Архів новин

У Харкові горів ринок Барабашово. Підприємці заявляють про підпал

28 листопада, 12:27 • Суспільство

У ніч на суботу 28 листопада у Харкові сталася велика пожежа на відомому ринку Барабашово. Мер Харкова Геннадій Кернес заявляв про початок будівництва дороги через Барабашово. Частина підприємців виступили проти цього рішення.

Пам’ятати і не забути – це теж наша місія та засторога від великої біди в прийдешньому, – Юлія Тимошенко вшанувала пам’ять жертв голодоморів

28 листопада, 10:56 • Політика

33… Взагалі-то цифри індиферентні за своєю природою… Але – не для нас. Бо для нас, для України, «тридцять третій» – це не цифра і не число. Для нас це – Велика Біда…

Літаки та мільйони євро готівкою: Європол провів безпрецедентну операцію проти наркоторговців

28 листопада, 10:42 • Суспільство

Під час операції було заарештовано 37 літаків, 12 мільйонів євро готівкою, 70 автомобілів класу "люкс" і нерухомість вартістю у десятки мільйонів євро.

"Режим розумів, що суспільство не змирилося". Експерт розповів про витоки Голодомору

28 листопада, 09:14 • Суспільство

Перший заступник голови Українського інституту національної пам’яті Володимир Тиліщак розповів в ефірі Українського радіо про українську національну ідентичність та Голодомор, як спробу її знищити.

Вперше українську мову обирають більше читачів, ніж російську – дослідження

28 листопада, 07:42 • Культура

Дослідження показало, що вперше за часи незалежності України українські читачі почали надавати перевагу саме україномовним книжкам: 32% українською проти 27% – російською.

"Збережи пам'ять! Збережи правду!": до 87-х роковин Голодомору українців закликають зберегти артефакти того періоду

28 листопада, 07:03 • Суспільство

Мета кампанії показати, що збереження пам'яті - це не абстракція, а конкретні дії, які може зробити кожен: записати спогади родичів, які були очевидцями здійснення геноциду у 1932-33 роках.

Ціна щеплення від коронавірусу в ЄС: всі вакцини дешевше 60 євро. Чи розквітне епоха "вакцинного" туризму

28 листопада, 00:32 • Суспільство

Вакцинація від COVID-19 буде для мешканців багатьох країн Європи безкоштовною. Тим, хто захоче приїхати в ЄС і зробити щеплення за свій рахунок, належить дивитися не на ціну, а на технологію.