Архів новин

Європі слід навчитися мови сили - заявляє майбутня голова Єврокомісії

09 листопада, 16:01 • Суспільство

Європейський Союз має активніше брати участь у світовій політиці, вважає майбутня голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн. Вона також виступила за розширення ЄС і посилення захисту клімату.

Таке британське і таке кіно: Фестиваль «Нове британське кіно» вкотре пройде у Києві

09 листопада, 15:28 • Культура

Фестиваль Нове британське кіно – це серія прем’єрних кінопоказів, прес-конференцій і спецпроектів, присвячених найкращим новим фільмам Великої Британії. Вже оприлюднили програму.

Історичні дні в Німеччині: Берлінський мур відтворили у віртуальній реальності (ВІДЕО)

09 листопада, 14:19 • Суспільство

Падіння Берлінського муру 9 листопада 1989 року вважається кінцем "холодної війни" між диктатурою та демократією. А події, які передували цьому, нині видаються політичним детективом.

Україна дуже мало зробила для покоління людей після 1991-го року - екс-координатор санкцій у Держдепі

09 листопада, 13:39 • Суспільство

Україна разом з Вірменією та Грузією належить до країн колишнього СРСР, де демократична трансформація та вільний ринок мають найбільші шанси на успіх. Таку оцінку висловив колишній багаторічний американських дипломат Деніел Фрід.

Розведення військ біля Петрівського почалося

09 листопада, 12:39 • Суспільство

Українська сторона та бойовики самопроголошеної «ДНР» випустили білі ракети на знак готовності до розведення сил і засобів. Ведеться прямий ефір процесу розведення військ в районі населених пунктів Богданівка і Петрівське.

Лемківська церква: як відродилась втрачена перлина (ФОТО, ВІДЕО)

09 листопада, 11:40 • Суспільство

Українська дерев`яна архітектура найвищого рівня майстерності досягла у церковному будівництві. Протягом століть утворилися місцеві школи храмобудування: бойківська, лемківська, гуцульська, галицька, буковинська, волинська, придніпровська.

Шотландія: хоч самі, хоч в союзі з лейбористами аби досягнути незалежності

09 листопада, 11:00 • Суспільство

Шотландські націоналісти домагатимуться "прогресивного союзу" з опозиційною Лейбористською партією, якщо вибори наступного місяця призведуть до того, що ніхто не виграє одноосібної більшості, але партія хоче другого голосування за незалежність взамін.