Архів новин

Кабмін скромно замовчує переговори по ПриваБанку

17 вересня, 19:13 • Економіка

Кабінет міністрів не веде ніяких переговорів про компроміс у справі ПриватБанку, в якому минулого тижня пройшли обшуки. Про це у вівторок, 17 вересня, написав прем'єр-міністр Олексій Гончарук на своїй сторінці в Facebook.

«Rapid Trident-2019»: відбулося спільне навчання об’єднаного українсько-американського підрозділу

17 вересня, 18:35 • Суспільство

На території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулось спільне навчання з бойовою стрільбою, та маневром артилерійським вогнем об'єднаного українсько-американського під

Будемо з газом:"Нафтогаз" домовився про постачання блакитного палива до України

17 вересня, 15:31 • Економіка

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" підписала угоду з великим міжнародним трейдером на гарантовані фізичні поставки близько 450 мільйонів кубометрів газу в I кварталі 2020 року.

Антимонопольний комітет зацікавився послугою від Нафтогазу

17 вересня, 12:59 • Економіка

Антимонопольний комітет України проаналізував послугу «газовий запас» Нафтогазу, за допомогою якої споживачі можуть закупити на зиму газ за літніми цінами, та дійшов висновку, що Нафтогаз не розкриває всієї правдивої інформації про цю послугу.

Вирішальний день для Нетаньяху: ізраїльтяни вперше повторно обирають Кнесет

17 вересня, 12:19 • Суспільство

Уперше з часу проголошення держави Ізраїль ізраїльтяни повторно обирають Кнесет. Ці парламентські вибори - доленосні для нинішнього прем'єр-міністра Біньяміна Нетаньяху.