Архів новин

ВТрО мають стати «мотивованою компонентою» ЗСУ, - В.Бадрак (ВІДЕО)

07 листопада, 14:04 • Суспільство

Розвиток, посилення і належне фінансування підрозділів військової територіальної оборони в Україні дозволить створити «мотивовану компоненту» Збройних Сил України, і таким чином здійснити перехід від армії радянського типу до армії майбутнього.

Європтимісти Великої Британії об'єднаються напередодні дострокових вибооів

07 листопада, 13:20 • Політика

Три британські проєвропейські партії домовилися про виборчий пакт, погодившись не виступати один проти одного в десятках регіонів на дострокових виборах до парламенту 12 грудня.

Безпекова допомога Україні - лише в обмін на розслідування, якого хотів Трамп, - свідчення Тейлора

07 листопада, 12:02 • Політика

Тимчасово повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор заявив американським законодавцям, що надання Україні безпекової допомоги прямо пов'язувалось адміністрацією США із початком в Україні розслідування щодо компанії Burisma.

Шпигуни у Twitter: двох ексспівробітників компанії звинуватили у шпигунстві

07 листопада, 10:58 • Суспільство

Міністерство юстиції США звинуватило двох колишніх співробітників Twitter у шпигуванні на користь Саудівської Аравії. Їм закидають шпигування за критиками королівства та отриманні доступу до їхніх даних у соцмережі.

Президент подякував Курту Волкеру за оцінку розслідування Конгресу США - Полювання на відьом!

07 листопада, 07:40 • Суспільство

Трамп високо оцінив свідчення колишнього спецпредставника Держдепу з питань України Курта Волкера, стенограму яких оприлюднили комітети Конгресу США у вівторок.