Архів новин

В Німеччині українські десантники відпрацювали дії під час нештатних ситуацій

27 вересня, 14:35 • Суспільство

На навчаннях «Saber Junction - 2019» військовослужбовці 13-го окремого десантно-штурмового батальйону 95-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України тренують навички щодо знання безпечного режиму у разі перекидання бронемашини типу Humvee.

Юлія Тимошенко. Круглий стіл з обговорення питань продажу землі (наживо)

27 вересня, 12:00 • Суспільство

За ініціативи лідера фракції «Батьківщина» Юлії Тимошенко у Верховній Раді відбувається Загальнонаціональний круглий стіл з обговорення питання продажу сільськогосподарської землі.

У МВФ незадоволені економічним зростанням України

27 вересня, 11:40 • Економіка

У місії Міжнародного валютного фонду назвали недостатнім економічне зростання в Україні. Його стримують слабке бізнес-середовище, корупція, олігархи та недоліки законодавчої бази. Місія почала обговорення нової програми.

Престижна європейська премія включила «ГогольFest» у топ-5 фестивалів Європи

27 вересня, 10:59 • Культура

Мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва «ГогольFest» став одним із переможців престижної європейської премії EFFE Awards 2019-2020. Церемонія нагородження фестивалів-лауреатів відбулася 26 вересня у Брюселі.

Опалювальний сезон в деяких регіонах під загрозою зриву - Нафтогаз

27 вересня, 09:40 • Економіка

НАК «Нафтогаз України» оприлюднив список із 116 виробників тепла, які не виконують вимог законодавства щодо мінімального рівня розрахунків для отримання газу на пільгових умовах (відповідно до положення про покладання спеціальних обов'язків (ПСО).

Пентагон зміцнить обороноздатність Саудівської Аравії за допомогою ЗРК Patriot і військових

27 вересня, 08:59 • Суспільство

Американські військові та озброєння повинні зміцнити обороноздатність Саудівської Аравії, заявили в Пентагоні. Раніше Вашингтон, Ер-Ріяд і деякі країни ЄС назвали Тегеран причетним до атак на саудівські НПЗ.

Понад половина українців не схвалює продаж землі – КМІС

27 вересня, 08:20 • Економіка

Понад половина українців (52%) не підтримують скасування мораторію на продаж землі, повідомив 26 вересня Київський міжнародний інститут соціології за даними проведеного ним із 16 до 19 вересня опитування.