Архів новин

До 30-і річниці Незалежності Украіни асоціація Child.ua провела всеукраінський конкурс малюнків «Украіна очима дітей»

24 серпня, 10:21 • Суспільство

Асоціація «Child.ua» до 30-ї річниці Незалежності України провела Всеукраїнський конкурс малюнків «Україна очима дітей», метою якого стало привернення уваги суспільства до дітей з аутизмом і розвиток їх творчих здібностей. ⠀

У рейтингу найбезпечніших міст світу змінився лідер

24 серпня, 09:35 • Суспільство

Копенгаген очолив рейтинг 60 найбезпечніших міст світу, який складають аналітики The Economist Intelligence Unit. Рейтинг публікується кожні два роки з 2015-го, і до цього часу кожен раз його лідером ставав Токіо.

Кримська платформа допоможе ізолювати тих, хто підтримує незаконну анексію – Джордж Кент

24 серпня, 07:39 • Суспільство

Міжнародна спільнота має знайти спосіб через Кримську платформу ізолювати, маргіналізувати та застосовувати санкції до тих країн, громадян чи компаній, які підтримують незаконну анексію Криму Росією.

Юлія Тимошенко: Українці мають взяти долю країни у власні руки

24 серпня, 06:45 • Суспільство

Боротьба з олігархами, деофшоризація, створення рівних правил для всіх стануть реальністю, коли українці усвідомлять, що від кожного їхнього вибору залежить майбутнє країни та її курс розвитку.

Тризуби та Sveriges flagga: Хто ще має синьо-жовті прапори і що вони означають

24 серпня, 00:35 • Суспільство

Синьо-жовтий прапор супроводжував українців протягом довгої історії і став державним прапором після здобуття Незалежності. А хто ще уподобав собі синьо-жовту сполуку як національного чи регіонального стяга?