Архів новин

В умовах повної колективної безвідповідальності багатьом особам в країні просто «зриває дах», - нардеп

12 травня, 14:12 • Суспільство

Українські виробники електроенергії можуть залишитися без грошей на закупівлю палива і проведення ремонтів через штучний обвал цін на електроенергію, спровокований діями НКРЕКП.

Росія висилає прес-секретаря посольства США в Москві

12 травня, 13:45 • Політика

З Росії висилають прес-секретаря посольства США в Москві Ребекку Росс. Вона виявилася в числі 10 співробітників американської дипмісії, яких російська сторона оголосила персоною нон грата в квітні.

Долар у середу: чи чекати падіння курсу на торгах

12 травня, 12:35 • Економіка

Ця середа пройде на валютному ринку вже в звичайному діловому ритмі. Тривалі травневі свята закінчилися і компаніям треба «наздоганяти» втрачені обсяги своєї діяльності через розслаблену святкову першу декаду.

Парламент Франції не підтримав ініціативу Макрона про введення коронавірусних "перепусток"

12 травня, 08:21 • Суспільство

Нижня палата французького парламенту проголосувала проти введення "санітарних перепусток", які видавалися б, зокрема, тим, хто пройшов вакцинацію від коронавірусу COVID-19.

Росія відкриє на окупованому Донбасі дільниці для голосування на виборах до Держдуми у 2021 році - правозахисники

12 травня, 07:39 • Суспільство

У виборах до Державної думи Росії (нижньої палати парламенту), що відбудуться у вересні 2021 року, зможуть брати участь і жителі окупованого Донбасу — для цього там планують встановити виборчі дільниці.

Напруженість на кордоні РФ і України залишається високою – Держдеп США

12 травня, 07:02 • Суспільство

Росія неодноразово робила заяви про відведення військ від кордонів з Україною, однак провела лише передислокацію окремих сил, що не зменшило рівень напруженості в регіоні.