Архів новин

Конкуренти колумбійського картелю: поліція накрила український наркосиндикат

27 листопада 2019, 01:12 • Суспільство

Нацполіція заявила про проведення масштабної спецоперації, в рамках якої вже вдалося затримати 19-х людей і вилучити наркотичних речовин на 25 мільйонів гривень. Участь в операції взяли майже півтисячі правоохоронців.

Громадський борець з хабарництвом погорів на хабарі

26 листопада 2019, 23:15 • Київ

Служба безпеки України викрила на отриманні хабара голову комітету з питань взаємодії з правоохоронними органами, корупції та законності Громадської ради при Київській міській держадміністрації.

Сенатор не розібрався: хто втрутився в сервер Демократичної партії

26 листопада 2019, 22:35 • Політика

Через день, після того, як в інтерв'ю FoxNews сенатор США Джон Кеннеді заявив, що він не знає хто стоїть за хакерським нападом на сервер Демократичної партії в 2016 році - Україна, чи Росія - він взяв назад свій коментар.

Традиції спорту в РФ базуються на "обвесе, обмере и отраве"

26 листопада 2019, 21:55 • Спорт

Міжнародний олімпійський комітет вважає, що відповідальність за маніпуляції даними Московської антидопінгової лабораторії лежить на російській владі та виступає за допуск "чистих" російських спортсменів до Олімпіади.

Турбогальмо: У найкращому варіанті розслідування у справах Майдану відновляться у другій половині січня — адвокатка

26 листопада 2019, 21:15 • Суспільство

Адвокатка родин Героїв Небесної сотні Євгенія Закревська заявила, що навіть якщо депутати проголосують за правку для розслідування справ Майдану 3 грудня, самі розслідування зможуть відновитися лише у другій половині січня 2020 року.

Правосуддя перемагає у справах колишніх керівників компартії Чехії

26 листопада 2019, 19:55 • Суспільство

Управління поліції Чехії, відповідальне за розслідування злочинів комуністів, ініціювало переслідування колишнього генсека Комуністичної партії Чехії Мілоша Якеша, колишнього прем'єр-міністра Любомира Строгала та ексглави МВС Вратіслава Вайнара.

"Космічні" контракти з РФ і астрономічні збитки - звинувачення керівництву EuRoPol GAZ

26 листопада 2019, 18:35 • Політика

У Польщі затримано трьох колишніх членів правління компанії EuRoPol GAZ, яких звинувачують в укладенні невигідних контрактів на поставку російського газу і "астрономічних збитках" компанії

Прожитковий мінімум використовують для стримування зростання соцвитрат, - експерт (ВІДЕО)

26 листопада 2019, 18:20 • Політика

Встановлений українським законодавством прожитковий мінімум для населення перетворився в інструмент верстання бюджету і використовується для стримування зростання соціальних витрат.

Правозахисники презентували дорожню карту правосуддя перехідного періоду в умовах збройного конфлікту (ВІДЕО)

26 листопада 2019, 17:30 • Політика

Кінцевою метою перехідного правосуддя в Україні є впровадження міжнародних стандартів забезпечення справедливості для жертв через покарання винних та репарації жертвам, зменшення випадків безкарності та гарантії не повторення.