Архів новин

Екс-спікер парламенту Великої Британії Джон Беркоу розповів про помилку Brexit

06 листопада, 23:15 • Політика

Через кілька днів після того, як спікер парламенту і член консервативної партії Великої Британії Джон Беркоу залишив посаду, він заявив, що Brexit є найбільшою помилкою Англії після другої світової війни.

В Пентагоні визначили перелік країн, які можуть втрутитись у Вибори-2020

06 листопада, 22:35 • Політика

У США відразу кілька державних відомств, включаючи Пентагон опублікували спільну заяву, в якій говориться, що РФ, Китай та Іран можуть спробувати втрутитися в президентські вибори 2020 року

Довга історія взаємовідносин президентів України та США, з залученням інших осіб

06 листопада, 21:15 • Суспільство

У вівторок, 5 листопада, в США оприлюднили стенограми свідчень американського посла в ЄС Гордона Сондленда та екс-спецпредставника США в Україні Курта Волкера.

Британська виборча кампанія увійшла в активну фазу обопільних звинувачень (ФОТО)

06 листопада, 19:55 • Політика

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон почав виборчу кампанію консерваторів з порівняння лідера "Лейбористської партії" Джеремі Корбіна зі Сталіним через його "ненависть" до багатих людей.

Вбивства, позбавлення волі, катування та зникнення, - експерти про порушення прав людей в Криму (ВІДЕО)

06 листопада, 19:20 • Політика

Вплив російської військової присутності в українському Криму на ситуацію з правами людини є очевидним: вбивства, позбавлення волі, катування та насильницькі зникнення за політичними мотивами.

Політичні міркування завадили Держдепу захистити посла Йованович

06 листопада, 18:35 • Суспільство

Третій за рангом посадовець Державного департаменту США, заступник Держсекретаря з політичних питань Девід Гейл планує виступити в середу зі свідченнями перед комітетами Конгресу США, що проводять розслідування в рамках процедури імпічменту президента.

Економіст про Держбюджет-2020: Як мінімум - не соціальний (ВІДЕО)

06 листопада, 16:00 • Політика

Урядовий проект бюджету на 2020 рік є повною ксерокопією цьогорічного головного фінансового документу країни. Водночас, реальної децентралізації у бюджеті як не було, так і немає надалі.