Архів новин

Юлія Тимошенко: Місцеві вибори – це оцінка дій влади та можливість змінити курс в інтересах звичайних людей

02 жовтня, 10:25 • Суспільство

Вибори 25-го жовтня будуть, по суті, великим референдумом про довіру владі, довіру президентові. Вони покажуть, чи задоволені люди роботою президента та його команди й тим курсом, яким він веде державу.

Що пішло не так: Трамп просить змінити модератора у другому турі дебатів з Байденом

02 жовтня, 08:47 • Суспільство

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп погодився взяти участь у другому раунді теледебатів з кандидатом від Демократичної партії Джо Байденом. Дебати відбудуться 15 жовтня в Маямі.

$1,6 трільйони з Brexit'ом вже залишили Великобританію

02 жовтня, 07:00 • Економіка

Фінкомпанії, що працюють у Великобританії, перевели близько 7,5 тис. співробітників в офіси в Євросоюзі і вивели з країни активи на суму понад £1,2 трлн ($1,6 трлн). Це пов'язано з Brexit, вважають експерти Ernst & Young (EY).

Врятувати рядового пляшконоса: Британські захисники природи виводять китів із акваторії військових навчань

01 жовтня, 23:19 • Суспільство

Екологічна організація "Британські дайвери-рятувальники морських тварин" (British Divers Marine Life Rescue) хоче змусити китів пляшконосів піти в океан з бухти Гер-Лох в Шотландії, де в суботу почнуться морські маневри сил НАТО.

В Естонії готові приступити до розвідки місця аварії порома "Естонія"

01 жовтня, 21:15 • Суспільство

В корпусі затонулого порома Естонія було кілька пробоїн. З такою сенсаційною заявою виступив радник глави МЗС Естонії Марк Луйк, який ще півроку тому отримав можливість ознайомитися з матеріалами резонансного документального фільму.