Архів новин

До 1030-річчя Хрещення Русі-України: українські храми, захоплені московськими попами (ФОТО, ВІДЕО)

27 липня, 01:14 • Суспільство

Десятиліттями користуючись необмеженою підтримкою з боку світської влади, УПЦ МП займала панівне становище у переважній більшості обласних і районних центрів.

Сильний дощ, старі комунікації та приклад Берліну - київські чиновники виправдовують дощовий колапс у столиці

26 липня, 22:02 • Київ

Зливостоки в Києві працювали в четвер нормально, але не впоралися з тримісячною нормою опадів. Наразі проводиться службове розслідування у зв'язку з наслідками дощів, що виникли.

Греція звільнила 12 українських моряків із затриманого судна Mekong Spirit

26 липня, 21:30 • Суспільство

Більшість членів екіпажу контейнеровоза Mekong Spirit, затриманих грецькими прикордонниками у травні 2017 року за підозрою в контрабанді зброї, у п'ятницю, 27 липня, повертаються до Одеси.

Мігранти продовжують торувати маршрут до ЄС через кордон Іспанії з Марокко (ФОТО, ВІДЕО)

26 липня, 21:02 • Суспільство

Сотні мігрантів штурмували кордон в іспанській Сеуті, 150 постраждалих. Група з майже 600 нелегальних мігрантів штурмувала прикордонний паркан, що відділяє Марокко від іспанського анклаву Сеута.

Світ знає, що Крим - це Україна

26 липня, 20:01 • Політика

Державний департамент Сполучених Штатів Америки оприлюднив Декларацію щодо Криму. У історичній заяві Вашингтона йдеться, що позиція США залишається незмінною – територія Криму була незаконно окупована Росією, та є українською.

Чи прийде торгівельний мир на береги Атлантики?

26 липня, 18:34 • Економіка

Після переговорів у Вашингтоні у середу президент США Дональд Трамп та президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер оголосили: вони більше не будуть впроваджувати додаткові мита на торгівлю між Америкою та Європою і намагатимуться скасувати вже існуючі.

Попереду незабутня осінь - дорожчатиме все і навіть вода

26 липня, 18:30 • Економіка

Спочатку зросте ціна на газ для населення - це станеться 1 вересня на вимогу Міжнародного валютного фонду. Рідкий хлор, який виробляє приватне підприємство-монополіст, вже втричі піднявся у ціні і це невдовзі потягне за собою ціну на воду.