Архів новин

Трамп: дія рекомендацій по «соціальному дистанціюванню» продовжується до 30 квітня

30 березня, 08:38 • Суспільство

Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп подовжив дію федеральних рекомендацій, які радять громадянам залишатися вдома, ще на 30 днів, до кінця квітня, аби сповільнити поширення коронавірусної хвороби COVID-19.

Юлія Тимошенко: Під прикриттям епідемії влада провертає «аферу століття», віддаючи за безцінь українські чорноземи

29 березня, 23:12 • Суспільство

ВВ умовах пандемії та кризи, під прикриттям карантину, влада закритими кулуарними рішеннями намагається здати українську сільськогосподарську землю.

"Прозріння" президента Зеленського: скорочення зарплат чиновників та суддів, але грошей все рівно не вистачає

29 березня, 21:15 • Політика

Проєкт змін до Держбюджету України 2020 року був істотно перероблений після критики громадськості, заявив президент України Володимир Зеленський. Він також закликав депутатів ухвалити два закони, необхідні для отримання допомоги МВФ.

Український феномен? У нас найчастіше коронавірусом заражаються люди віком 31-40 років

29 березня, 19:56 • Суспільство

Новим коронавірусом в Україні найчастіше інфікуються особи віком від 31 до 40 років. Представники цієї вікової групи становлять 22 відсотки від загальної кількості інфікованих, повідомили в міністерстві охорони здоров'я.

І карантин не завадить: слідчі просять продовжити строки досудового слідства у справі Шеремета

29 березня, 17:15 • Суспільство

Слідчі Національної поліції просять Офіс генпрокурора продовжити строки досудового слідства у справі вбивства журналіста Павла Шеремета за підозрою Яні Дугарь, Юлії Кузьменко та Андрію Антоненку ще на два місяці - до червня 2020 року.