Архів новин

Що уряд завтра нам готує: Кабмін перейде на надзвичайний режим роботи через епідемічну ситуацію

07 серпня, 23:43 • Суспільство

Після нового антирекорду за кількістю інфікованих коронавірусом в Україні, Кабмін переходить на надзвичайний режим роботи. В суботу уряд проведе позачергове засідання.

Вбивчий шлях російського вантажу: у Туреччині відстежили рух судна із селітрою, котра вибухнула в Бейруті

07 серпня, 23:14 • Суспільство

Судно Rhosus із вантажем 2750 тонн аміачної селітри, вибух якої призвів до значних руйнувань у Бейруті та численних жертв, пройшло через Босфор уранці 2 липня 2013 року

Бейрут: протести, арешти та нова версія вибуху від влади

07 серпня, 17:21 • Суспільство

Групи протестувальників зібралися напередодні під будівлею парламенту Лівану з вимогою реформ. Недбальство місцевої влади, на їхню думку, і призвело до вибуху. Президент Лівану Мішель Аун заявив, що причини вибуху у Бейруті досі невідомі.

Цой замість баяну: у Білорусі заарештували на 10 діб діджеїв, які на офіційному заході Лукашенка включили пісню "Перемен"

07 серпня, 16:27 • Суспільство

Суд центрального району Мінська заарештував на 10 діб діджеїв Кирила Галанова та Владислава Соколовського, які під час "Дня відкритих дверей закладів додаткової освіти" ввімкнули пісню Віктора Цоя "Перемен".

Кримський "шпагат" українського прем'єра: Шмигаль вчергове заявив про готовність постачати воду в Крим

07 серпня, 15:49 • Суспільство

Український прем’єр-міністр Денис Шмигаль допускає можливість поставок прісної води з материкової частини України в анексований Крим у разі, як він висловився, гуманітарної катастрофи на півострові.

План Макрона: чи здатен він відродити і реформувати Ліван

07 серпня, 14:30 • Політика

Дестабілізація влади в Лівані може призвести не лише до боротьби угрупувань та кланів всередині країни, а й зовнішніх гравців за вплив, в тому числі з використанням прибічників всередині країни.