у молодих людей

На виконання рішення Конституційного суду: НАЗК закриває реєстр електронних декларацій

28 жовтня, 18:06 • Суспільство

Національне агентство з питань запобігання корупції о 18 годині 28 жовтня закриває реєстр електронних декларацій на виконання рішення Конституційного Суду.

Важлива перемога: У справі «скіфського золота» Україна домоглася відводу судді через його зв'язки з Росією

28 жовтня, 17:56 • Суспільство

Апеляційний суд в Амстердама задовольнив прохання України про відведення судді у справі про "скіфське золото", оскільки було доведено, що він пов'язаний з адвокатами кримських музеїв, а отже може бути упередженим.

Офіційний підсумок: Уряд назвав остаточні причини катастрофи літака Ан-26 на Харківщині

28 жовтня, 16:27 • Суспільство

Літак впав через збіг низки небезпечних факторів, однак головними причинами називають відсутність контролю з організації та виконання польотів та системні порушення виконання польотів.

Український кокус Конгресу закликав розширити санкції проти «Північного потоку - 2»

28 жовтня, 14:49 • Політика

Члени Українського кокусу Конгресу закликали лідерів Конгресу включити законопроєкт про розширення санкцій проти російського трубопроводу для доставки природного газу в Європу в Закон про асигнування на національну оборону 2021 року.

На Херсонщині Сили спеціальних операцій виявляли та знешкоджували диверсантів

28 жовтня, 14:12 • Суспільство

На Херсонщині тривають планові тренування підрозділів Сил спеціальних операцій Збройних Сил України зі складу угруповання військ, що несе бойову службу на межі з тимчасово окупованою територією АР Крим.