Архів новин

ВООЗ оновила рекомендації щодо захисту від інфікування коронавірусом

26 січня, 10:06 • Суспільство

Всесвітня організація охорони здоров'я в суботу оновила рекомендації щодо скринінгу. Для мінімізації ризику інфікування коронавірусом ВООЗ рекомендує звичайні методи профілактики ГРВІ.

“Толока” за Шевченком збиратиме гроші на армію (ВІДЕО)

26 січня, 09:34 • Культура

Фільм Михайла Іллєнка "Толока" вийде у всеукраїнський прокат 12 березня. З цієї нагоди команда фільму презентує другий трейлер та оголошує про початок спільного проєкту з Фондом "Повернись живим".

Українці витрачають на відпочинок та культуру 142 грн в місяць

26 січня, 09:02 • Культура

Частка витрат на відпочинок і культуру у 2018 році складала 1,9% від загальних місячних витрат українців - 142,41 грн. Такі дані оприлюднені в аналітичній доповіді «Економічна привабливість української культури».

Помпео звинуватив журналістку NPR у брехні, але на став спростовувати свій коментар щодо України

26 січня, 07:02 • Політика

Держсекретар США Майк Помпео звинуватив журналістку американської новинної мережі NPR у брехні, після того, як вона заявила, що Помпео в п'ятницю після інтерв'ю підвищував не неї голос та вживав нецензурну лайку.

Facebook "примусили" видалити фейкові акаунти

25 січня, 22:35 • Соціальні мережі

Мережа пов'язаних між собою фейкових акаунтів у Facebook допомагала розповсюджувати пропаганду у більш ніж 30 країнах, виявили дослідники німецького видання Spiegel та американського аналітичного центру Atlantic Council.

ВООЗ: потрібні нові антибіотики і як можна швидше

25 січня, 21:15 • Суспільство

Приватні компанії скорочують інвестиції в розробку нових антибіотиків, так і не дочекавшись прориву в цих дослідженнях. Таким чином, стійкі до існуючих видів антибіотиків бактерії становлять дедалі більшу небезпеку для людства.

Катастрофа літака МАУ: Іран не закрив повітряний простір через виліт високопоставлених членів ХАМАСу

25 січня, 19:56 • Суспільство

Іран не закрив повітряний простір у день авіакатастрофи українського лайнера МАУ через візит високопоставлених членів ХАМАС на похорон генерала Касема Сулеймані.