Архів новин

Інфляція в Україні залишається в межах 3% – Держстат

10 липня, 08:58 • Економіка

Зростання споживчих цін у червні 2020 року порівняно з попереднім місяцем сповільнилося до 0,2% після підвищення на 0,3% в травні і на 0,8% у квітні та березні. З початку 2020 року інфляція прискорилася до 2%.

Україні потрібен реальний економічний патріотизм, а не здача національних інтересів під акомпанемент героїчних гасел - Юлія Тимошенко

10 липня, 08:20 • Політика

Голова «Батьківщини» зауважила, що державу принижує «торг та базар, коли президент країни направо й наліво здає інтереси країни».

НАТО розробляє нову концепцію стримування й оборони Євросоюзу

10 липня, 07:42 • Політика

Враховуючи характер загроз, які лише загострилися після кризи коронавірусу, НАТО розробляє нову концепцію стримування й оборони для Євроатлантичного простору, яка має посилити спроможності Альянсу та зміцнити трансатлантичні зв'язки.

Розслідування ВООЗ: Чи причетний панголін? Науковці досі не певні, від кого пішов коронавірус

10 липня, 00:26 • Суспільство

Команда ВООЗ має зустрітись із посадовцями Китаю для домовленості про міжнародне розслідування - але де, коли та як саме патоген уперше перейшов на людей, може залишитися невідомим.

Кремлю потрібна тільки капітуляція України - Віталій Портников

09 липня, 19:16 • Суспільство

За округлими словами з інтерв'ю заступника глави адміністрації президента Росії Дмитра Козака агентству ТАСС - все та ж вимога капітуляції, до якої Кремль протягом багатьох років після окупації Криму і Донбасу закликає Україну.