Архів новин

Рішення Арбітражного трибуналу ООН з морського права: Зеркаль задоволена

26 лютого, 07:35 • Політика

Колишня заступниця глави МЗС і кураторка кількох міжнародних процесів "Україна проти Росії" Олена Зеркаль вважає рішення Арбітражного трибуналу ООН з морського права цілком задовільним для України.

Протриматись до літа: як світ готується до пандемії

26 лютого, 01:12 • Суспільство

Попри безпрецедентні карантинні заходи по всьому світі, уникнути пандемії коронавірусу буде вкрай важко, констатують епідеміологи. Що це означає і чи дійсно новий вірус такий страшний, щоб панікувати?

Закон про люстрацію сам потрапив під "люстрацію": Україна програла апеляцію

25 лютого, 21:15 • Суспільство

Велика палата ЄСПЛ відмовилась задовольнити апеляцію української влади у справі "Полях та інші проти України". Таким чином, суд підтвердив, що закон про люстрацію в Україні порушує права людини.

Варіант "В": 25 років тюрми і госпіталізація Вайнштейна

25 лютого, 19:55 • Суспільство

Скандального американського продюсера Харві Вайнштейна екстрено госпіталізували після того, як суд присяжних в Нью-Йорку визнав його винним за двома пунктами у справі про сексуальне насильство.

"Був в Італії? Працюй вдома!"

25 лютого, 19:15 • Суспільство

Європарламент рекомендував своїм співробітникам "залишатися вдома в самоізоляції". Це стосується тих співробітників, які протягом останніх 14 днів перебували на півночі Італії - регіоні, де виявили спалах коронавірусу.

Грунтовна робота про коронавірус: наскільки дійсно небезпечний цей новий вірус

25 лютого, 18:35 • Суспільство

У Китаї опубліковані результати найбільшої наукової роботи про коронавірус з початку спалаху захворювання. Хто переважно стає жертвами COVID-19 і чому до нових цифр потрібно ставитися з обережністю?