Архів новин

Через нові документи про затримку допомоги Україні в США наполягають на допиті свідків у Сенаті

23 грудня 2019, 12:40 • Політика

Лідер демократів у Сенаті США Чак Шумер заявляє, що оприлюднене листування про затримку американської військової допомоги Україні підкреслює необхідність допиту свідків у судовому розгляді справи про імпічмент президента Дональда Трампа в Сенаті.

В НАТО прагнуть діалогу з Кремлем, але готуються до військових навчань

23 грудня 2019, 11:20 • Політика

Генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Єнс Столтенберг заявив, що готовий зустрітися з президентом Росії Володимиром Путіним, якщо для такої зустрічі "буде правильний контекст".

Президент Туреччини погрожує ЄС повторенням міграційної кризи 2015 року

23 грудня 2019, 09:40 • Суспільство

Туреччина не може впоратися з новою хвилею біженців із Сирії, заявив президент Реджеп Таїп Ердоган. За його словами, країни ЄС відчують вплив цієї хвилі, якщо насильство на північному заході Сирії не буде припинено.

Щоб зупинити санкції проти РФ, у Берліні вигадали неіснуючу угоду

23 грудня 2019, 08:36 • Політика

Незадовго до підписання президентом США закону, який передбачає введення санкцій проти компаній, які беруть участь у спорудженні російських газопроводів, офіційний Берлін намагався запобігти цьому кроку, надаючи не зовсім правдиву інформацію.

Схоже, про олімпійські медалі Токіо-2020 можна забути: спортивні федерації України звернулись до Зеленського

23 грудня 2019, 07:01 • Спорт

Президенти спортивних федерацій України з олімпійських видів спорту звернулися до президента України Володимира Зеленського через те, що припинили виділяти кошти для фінансування Національних спортивних федерацій з олімпійських видів спорту.

Недовіра до Комуністичної партії Китаю виводить людей на вулиці Гонконгу

22 грудня 2019, 23:15 • Суспільство

Протестувальники, які вийшли на захист мусульманської меншини Китаю, намагалися спалити прапор КНР. Поліцейські застосували проти них перцевий спрей та погрожували вогнепальною зброєю.