Архів новин

Ексзаступник міністра економічного розвитку і торгівлі з подільниками крав багато і зі смаком

23 жовтня, 01:15 • Політика

Авансовий платіж у розмірі понад $8,2 млн був переведений на рахунки фіктивних офшорних підприємств і привласнений учасниками схеми. Натомість іноземна компанія обладнання в Україну не постачала"

"Тракторні" протести з Нідерландів дісталися Німеччини

22 жовтня, 22:35 • Економіка

Приводом для протесту стало, за словами фермерів, накопичення нових правил, що стосуються, зокрема, використання гною і утримання тварин. Фермери кажуть, що вони не можуть йти в ногу з усіма цими заходами.

У Ахметовському ДТЕК фінансування "чистої" енергії буде здійснюватися через "зелені" облігації

22 жовтня, 21:55 • Економіка

Енергетична компанія Ріната Ахметова DTEK Renewables B.V., розглядає можливість випуску "зелених" облігацій і вже пройшла попередню експертизу компанії Sustainalytics.

Повітряна тривога над Південною Кореєю

22 жовтня, 19:55 • Суспільство

Південна Корея заявила про вторгнення шести російських військових літаків у зону ідентифікації протиповітряної оборони країни. На перехоплення російських літаків були спрямовані винищувачі F-15K ВПС Південної Кореї.

Ще один виробник цигарок відкликає оплачений акциз - все через зп № 1049

22 жовтня, 19:15 • Економіка

Компанія JTI Україна подала заяву до Державної фіскальної служби щодо повернення сплаченого акцизного податку на 350 мільйонів гривень у зв'язку з підтримкою парламентом законопректу №1049.

Експерт: У Зеленського нема парламентського ядра (ВІДЕО)

22 жовтня, 17:15 • Політика

Президентська монобільшість «Слуги народу» у Верховній Раді лише прикривається Володимиром Зеленським. А насправді народні депутати цієї фракції представляють інтереси різних впливових груп.

У Зеленського є місяць-півтора аби уникнути розколу «Слуги народу», - політтехнолог (ВІДЕО)

22 жовтня, 15:25 • Суспільство

З середині «Слуги народу» має місце криза довіри та відносин між народними депутатами, які представляють різні групи впливу, втім слухи про ймовірний розкол фракції - поки завчасні.