Архів новин

Стратегія «однієї дози», квітковий пилок та «британський» штам - огляд наукових статей про коронавірус

18 березня, 00:36 • Суспільство

В якому разі щеплення лише однією дозою вакцини позитивно вплине на перебіг пандемії та як пилок впливає на кількість нових інфікувань, характеристики пового штаму?

І на Марсі будуть яблуні цвісти? На МКС виявили нові бактерії, які можуть допомогти вирощувати рослини

17 березня, 23:26 • Суспільство

Три нововиявлені види бактерій належать до метилобактерій. Вони сприяють росту рослин та допомагають рослинам долати патогени і тому можуть стати в нагоді при освоєнні Марса.

Постпред Німеччини в ООН відреагував на російське засідання щодо Криму

17 березня, 22:55 • Політика

Постпред Німеччини в ООН Крістоф Хойсген заявив, що під час скликаного 17 березня Росією неформального засідання Ради Безпеки ООН щодо Криму «може скластися враження, що це Україна завоювала Росію, а не навпаки».

Коронавірус: Київ без футболу та з можливими новими обмеженнями

17 березня, 22:24 • Київ

Комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій заборонила доступ глядачів на стадіони в Києві під час проведення футбольних матчів через складну ситуацію з новими зараженнями коронавірусів.

Обмежити доступ за одну годину: в ЄС прийняли постанову про боротьбу з терорристичним контентом онлайн

17 березня, 21:54 • Суспільство

У Брюсселі затвердили, що інтернет-платформи повинні будуть протягом години видаляти контент, визнаний терористичним. Нові правила вступлять в силу в 2022 році.

Слідство у справі "Харківських угод": до підготовки та підписання причетні ексміністри, голови СБУ, Прикордонної і Митної служб – ЗМІ

17 березня, 21:15 • Суспільство

Проєкт узгоджували поспіхом і буквально «на коліні», на всіх основних документах стоїть одна дата - підписання цих домовленостей.

Переговори в ТКГ у глухому куті: до засідання знову намагались долучити «експертку» бойовиків

17 березня, 20:34 • Суспільство

Українська делегація у Тристоронній контактній групі вийшла з кімнати переговорів через «експертку» Майю Пирогову, яку окупанти привели з собою на засідання.

США запровадили нові санкції щодо Росії, Кремль у відповідь відкликав посла з Вашингтону

17 березня, 19:55 • Суспільство

Міністерство торгівлі США розширить обмеження щодо експорту та реекспорту до Росії товарів, торгівля якими контролюються із міркувань національної безпеки. Міністерство закордонних справ Росії викликало посла з Вашингтону для консультацій.

Сергій Євтушок: Дайте можливість медпрацівникам лікувати пацієнтів, а не шукати кращої долі закордоном

17 березня, 18:37 • Політика

Народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок закликав Рівненську облраду знайти можливість профінансувати Дубенське відділення паліативної медицини, а прем’єр-міністра та міністра охорони здоров’я – звернути увагу на ситуацію.