Архів новин

Складає третину дорослої дози: експерти США рекомендують щеплення дітей вакциною Pfizer

27 жовтня, 15:09 • Суспільство

Група радників Федеральної адміністрації США з контролю над продуктами харчування та ліками (FDA) рекомендувала застосувати дитячу дозу вакцини Pfizer від COVID-19 для щеплення дітей віком 5-11 років.

Київщина з 30 жовтня переходить до "червоної" зони карантину

27 жовтня, 14:26 • Суспільство

Під час "червоного" рівня епідемічної небезпеки дозволена робота банків, АЗС, аптек, ветеринарних магазинів та усіх продовольчих. Але обов'язковою умовою залишається дотримання всіх протиепідемічних правил.

У Львові можуть запровадити додаткові обмеження після переходу до "червоної" зони

27 жовтня, 14:02 • Суспільство

Після переходу до "червоної" зони адаптивного карантину Львів може ввести додаткові обмеження крім стандартних. На сьогодні тривають обговорення з представниками бізнесу.

Кисню може не вистачити: у Києві через стрімке розповсюдження COVID-19 лікарні працюють на межі

27 жовтня, 13:15 • Київ

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що багато лікарів, які працюють у бригадах швидких, говорять про необхідність запровадження локдауну через ситуацію з коронавірусом.

Ми вимагаємо негайного засідання РНБО по КОВІДу! – Юлія Тимошенко

27 жовтня, 13:00 • Суспільство

Влада перекладає відповідальність за боротьбу з ковідом на людей, звинувачуючи їх у невакцинуванні. Ситуація під час третьої хвилі захворювання загрозлива, а чиновники не реагують на нові виклики.

У Києві у повітрі виявили майже семикратне перевищення норми діоксиду азоту

27 жовтня, 08:55 • Суспільство

Максимальні показники забруднення фіксувалися на вулицях Інженера Бородіна, Каунаській, Семена Скляренка, Академіка Стражеска, Бессарабській - там було перевищено норму майже у 7 разів.