Архів новин

Болтон виступив з критикою зовнішньої політики свого колишнього шефа

19 вересня, 18:34 • Політика

Болтон заявив, що будь-які переговори з КНДР і Іраном "приречені на провал". За його словами, все, чого хочуть північнокорейці і іранці, - це обговорити ослаблення санкцій проти них для підтримки їх економік.

«Антонов» представляє літаки на стамбульській виставці Teknofest-2019 (ФОТО)

19 вересня, 17:15 • Економіка

Середній транспортний літак Ан-178 представлено на демонстраційному майданчику на виставці авіаційної та аерокосмічної техніки Teknofest-2019 у Стамбулі, де очікують цього року 1 млн відвідувачів.

«Батьківщина» не підтримала закон про прокуратуру через відсутність в ньому ключових правок

19 вересня, 15:20 • Політика

«Батьківщина» підтримала законопроєкт щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури (№1032) лише у першому читанні. Фракція не голосувала за документ у цілому, адже до нього не були включені важливі правки

Парламент реформував ГПУ в Офіс генпрокурора - законність запанує у країні (ВІДЕО)

19 вересня, 13:19 • Суспільство

Верховна Рада ухвалила в другому читанні президентський законопроект №1032 про ліквідацію Генеральної прокуратури і зміни її на Офіс генерального прокурора. За реформу органів прокуратури проголосували 259 народних депутатів.

«Батьківщина» підтримала запобігання впливу держави-агресора на медіа-простір (ВІДЕО)

19 вересня, 11:59 • Політика

«Батьківщина» підтримала у першому читанні законопроєкт про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прозорості власності провайдерів програмної послуги багатоканальних цифрових ефірних телемереж із загальнонаціональним покриттям (№2035).

"Балканський потік" готується постачати газ в обхід України

19 вересня, 10:40 • Економіка

У Болгарії мають збудувати газопровід "Балканський потік", що постачатиме газ з Туреччини до кордону Болгарії з Сербією. Таким чином Росія планує прокачувати газ з "Турецького потоку" до Європи в обхід України