Архів новин

Незвичні бізнес-партнери: скільки заробляють коти-інфлюенсери на Інстаграмі (ВІДЕО)

20 жовтня, 10:19 • Суспільство

Сучасні технології створили безліч способів швидко розбагатіти. Для цього не обов'язково потрібні складні алгоритми, штучний інтелект та мільйонні інвестиції.

Тютюнові війни: Кабмін vs виробники цигарок - хто кого

20 жовтня, 08:20 • Економіка

Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов вважає, що тютюнові компанії, котрі працюють в Україні, шантажують уряд закриттям бізнесу з метою поліпшення умов.

Меркель та Путін поговорили про українські проблеми без України

20 жовтня, 07:02 • Політика

Серед тем телефонної розмови між канцлеркою ФРН Анґелою Меркель та президентом РФ Володимиром Путіним - майбутній саміт "нормандської четвірки" та транзит газу Україною, кажуть у Берліні.

Джекі Чан та танці з кулеметами: відкриття 7-х Всесвітніх Ігор серед військовослужбовців у Китаї (ФОТО, ВІДЕО)

20 жовтня, 01:12 • Спорт

Організатори подарували гостям захоплююче та неймовірне шоу за участю відомого актора Джекі Чана. Трибуни шаленіли, українці були в захваті, що кумир на боях і трюках якого зростали більшість присутніх спортсменів зійшов з екрану.

В Канаді багатотисячні протести зібрали Грету Тунберг з прихильниками та противниками

19 жовтня, 23:15 • Суспільство

Тисячі людей вийшли на екологічну акцію у канадській провінції Альберта, яка посідає третє місце у світі за обсягами нафтових запасів. Одночасно відбувся мітинг прихильників нафтової промисловості.

Вищий антикорупційний суд України пояснив "схуднення" розміру застави Гладковського

19 жовтня, 21:54 • Суспільство

ВАКС пояснив, що розмір передбаченої для арештованого колишнього першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського відповідає завданим через його діяльність збиткам.