Архів новин

МАУ запустила нову послугу в закордонних аеропортах

17 жовтня, 01:14 • Суспільство

Авіакомпанія Міжнародні авіалінії України (МАУ) дозволила пасажирам в низці закордонних аеропортів оплачувати додаткові послуги прямо на стійці реєстрації за допомогою банківських карт без звернення до каси.

Автокефалія - це нова динаміка і незалежність в розумінні церкви

16 жовтня, 21:03 • Суспільство

Рішення Синоду Вселенського патріархату надати Томос про автокефалію УПЦ позбавить Росію інструмента "майже воєнної пропаганди" в її зовнішній політиці та зміцнить державну й духовну незалежність України.

Завершальний етап роботи Константинопольських екзархів розпочався

16 жовтня, 18:03 • Політика

Екзархи Константинопольського патріарха Даниїл Памфілійський та Іларіон Едмонтонський повернулися в Україну для продовження роботи щодо отримання автокефалії Українською православною церквою.

Ігор Луценко: Для притягнення винних до відповідальності потрібна політична воля, і в майбутньої влади вона є (ВІДЕО)

16 жовтня, 17:45 • Політика

Генеральна прокуратура займається імітацією діяльності замість виконання своїх обов’язків. Саме тому справи з притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів не отримують логічного завершення.

Константинополь підтвердив своє право на територію Київської митрополії, вона завжди за ним залишалася, - експерт (ВІДЕО)

16 жовтня, 17:34 • Суспільство

Зважаючи на рішення церковного Синоду, Константинополь підтвердив, що вже приступив до надання автокефалії Українській церкві, тобто, тепер «м'яч на полі України».