Архів новин

Вихор "Україногейту" затягує Керівника посольства США в Україні

13 жовтня, 09:40 • Політика

Палата Представників Конгресу США викликала для дачі свідчень Вільяма Тейлора, тимчасово повіреного у справах США в Україні. Конгресмени хочуть заслухати його свідчення в рамках розслідувань щодо імпічменту Дональда Трампа.

"Мінський процес" губиться в перипетіях "нормандського формату"

13 жовтня, 08:19 • Політика

Часу для досягнення домовленостей щодо врегулювання ситуації на Донбасі залишається все менше, заявив очільник українського МЗС Вадим Пристайко. Якщо це не вдасться, треба визнати безрезультатність "мінського процесу".

Новий вимір світу: як виглядають усі продані пластикові пляшки, якщо зібрати їх разом

13 жовтня, 07:39 • Суспільство

Саймон Скарр та Марко Ернандес із Reuters створили 3D-модель, яка б ілюструвала простий мисленнєвий експеримент: як би виглядали наслідки опадів з мільйона пляшок, що продаються щохвилини в світі.

Чи буде безвіз Канада - Україна покажуть вибори

13 жовтня, 07:01 • Суспільство

Опозиційна Нова демократична партія Канади закликає уряд запровадити безвіз для українців. Правляча Ліберальна партія Канади такожипідтримує можливе запровадження безвізового режиму подорожей для громадян України.

Переклад офіційного комюніке Елладської Церкви про визнання автокефалії ПЦУ

13 жовтня, 01:12 • Суспільство

Одна з найбільших Православних Церков світу офіційно підтвердила законність дій Вселенського Патріарха Варфоломія щодо надання автокефалії Православній Церкві України.

Технологія лазерного сканування відкрила величезну мережу давніх ферм майя

12 жовтня, 23:39 • Суспільство

У тропічних лісах Белізу вчені знайшли докази існування великої мережі давніх фермерських угідь майя, які налічують тисячі років. Для цього використовували лазерне сканування з борту літака, щоб зазирнути під густе листя.

Свідчення Йованович в Конгресі отримали високу оцінку колег

12 жовтня, 23:01 • Політика

Заява Йованович відповідала «гордим традиціям» дипломатичної служби США, переконаний президент Асоціації американської дипломатичної служби - організації, яка об'єднує американських дипломатів - Ерік Рубін.

З бізнесу за грати - черговий емігрант з України пішов стежкою поплічників адвоката Трампа

12 жовтня, 22:34 • Політика

Американського бізнесмена українського походження заарештували у Сан-Франциско. 46-річний Андрій Кукушкін фігурує в обвинуваченнях, висунутих прокурорами США проти Льва Парнаса та Ігоря Фрумана.

Таємниці стародавньої цивілізації в Саудівській Аравії розкривають за допомогою передових технологій

12 жовтня, 20:35 • Суспільство

У Саудівській Аравії проходить перше глибинне археологічне дослідження. Його мета - пролити світло на таємничу цивілізацію, яка колись мешкала на цих землях.