Архів новин

Як вмістити 500 років жіночих портретів у три хвилини (ВІДЕО)

13 липня, 23:02 • Культура

Американський митець Філіпп Скотт Джонсон дає друге життя витворам мистецтва за допомогою цифрових технологій. Один з його проектів, який розбивається на так звані підпроекти за хронологією і жанрами, - "500 років жіночих портретів у західному мистецтві".

Винуваті без підтвердження вини - "сліпа" італійська Феміда продовжує спектакль

13 липня, 22:30 • Суспільство

У п'ятницю, 12 липня, суд італійського міста Павія засудив до 24 років ув'язнення українського нацгвардійця Віталія Марківа за звинуваченням у вбивстві італіського журналіста на Донбасі. В Україну повернувся екс-колега Марківа.

Біблійна знахідка: знайдено руїни схованки царя Давида

13 липня, 22:02 • Суспільство

Археологи з Ізраїлю та Австралії знайшли руїни стародавнього міста Ціклаг, в якому, згідно з Біблією, цар Давид рятувався від царя Іудеї Саула і заснував там базу для військових походів на сусідні поселення.

Юлія Тимошенко: «Ощадбанк» нахабно приватизують просто на очах народу і нового президента

13 липня, 21:29 • Економіка

Сьогодні ми бачимо, як кланова система намагається «перемолоти» та підпорядкувати собі нову владу. І якщо президент Зеленський не зможе змінити кредитно-фінансову політику держави, це означатиме, що стара система його перемогла.

Безвіз з Північною Македонією став реальністю на постійній основі

13 липня, 19:32 • Політика

Посол України в Північній Македонії Наталія Задорожнюк підписала з міністром закордонних справ Північної Македонії Ніколою Дімітровим угоду про безвізовий режим між двома країнами, який діятиме на постійній основі.