Архів новин

До реваншу проросійських сил призвела безкарність влади, - О.Березюк (ВІДЕО)

03 вересня, 17:52 • Політика

Попри ініціативу влади щодо розірвання Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією, орієнтовані на Росію сили контролюють українські медіа, газову галузь і інші важливі стратегічні напрямки життя країни.

Експерт розповів наскільки подорожчають маршрутки в столиці (ВІДЕО)

03 вересня, 17:03 • Суспільство

Об'єктивно вартість проїзду у маршрутних таксі Києва може зрости на 50-60 копійок. Інше питання, що найімовірніше представники столичних перевізників якщо і підвищать ціну для пасажирів, то «десь у середньому на одну гривню»

Слава героям боротьби з СРСР! Що в Україні, що в Естонії!

03 вересня, 16:06 • Суспільство

Естонська консервативна народна партія (EKRE) організувала на кладовищі в Лихула пам'ятний день, приурочений знесенню 14 років тому монумента естонським борцям проти СРСР у ході Другої світової війни.

Юлія Тимошенко: Оточення Порошенка готує масштабну оборудку з газовими родовищами (ВІДЕО)

03 вересня, 15:04 • Економіка

Юлія Тимошенко попередила про масштабну корупційну оборудку, яку запланувала оточення президента Петра Порошенка з розвіданими за народний кошт газовими родовищами.

Юлія Тимошенко закликала кандидатів у президенти підписати Меморандум про європейську інтеграцію

03 вересня, 13:05 • Політика

Юлія Тимошенко закликала всіх кандидатів у президенти та лідерів фракцій підписати Меморандум щодо незмінності європейського та євроатлантичного вибору, протидії російській агресії та відновлення територіальної цілісності України.