Архів новин

Вакцина від коронавірусу, ймовірно, не буде високоефективною, - головний інфекціоніст США

08 серпня, 23:50 • Суспільство

Науковці сподіваються розробити вакцину від нового коронавірусу, яка б мала ефективність 65-75%, однак вакцина ефективністю 50% також допоможе подолати пандемію.

ЦВК визначила громади, де у жовтні не проводитимуть місцеві вибори

08 серпня, 22:55 • Суспільство

Центральна виборча комісія затвердила територіальні громади у Донецькі та Луганській областях, на території яких неможливо буде 25 жовтня 2020 року провести перші місцеві вибори, відповідно до нового поділу на райони.

Автомобілісти знову організували акцію солідарності у центрі Мінська. Солідарних пішоходів затримує ОМОН (ФОТО, ВІДЕО)

08 серпня, 21:20 • Суспільство

8 серпня о 19 годині вечора автомобілісти знову організували акцію солідарності у Мінську: вони почали гучно гудітита показувати білі браслети на руках. До акції приєдналися пішоходи. Їх затримав ОМОН.

В Бейруті знову неспокійно: тисячі людей вийшли на акції протесту

08 серпня, 18:59 • Суспільство

Тисячі людей зібралися в суботу, 8 серпня, на площі в центрі Бейруту, щоб вшанувати пам'ять загиблих під час вибухів у порту 4 серпня. Присутні також засудили політичні еліти, на які вони поклали відповідальність за трагедію.

Маски в спеку: прості поради для коронавірусного літа

08 серпня, 15:59 • Суспільство

Один-два тижні екстремально високих температур, коли молодь освіжається в міських фонтанах, а літнім і хворим людям лікарі радять менше часу проводити на вулиці, трапляються щоліта. Цього року справу погіршує Covid-19.

Вибори в Білорусі: Спостерігачі, яких не пускають на виборчі дільниці, спостерігають з-під шкільного паркану або в бінокль

08 серпня, 14:53 • Політика

Незалежним спостерігачам заборонено входити до ряду виборчих дільниць Білорусі під час дострокового голосування. Деякі з них вирішили залишитися під дільницями для голосування та підрахувати явку.