Архів новин

24 листопада. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

24 листопада, 00:10 • Політика

16 років тому, в сніговий 24-й листопадовий день ЦВК оголосила переможцем виборів президента України В.Януковича. Протокол не підписали А.Магера, Р.Князевич та Я.Давидович, а О.Чупахін заявив, що документ "не відповідає волевиявленню українського народу".

За найближчі три з половиною місяці у Європі від COVID-19 можуть померти ще 700 тисяч людей - ВООЗ

23 листопада, 22:05 • Суспільство

Число померлих від коронавірусної інфекції COVID-19 у європейському регіоні до березня наступного року - другої річниці від початку пандемії - може сягнути 2 мільйонів 200 тисяч

Приватизація землі зелених часів : здійснено спробу захоплення держмайна на понад 4,2 млрд грн

23 листопада, 21:25 • Економіка

Служба безпеки України запобігла масштабній схемі з незаконного заволодіння гідротехнічними спорудами (ГТС) та земельними ділянками державної і комунальної форми власності у Києві та Київській області.

Нову тактику застосування «Байрактарів» та «Джавелінів» відпрацювали на полігоні «Широкий лан»

23 листопада, 20:58 • Суспільство

У рамках підбиття підсумків діяльності Збройних Сил України за 2021 рік відбулось інструкторсько-методичне заняття із застосуванням розвідувально-ударних комплексів «Байрактар» та протитанкових ракетних комплексів «Джавелін».

ЄС готує заходи проти компаній, що займаються незаконним перевезенням мігрантів

23 листопада, 19:08 • Політика

У відповідь на дії Мінська Єврокомісія запропонувала проєкт регламенту, який дасть можливість запроваджувати санкції проти транспортних компаній, що сприяють незаконному перевезенню мігрантів до ЄС.