Архів новин

У військовому госпіталі у Винниках, де нібито стався вибух, відновили постачання кисню

21 листопада 2020, 12:33 • Суспільство

Рятувальники допомогли відновити постачання кисню у Львівському обласному госпіталі інвалідів війни та репресованих у Винниках, - повідомляє обласне ДСНС.

Юлія Тимошенко у сьому річницю Майдану: Хто має гідність і свободу, інше обов’язково здобуде

21 листопада 2020, 12:02 • Суспільство

Сьогодні у нас свято… Нове свято, яке не призначене згори і не успадковане від далеких предків. Воно ще не має своїх усталених ритуалів, звичаїв та традицій.… «Пливе кача» через Майдан…

На алеї Героїв Небесної Сотні у Києві помолилися за полеглих під час Революції Гідності

21 листопада 2020, 11:50 • Суспільство

На алеї Героїв Небесної Сотні у Києві відбувся молебень та покладання квітів біля екуменічного храму архистратига Михаїла та українських новомучеників УГКЦ.

Поки Лукашенко керує країною, Світлана Алексієвич не бачить можливості повернутись до Білорусі

21 листопада 2020, 10:42 • Суспільство

Лауреатка Нобелівської премії Світлана Алексієвич не повернеться в Білорусь до відставки Олександра Лукашенка. При цьому вона вважає, що в західних країнах не розуміють, що відбувається в Білорусі.

Японський магазин завів собі робота, котрий перевіряє, чи носять клієнти маски (ВІДЕО)

21 листопада 2020, 09:58 • Суспільство

Японський магазин придбав спеціального робота для того, щоб він визначав дистанцію між покупцями й наявність у них масок. Робот ввічливо просить людей надягнути маску, якщо вона відсутня на обличчі.

"Марія" з Канади: У Києві відкрили найвідомішу у світі виставку про Голодомор (ФОТО)

21 листопада 2020, 09:25 • Культура

У Музеї Голодомору в Києві презентували виставку «Марія» канадської художниці українського походження Лесі Марущак, яка була представлена у 9 країнах світу, а нині з нагоди 87-их роковин пам'яті жертв Голодомору, її вперше привезли в Україну.

Юлія Тимошенко: Новообрані депутати «Батьківщини» у місцевих радах негайно включаться в роботу по захисту людей від КОВІДу

21 листопада 2020, 08:52 • Політика

Партія «Батьківщина» посіла друге місце на місцевих виборах та провела у ради різних рівнів 4205 депутатів. Ця команда без зволікань зосередиться на розв'язанні найнагальніших проблем людей, головною із яких сьогодні є епідемія коронавірусу.

Ключовий чинник підвищення інфляції у 2021 році криється у мінімальній зарплатні

21 листопада 2020, 08:10 • Економіка

За словами голови Національного банку України (НБУ) Кирила Шевченка, підвищення мінімальної зарплати буде одним із чинників, які впливатимуть на підвищення інфляції у 2021 році

Як змінилася свідомість південно-східних регіонів після Майдану. Пояснює доктор філософії

21 листопада 2020, 07:35 • Суспільство

Доктор філософських наук, професор, завідувач відділу філософії культури, етики і естетики Інституту філософії НАН України Євген Бистрицький вважає, що Майдан під час Революції гідності мав два вектори - проєвропейський і проукраїнський.