Архів новин

Неякісні медичні товари та маски з Китаю продовжують мандри Європою

29 березня, 14:09 • Суспільство

Близько 600 тисяч масок стандарту FFP2, переданих до лікарень у Нідерландах, були відкликані після випробувань, які показали, що вони не захищають обличчя або мають несправні фільтри.

Оновлено стандарти надання медичної допомоги при коронавірусі від МОЗ

29 березня, 11:46 • Суспільство

Міністерство охорони здоров’я України оновило стандарт надання медичної допомоги при захворюванні на коронавірус.Від 29 березня в Україні госпіталізуватимуть лише коронавірусних хворих у стані середньої тяжкості та тяжкому.

В режимі перезапуску: 7 способів перезарядити імунну систему

29 березня, 11:04 • Суспільство

Імунна система являє собою складну матрицю з клітин і систем, злагоджена робота яких захищає від хвороб. Чи поступитеся ви вірусам часто залежить від стану вашого тіла - стрес, втома й харчування відіграють важливу роль.

Оголошено новий часовий проміжок проведення Олімпійських ігор у Токіо

29 березня, 10:24 • Спорт

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) та японські організатори планують встановити нові часові межі для літніх Олімпійських ігор, повідомляють японські засоби інформації 29 березня.

Українські міста посилюють обмеження через коронавірус, в Києві каратимуть за порушення карантину

29 березня, 08:18 • Суспільство

У Києві каратимуть за недотримання карантину. Поліція обмежує в'їзд у Вінницю. Тим часом у Сумах починають діяти обмеження на прогулянки. А у Чернівецькій області вимагають ввести особливий режим в'їзду та виїзду.