Архів новин

Діючий голова ОБСЄ вперше поїхав на Донбас

22 січня, 12:20 • Суспільство

Командування Об'єднаних сил звернуло увагу нового очільника на необхідність запровадження моніторингу спостерігачів ОБСЄ у вечірній та нічний час, адже саме у темну пору доби противник найбільше порушує режим тиші.

Єдність нам сьогодні потрібна, як ніколи – Юлія Тимошенко привітала українців із Днем Соборності

22 січня, 12:02 • Суспільство

У час, коли українська держава веде велику й священну боротьбу за істинну незалежність, ціною життів своїх воїнів, найкращих своїх синів і дочок, нам як ніколи необхідний патріотизм, справжня самопожертва і високі ідеали.

«Захисник Європи 2020»: Сполучені Штати готують найбільшу передислокацію військовослужбовців

22 січня, 10:20 • Суспільство

Під час навчань «Захисник Європи 2020», що відбудуться вже за кілька тижнів, Сполучені Штати здійснять передислокацію в Європу зі своєї території контингенту чисельністю 200 тисяч військовослужбовців, що є найбільшим розгортанням американських військ.

Юлія Тимошенко: Владу потрібно очистити від маріонеток міжнародних фінансових спекулянтів – «Батьківщина» готує закон про запобігання лобізму

22 січня, 09:52 • Суспільство

Щоб влада працювала в інтересах звичайних українців, треба звільнитися від накинутого країні зовнішнього управління. Серед кроків, які пропонує для цього «Батьківщина», – закон про запобігання лобізму, подібний до американського FARA.

Віце-прем'єр-міністр відверто про Раду Асоціації з ЄС

22 січня, 08:30 • Політика

Серед пріоритетних тем засідання Ради асоціації Україна-ЄС у Брюсселі наступного тижня буде обговорюватися участь України у новій ініціативі Європейської комісії - Європейській зеленій угоді, актуалізація Угоди про асоціацію України та ЄС.