Архів новин

Сам собі сомельє: що треба знати прихильникам вина

15 грудня, 17:55 • Суспільство

Далеко не всі прихильники цього напою можуть похвалитися ідеальними знаннями і області історії виноробства, сервірування та дегустації вин. Отримати задоволення від хорошого вина можна і без звання сомельє-професіонала.

Зрада чи перемога: Китай і США призупинили торговельну війну

15 грудня, 17:15 • Політика

США і Китай домовилися про перемир'я в торговельній війні, яка за півтора року завдала світовій економіці збитків на сотні мільярдів доларів. Президент Дональд Трамп вважає проміжну міні-угоду тріумфом, його противники - капітуляцією.

Її Величність в четвер викладе план дій консерваторів по втіленню Brexit

15 грудня, 12:40 • Політика

Королева Британії викладе в четвер законодавчий порядок денний прем'єр-міністра Бориса Джонсона після його перемоги на виборах, включаючи обіцянку повернути законопроєкт про угоду про вихід з ЄС у парламент до Різдва.

Бій мишей та танець пінгвінів: найкращі фото диких тварин 2019 року (ФОТО)

15 грудня, 12:01 • Культура

Лондонський музей природознавства проводить конкурс на найкращу фотографію тварин. Куратори обрали 25 найкращих, на їхній погляд, фотографій для конкурсу "Найкращий фотограф дикої природи (WPY 2019)" - народний вибір.

Так скільки нас розійшлось по світу: у Фінляндії більшість іноземних працівників приїхали з України

15 грудня, 09:06 • Економіка

Більшість іноземних працівників прибуває до Фінляндії з України. За останні два роки українці обійшли естонців за кількістю трудових мігрантів у Фінляндії.