Архів новин

Похоронні вінки та труна біля селища Смолія: НБУ прокоментував подію

09 липня, 09:07 • Суспільство

У середу, 8 липня, до селища, де проживає ексголова НБУ Яків Смолій, невідомі привезли труну, похоронні вінки та плакати з погрозами кримінального переслідування ексочільника регулятора.

Курс на "курс", бо бюджет порахований за курсом 30 – Зеленський про курсову політику НБУ

09 липня, 07:03 • Економіка

Президент України Володимир Зеленський вважає, що через завищений, на його думку, курс гривні щодо долара США українські підприємства «недоотримали мільйони і закрилися».

Поклик предків: занадто сильну імунну реакцію на коронавірус можуть викликати в людей неандертальські гени

09 липня, 00:22 • Суспільство

Сегмент ДНК, який підвищує вразливість до коронавірусу, люди отримали приблизно 60 тисяч років тому від неандертальців - показують у своєму досліджені два промінентні науковці.

Есмінець ВМС США завершує 21-денне перебування в Чорному морі

08 липня, 23:44 • Суспільство

7 липня американський есмінець «Портер» почав рух з Чорного до Середземного моря. В Чорному морі есмінець виконував завдання з посилення координації дій з союзниками США по НАТО а також партнерами Альянсу.

Україна - НАТО: прийшов час практичних кроків

08 липня, 23:12 • Суспільство

Україна та НАТО починають наповнювати практичними заходами Програму розширених можливостей. Це стало однією з тем засідання Комісії Україна-НАТО в Брюсселі, куди приїхала віцепрем'єрка Ольга Стефанішина.

Слідчий у справах Порошенка зробив скандальне викриття: Венедіктова керує ДБР

08 липня, 20:35 • Суспільство

Начальник третього слідчого відділу Першого управління організації досудових розслідувань (Управління з розслідування злочинів у сфері службової діяльності та корупції) ДБР Олег Корецький розповів, хто насправді керує ДБР